Seçim günü elektrik kesintisi

4justice

* hasta la vista baby *
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2011
10.447
12.578
Doğu AKdeniz'de etkili olan fırtına elektrik krizi yarattı. Dağıtıcı firma, 5 ildeki bazı bölgelere akşam saatlerine kadar elektrik verilemeyeceğini duyurdu.

Doğu Akdeniz Bölgesi'nde saat 02.00'dan itibaren fırtına patladı.

Ortalama hızı saatte 60 kilometre olarak kaydedilen fırtına, zaman zaman süratini saatte 75 kilometreye kadar çıkardı.

Fırtına çok sayıda elektrik iletim hattını kopardı, trafolarda arızalara sebep oldu.
Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin 186 numaralı telefonundan yapılan duyuruda fırtına nedeniyle meydana gelen arızalardan dolayı Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te akşam saatlerine kadar elektrik verilemeyeceği bildirildi.

Adana'nın Çukurova, Seyhan,

Yüreğir, Sarıçam ve Kozan ilçelerinde saat 16.30'da, Mersin'in Toroslar, Erdemli, Silifke ilçelerinde saat 13.30'da, Hatay'ın Antakya, Dörtyol, İskenderun, Kırıkhan ilçelerinde saat 17.00'da yeniden elektrik verileceği belirtildi.

Osmaniye'nin merkez ilçesi ve bağlı köyleri ile Gaziantep'in Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerindeki kesintilerin ne zaman sona ereceğine dair bilgi verilmedi.

http://www.mynet.com/haber/guncel/secim-gunu-elektrik-kesintisi-1142279-1

zamanlama çok manidar olmuş :KK14: hakkaten geceden beri adana'da felaket bi fırtına var ve hala devam ediyor ama elektrik kesintisi yok henüz eger tam da oyların sayılması sırasında kesilirse al buyur burdan yak derim heralde :KK14:

Doğu AKdeniz'de etkili olan fırtına elektrik krizi yarattı. Dağıtıcı firma, 5 ildeki bazı bölgelere akşam saatlerine kadar elektrik verilemeyeceğini duyurdu.

Doğu Akdeniz Bölgesi'nde saat 02.00'dan itibaren fırtına patladı.

Ortalama hızı saatte 60 kilometre olarak kaydedilen fırtına, zaman zaman süratini saatte 75 kilometreye kadar çıkardı.

Fırtına çok sayıda elektrik iletim hattını kopardı, trafolarda arızalara sebep oldu.
Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin 186 numaralı telefonundan yapılan duyuruda fırtına nedeniyle meydana gelen arızalardan dolayı Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'te akşam saatlerine kadar elektrik verilemeyeceği bildirildi.

Adana'nın Çukurova, Seyhan,

Yüreğir, Sarıçam ve Kozan ilçelerinde saat 16.30'da, Mersin'in Toroslar, Erdemli, Silifke ilçelerinde saat 13.30'da, Hatay'ın Antakya, Dörtyol, İskenderun, Kırıkhan ilçelerinde saat 17.00'da yeniden elektrik verileceği belirtildi.

Osmaniye'nin merkez ilçesi ve bağlı köyleri ile Gaziantep'in Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerindeki kesintilerin ne zaman sona ereceğine dair bilgi verilmedi.

http://www.mynet.com/haber/guncel/secim-gunu-elektrik-kesintisi-1142279-1
Ben de mersin de yaşıyorum herhangi bir elektirik kesintisi yok,şimdiye kadar da hiçbir seçimde kesilmedi elektrikler ama acayip bir fırtına var.

Secimle elektrgin ne alakasi var.gece yapilmiyor ki secim.ne uyduracaklarini neyi neye baglayacaklarni sasirmis durumdalar.firtina var hatta cok ilginc bugun burda kar yagiyor yazliklari cikarmistk.oldu olacak bunu da akp ye, secime baglayin.hasbinallah!..

Secimle elektrgin ne alakasi var.gece yapilmiyor ki secim.ne uyduracaklarini neyi neye baglayacaklarni sasirmis durumdalar.firtina var hatta cok ilginc bugun burda kar yagiyor yazliklari cikarmistk.oldu olacak bunu da akp ye, secime baglayin.hasbinallah!..

Fırtınayı akp çıkardı elektrik hattını da akp kopardı demiyor kimse. Haberi iyice okudunuz mu acaba?
Haber seçim günü elektrik krizi şeklinde yazılmıs... Zamanlamanın manidarlığı söz konusu sadece. Bu haberde bir suclama yok. Yalnızca olacaklarla ilgili bir endise var.

Son düzenleme:

bundan önceki yerel seçimlerde ankara'da bulunan insanlar elektrik kesintisiyle birlikte yaşanılan sorunu belirtmişler, oy kullanırken değil zaten oylar sayılırken ki olan sıkıntı..
şuan habere göre elektirik kesintisi olduğu belirtiliyor ama kesinti falan yok, eger akşam saatlerinde olursa bu kesinti elbette insanlar acaba? diyecektir.. öyle veya değil diye kesin yargılamayız elbette.. ama şüphe vardır herzaman..

Az önce en son seçimde Ankara'da elektrikler kesildiğinde neler olduğunu konuştuk. Şimdi bu haber çıkınca şüphelendik.

Oy sayımı sırasında elektirik kesilirse sandıkların üzerine oturun gelene kadar kalkmayın:KK53:

halbu ki jeneratörler falan ayarlanmıştı, öyle yazmışlardı gazetede :26:

ama jeneratör var diyolardı her yerde
daha dün haberlerde gördüm

ama jeneratör var diyolardı her yerde
daha dün haberlerde gördüm

Dun bende secimde görev aldim. Ve sayimi telefon fenerleriyle isildaklarla ve mumlarla yaptik..
Adana da bulundugum yere elektrik henüz bu sabah 10da geldi. Dun sabah 5ten beri yoktu elektrikler:/

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dun bende secimde görev aldim. Ve sayimi telefon fenerleriyle isildaklarla ve mumlarla yaptik..
Adana da bulundugum yere elektrik henüz bu sabah 10da geldi. Dun sabah 5ten beri yoktu elektrikler:/

hadi ya
ben de haberlerde öyle duydum heryerde var sanıyodum
olmalı aslında

hadi ya
ben de haberlerde öyle duydum heryerde var sanıyodum
olmalı aslında

Diğer okulları bilemiyorum tabi belki çoğunluğunda vardir.. Ama tam anlamiyla rezillikti bizim ki

Diğer okulları bilemiyorum tabi belki çoğunluğunda vardir.. Ama tam anlamiyla rezillikti bizim ki

kesik olsa da sonuçları doğru sayıyosunuz ama değil mi
bi sorun oluyo mu

Elektirik kesildi diyorlar,
Elektirik kesildigi zaman ak partililerin
gözleri fosforlu degil onlarda bir sey görmüyor...
Hüseyin Celik

ne hikmetse sanki elektirigin kesilmesi hep akp nin hayrinaymis gibi bir hava var tüm sandiklarda her parti den görevli yokmuydu :nazar:

kesik olsa da sonuçları doğru sayıyosunuz ama değil mi
bi sorun oluyo mu

Biz salonda 12 kisiydik her partiden kisiler vardi herkes gördü acikcasi ben bir oyun bile yanlis gittiğini boşa gittiğini düşünmüyorum kendi sandigimda..

Çok.zordu calismasi ama bir kişi bile itiraz etmedi herkes sorunsuz ayrildi.

Ancak çok merak ettiğim bir şey var. AKPden başka görevliler gelip itiraz dilekçesi yazdirdilar siniifimizda ki akpli görevlilere.. Dilekçeyi okudum elektrik kesintisi nedeniyle AKP YE AİT GECERLİ OYLARİN GECERSİZ SAYİLİDİGİ İCİN TEKRAR SAYİM YAPİLMASİNİ istiyoruz yazıyordu..

Ve baskandan imza istediler... Baskanda sayimda itiraz etmediniz simdi neden bunu yaptiniz dedi... kendilerine böyle söylendiğini söyleyip özür dilediler ve imzalattilar.

Anlam ve amacini bilmiyorum ama akpnin ustun cikmadigi her sandiga itiraz edip baskanlara imzalattilar..

Valla Eskişehir'de fırtına, rüzgar namına hiçbirşey yoktu ama kaç ilçede elektirikler gitti. Tek bir yerde de değil. Ayrıca seçim akşam değil ki demiş arkadaş canım zaten oylar kullanılırken sorun yok, sorun sayılmasında ve sayılırken de zaten akşam ve karanlık oluyor dimi. Fenerlerle, telefonun ışıklarıyla seçim kağıdı okundu bu devirde yazık çok yazık yani.

Elektirik kesildi diyorlar,
Elektirik kesildigi zaman ak partililerin
gözleri fosforlu degil onlarda bir sey görmüyor...
Hüseyin Celik

ne hikmetse sanki elektirigin kesilmesi hep akp nin hayrinaymis gibi bir hava var tüm sandiklarda her parti den görevli yokmuydu :nazar:

Eskişehir Salih Zeki lisesinde ak parti görevlilerden biri o ara fenerle kağıtları okumaya çalışan insanlardan faydalanıp kağıtları çalmaya kalkarken yakalandı çuvaldan polise teslim edildi buna ne diyeceksiniz. Ayrıca her seçim böyle. Uzun zamandır elektrik gitmeyen Eskişehir'de 5 ilçede birden gitmesi de enteresan dimi hemde hiçbir hava muhalefeti yokken.

Biz salonda 12 kisiydik her partiden kisiler vardi herkes gördü acikcasi ben bir oyun bile yanlis gittiğini boşa gittiğini düşünmüyorum kendi sandigimda..

Çok.zordu calismasi ama bir kişi bile itiraz etmedi herkes sorunsuz ayrildi.

Ancak çok merak ettiğim bir şey var. AKPden başka görevliler gelip itiraz dilekçesi yazdirdilar siniifimizda ki akpli görevlilere.. Dilekçeyi okudum elektrik kesintisi nedeniyle AKP YE AİT GECERLİ OYLARİN GECERSİZ SAYİLİDİGİ İCİN TEKRAR SAYİM YAPİLMASİNİ istiyoruz yazıyordu..

Ve baskandan imza istediler... Baskanda sayimda itiraz etmediniz simdi neden bunu yaptiniz dedi... kendilerine böyle söylendiğini söyleyip özür dilediler ve imzalattilar.

Anlam ve amacini bilmiyorum ama akpnin ustun cikmadigi her sandiga itiraz edip baskanlara imzalattilar..

Her sandığa gidildiğini nereden biliyorsunuz siz bir salonda görev yapıyorsunuz sonuçta. Doğru demişler neden sayım esnasında itiraz edilmiyor öyle birşeyi farkettiler madem. Farkedilmeden yapılan neyse de farkedince de insan müdahale etmez mi.

X