Seda Sayan'dan CHP'li Nazlıaka'ya sert sözler

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
İki karısını öldüren adamı canlı yayına çıkardığı için gündeme oturan Seda Sayan ile kendisini eleştiren CHP'li Aylin Nazlıaka arasında polemik sürüyor.
Sitene Ekle

CHP'li Aylin Nazlı Aka ile Seda Sayan arasındaki polemik sürüyor. Katıldığı bir evlilik programında önceki iki eşini öldürdüğünü açıklayan Sefer Çalınak'ı programına konuk eden Seda Sayan, eleştiriler üzerine CHP Ankara milletvekili Aylin Nazlıaka’yı arayarak dava açacağını söyledi.

Seda Sayan, program nedeniyle kendisini eleştiren CHP vekili Nazlıaka’yı aradı. Nazlıaka, Sayan’ın program için özür dilemek için aradığını zannettiğini ancak “Sayın vekilim, ben düşünce olarak size uzak değilim” diye başlayan konuşmanın Sayan’ın bağırarak dava açacağını söylemesiyle sona erdiğini anlattı.
Sayan, programında ise kendisini şu sözlerle savundu:
Siz kimi eleştiriyorsunuz ya! Siz dönünde kendinize bir bakın. Karşınızda Seda Sayan var. Siz kimsiniz? Ben kuru gürültüye pabuç bırakır mıyım? Anne olun ondan sonra konuşun. Ben babamdan neler çektiğimi yıllarca anlattım.

NAZLIAKA'YA 'AYAKKABI' GÖNDERMESİ

Bundan sonra konuşanı da Allah’a havale ettim. Siz benle ilgili konuşamazsınız. Hele bir tanesi var terlik fırlatan, ayakkabı fırlatan. Sen sakın ha sakın! Sakın! Bana dokunmayan yılan bin yaşasın, dokunanı da perişan ederim.

'Okul yaptırması, cinayetleri meşrulaştırma hakkı vermez'

CHP'li Nazlıaka ise şunları söyledi: “Dün programa iki eşini öldürmüş bir katili çıkarması nedeniyle sosyal medyadan kadınlara çağrıda bulundum ve sponsorun mail adresini de yazdım. Firma bugün sponsorluğu iptal ettiğini belirtti.

Seda Sayan da bana televizyon programından ayar vermeye çalıştı. Reyting kaygısıyla program yapıp, kadına şiddeti meşrulaştırmaya çalışanlara prim verilmemelidir.

Televizyonun gücünü kullanarak bana ayar vermeye çalışan Sayan’a bir mesajım var: Kendisi programda Tokat’ta kız okulu yaptırdığından bahsetti. Okul yaptırdığı için ona teşekkür ediyoruz ama bu ona kadın cinayetlerini meşrulaştırma hakkını vermez. Kendisinin de daha önce şiddet gördüğünü söyledi. Maalesef Türkiye’de şiddet gören her kadın Sayan kadar şanslı değil. Ama hayatta uzun çöpü çekenler, kısa çöpü çekenlere destek olmalıdır.

Programında amacının kadın katilini deşifre etmek olduğunu söyledi. Amacı deşifre etmek olsaydı, ondan ‘adamcağız’ diye bahsedip, ‘Bu kadar güler yüzlü bir katil olur mu’ diyerek onu acınası hale getirmezdi.

Bugünkü programında ve benimle yaptığı telefon konuşmasında bu kadar öfkeli olmasının altında yanlış yaptığını bilmesi yatıyor diye umuyorum. Bağırarak üste çıkmaya çalışacağına gelsin o da bizimle mücadele etsin.”

“BAĞIRARAK DAVA AÇACAĞINI SÖYLEDİ”

Seda Sayan’ın kendisini telefonla aradığını belirten Nazlıaka, twtter hesabından aralarında geçen tartışmayı da şöyle anlatmıştı.

2 eşini öldüren adamı programına çıkartıp cinayetleri normalleştiren Seda Sayan'a yönelik protestomuz işe yaradı.Firma sponsorluğu bıraktı.

Seda Sayan'ı çok etkilemiş olmalıyız ki bugün 5 kez beni aramış.Uygun olduğumda "herhalde program için özür dileyecek" düşüncesiyle aradım

O da ne?Sayın vekilim,düşünce olarak size uzak değilim diye başlayan tel görüşmemiz S.Sayın'ın bağırarak dava açacağını söylemesiyle bitti

Birazdan yayına girecek programında da benden bahsedeceğini söyledi. Mecburen izledim! Aney, bana pabuç bırakmayacakmış.Çok korktum:)) milliyet

Aylin hanim kesinlkle hakli.seda sayan kendini Ali Kiran Baskesen mi saniyor ne!

Son düzenleme:
Seda sayan napacağını şaşırdı. Yaptığı yardımlarla vesaire saygı duyardım. Şu dakika gözümden düştü zaten.
Hem suçlu hem güçlü diye buna denir.

Bütün kadınlardan özür dilemeli.!

CHP li bi kadınla polemik çıkararak AKP lilerden puan toplamak istedi bence, ama olmadı sanırım:KK53::KK53:

nazlıaka ya da üzüldüm yaw, programı seyretmek "zorunda" kaldığı için....

nazlıaka'yı hiç samimi bulmuyorum
akpli bi kadın öldürülse
onlardan bi kişi eksildi diye sevinecek cinsten gibi geliyor

2.ibrahim tatlıses vakası yakarım yıkarım keserim ya şimdiiii ne durumda bence seda sayan biraz haddini bilmeli
program yapımcıları ya konuk aldıkları şahıslara özen göstermeliydi yada artık programı kaldırmalı

he senin sedadan farkın var sanki. kendinde ayakkabı fırlatıyordun daha geçen gün....

he senin sedadan farkın var sanki. kendinde ayakkabı fırlatıyordun daha geçen gün....
Seda'dan farkı var.Kendisi halkın iradesiyle Türkiye Cumhuriyeti'nin başkentinden seçilmiş bir milletvekili.Seda'ysa yıllardır sabah programı adı altında freak show yapan bir kadın.Hanfendi kendisini RTÜK'e şikayet etmiş,Seda hanımsa en son gördüğümde 'Siz kimsiniz?! Ben Seda Sayanım bee!' diye bağırıyordu.
Ayrıca iktidar ve muhalefet üyelerinin yumruk yumruğa kavga ettiği bir yer TBMM...

X