Sefamerve den alışveriş yapanlar,yardım...

Karakurukus

Guru
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2011
100
12
Kızlar,yurt dışındayım,sefa merveden tunık almak ıstıyorum ama beden hususunda kararsız kaldım,normalde 36 bedenim,ama nasıl bedenler tam oluyormu,kalıpları nasıl,bol gelınce sopaya bez takmışın gıbı duruyo,dar gelsınde hıc ıstemem,taa amerıkadayım,degısım falanda olmaz,tam bedenımı alayım yoksa bır buyuk,bır kucuk ne onerırsınız?

Genelde mankenin ölçülerini ve elbisenin bedenini yazarlar ürün açıklamasına. Allday var bir de ben kalitesinden çok daha memnunum. yurtdışı siparişi var mı bilmiyorum. Onlar tam olarak ürünün ölçülerini de yazıyorlar.

Kızlar,yurt dışındayım,sefa merveden tunık almak ıstıyorum ama beden hususunda kararsız kaldım,normalde 36 bedenim,ama nasıl bedenler tam oluyormu,kalıpları nasıl,bol gelınce sopaya bez takmışın gıbı duruyo,dar gelsınde hıc ıstemem,taa amerıkadayım,degısım falanda olmaz,tam bedenımı alayım yoksa bır buyuk,bır kucuk ne onerırsınız?
Valla canım ben bir kere boydan bi elbise aldım iğrençti hemen iade ettim ne renk renk ti ne beden ama hepsi öylemi bilemem ben hiç memnun kalmadım

Bende verdim canım kalitesi çok güzel en azından bana gelen öyleydi modanısayı da öneririm oda aynı şekilde güzel beden ölçüleri zaten yazıyor ürününün altında

Bende 36 bedenken, 36 beden bir tunik aldim.Boyum 1.60 yakın.Tunik hem bol hemde bende elbise gibi durdu.Özellikle zayifsan cesaret etme derim.Kiloluysan yine birsekilde uzerinde duruyor ama zayif olunca buyuk sıkıntı.Bazen resimdekinden daha bol gelebiliyor.Ayrıca ben urunlerini amn aman beğenmiyorum.Ha memnun kalan tabiki vardır ama bir kac aldigim birsey normal.geldi bana oyle cok da iyi gelmedi

mankenin üstündeki beden her zaman en küçük bedendir bunu unutmayın
eğer o ürünün XS bedeni varsa mankendeki odur, en küçüğü S ise mankendeki de S
ve bütün ürünlerde mankenin ölçüleri verilir bunu kendinizle karşılaştırabilmeniz için
beden tablosu da yazar
eğer hala karar veremiyorsanız büyük alın
büyüğe çare var ama küçüğe çare yok
terzide daraltırsınız en kötü

X