Şeker yüklemesonden sonra bebek hareketleri

Gupse07

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mart 2016
55
82
32
Merhaba dun seker yuklemesi yapildi gazoz gibi bisey icirdiler ben sevdim agir gelmedi. Mide bulantisi kusma yada halsizlikte yasamadim aclik sekeri 84, 1 saat sonra 198, 2 saat sonra da 144 cikti. Doktor endokrine yonlendirdi ona daha sonra gidicem ama dun seker yuklemesinden sonra bebegin hareketleri asiri artti hic durmadi gunduz gece yatarken otururken falan surekli hareket halindeydi. İnternetten baktim cogu kisi hareketleri azaldi hareket etmedi demis benimki kudurdu resmen siz seker yuklemesi yaptirdiniz mi neler yasadiniz kizlar bende mi bi terslik var acaba bugun oglen oldu hala kipir kipir hic durmuyo ben yoruldum o yorulmuyor

Merhaba bende bu gun seker yuklemesi yaptirdim o icecegi icdikten sonra bendede bebis bir yerde durmadi halada devam ediyor haraketleri

Merhaba bende bu gun seker yuklemesi yaptirdim o icecegi icdikten sonra bendede bebis bir yerde durmadi halada devam ediyor haraketleri
Bende gebelik sekeri cikti bu arada 22 mayista 32 haftalik dogum yaptim sukur ikimizinde sagligi yerinde hayirlisiyla gelsin miniginiz sizinde saglikla alin kucaginiza

X