Şekersiz 21 gün--- 17 Mayıs - 06 Haziran

Aijoo

Karanlığı bölen cılız bir ışık gibi...
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
33.461
98.709
Sorma modumuz zaten düşüktü simdi iyice kotu olduk alismamiz😪 sporsuz dengeleyemiuorum canim lesliede olsA iyi oluyordu
Alismasi zaman alir evet bu şekilde. İnşallah çabuk geçer. Kac gun gitmeyecek.

Sporla cok daha iyi gidiyor kg, incelmede oluyor ama vakit yok ki

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :115 Kg. Şimdiki Kilom :67.8 Kg.

Tavsannesi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2015
5.556
10.336
27
Alismasi zaman alir evet bu şekilde. İnşallah çabuk geçer. Kac gun gitmeyecek.

Sporla cok daha iyi gidiyor kg, incelmede oluyor ama vakit yok ki
Simdilik 1hafta haber vercekler duruma gore .
Umarim inceliyorumdur yazin kilo vermissin cok duydum o yzuden rahatlama geldi galiba haftaya nisan bar elbisede biraz dar hissediyorum sikmam lazim aslinda😪😪

Aijoo

Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
33.461
98.709
Simdilik 1hafta haber vercekler duruma gore .
Umarim inceliyorumdur yazin kilo vermissin cok duydum o yzuden rahatlama geldi galiba haftaya nisan bar elbisede biraz dar hissediyorum sikmam lazim aslinda😪😪
Anladim canim bir hafta da bile degisir. İlk siskinlik iner

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.

Tavsannesi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2015
5.556
10.336
27
Aijoo Aijoo kimsede yazmiyor sanirim ? Ben adepte olamiyorum bu kez canim kotu etkilememek icin burayada yazmadim cok yoğun ve yorgun geciyor su gunler .takimda misin tekrar

Aijoo

Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
33.461
98.709
Hic kimse yazmadigi icin bende yazmiyorum canim. Evet takimdayim ama listeye girmedim henüz çünkü tatilde kg aldim ya artilari temizleyince girerim

Aijoo

Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
33.461
98.709
İyi geceler.
Pinkpinkblue Pinkpinkblue yarin kutsal pazartesi diyete baslama günü 🤣
Tavsannesi Tavsannesi canim sen nasilsin? Malum takimlar kapanıyor. Artik günlüklerde devam edicez. Bu arada ben şekersiz 21 günü surduremedim maalesef. Cocuklarin hastalığı, yusranin okul stresi.. cok fazla sinirli olmaya baslamistim biraktim bendemm

Tavsannesi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2015
5.556
10.336
27
İyi geceler.
Pinkpinkblue Pinkpinkblue yarin kutsal pazartesi diyete baslama günü 🤣
Tavsannesi Tavsannesi canim sen nasilsin? Malum takimlar kapanıyor. Artik günlüklerde devam edicez. Bu arada ben şekersiz 21 günü surduremedim maalesef. Cocuklarin hastalığı, yusranin okul stresi.. cok fazla sinirli olmaya baslamistim biraktim bendemm

Aynen canim bu hafta hep yogun gecti benimde. Diyet olarak uymaya basliyorum bu hafta tartilamadim simdi tartilsam cok fazlalik cikar yorgunluk ödemiyle sekersiz icin büyük motive olmaliyim 😪
Okula basladi mi ?nasil devam etmeyi dusunuyorsun

Aijoo

Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
33.461
98.709
Aynen canim bu hafta hep yogun gecti benimde. Diyet olarak uymaya basliyorum bu hafta tartilamadim simdi tartilsam cok fazlalik cikar yorgunluk ödemiyle sekersiz icin büyük motive olmaliyim 😪
Okula basladi mi ?nasil devam etmeyi dusunuyorsun
Okula Çarşamba günü gidicez ilk kez. İnşallah kolay alışır ama korkuyorum demeye başladı bile 😥 bende cok endişeliyim.

Canim ben artik son 10 kgma geldim. Kendimi koruma dönemine de alistirmak adina sevdigim şeylerden gündüz porsiyon kontrollü şekilde yeyip ozellikle akşamlari cay kahve icecek ya da cok açsam yogurt ve sütle gecirmeyi düşünüyorum. Ama baktim ki bu şekilde kg gitmiyor. O zaman daha sıkarım mecburen.

Tavsannesi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2015
5.556
10.336
27
Okula Çarşamba günü gidicez ilk kez. İnşallah kolay alışır ama korkuyorum demeye başladı bile 😥 bende cok endişeliyim.

Canim ben artik son 10 kgma geldim. Kendimi koruma dönemine de alistirmak adina sevdigim şeylerden gündüz porsiyon kontrollü şekilde yeyip ozellikle akşamlari cay kahve icecek ya da cok açsam yogurt ve sütle gecirmeyi düşünüyorum. Ama baktim ki bu şekilde kg gitmiyor. O zaman daha sıkarım mecburen.

Bizde basladik ama bugun 3gun sabah yine agladi canim ama artik bi yandanda daha ilimli hemen susup dinliyor ,sansini deniyor.sanir ağlayarak 🤷‍♀️
Yusrayla yaslari yakin onunda birkac gun aliscagini dusunuyorum bizim arka arkaya 2 gun olmadi kesintiler.olunca alismadi.
Haklisin canim zaten bende oyleyim suanda hem.diyet psikoloji hemde cok.sikmak bazen tikiyor haftada 2gunu daha siki diger gunler daha rahat gecirrekte olabilir.
İncelmem lazim maelwsf benimde🙄

Aijoo

Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
33.461
98.709
Bizde basladik ama bugun 3gun sabah yine agladi canim ama artik bi yandanda daha ilimli hemen susup dinliyor ,sansini deniyor.sanir ağlayarak 🤷‍♀️
Yusrayla yaslari yakin onunda birkac gun aliscagini dusunuyorum bizim arka arkaya 2 gun olmadi kesintiler.olunca alismadi.
Haklisin canim zaten bende oyleyim suanda hem.diyet psikoloji hemde cok.sikmak bazen tikiyor haftada 2gunu daha siki diger gunler daha rahat gecirrekte olabilir.
İncelmem lazim maelwsf benimde🙄
Sıkılaşma lazım bana ama spor gerekiyor en başta. Hayatimiz biraz duzene girse onada baslicam

Aijoo

Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
33.461
98.709
Okul tum gun mu yarin mi? Belki okuldayken yapabilirsen ,bi ara hergun yapiyordum geri yapabilsem bende iyi olucak
12-5 arasi yarım gün. Bende giderken otobusle gidip gelirken yürüme düşündüm. En azindan hafta da 2 3 kere bile yapsam 2 3 kere de evde spor yapsam faydasi olur bana

Tavsannesi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2015
5.556
10.336
27
12-5 arasi yarım gün. Bende giderken otobusle gidip gelirken yürüme düşündüm. En azindan hafta da 2 3 kere bile yapsam 2 3 kere de evde spor yapsam faydasi olur bana
Spordan ziyadeyuruyus bizim icin daha iyi.olabilir canim hareket olaraak ,spor tabiki cok daha etkili ama hala cok acikiyorum sonrasinda..hava guzel oldugunda kacirma bencede