Şekersiz 21 gün--- 17 Mayıs - 06 Haziran

Günaydın 🥰

Eklentiler

• IMG_20210528_091336.jpg
    IMG_20210528_091336.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 12
Benim 1 hafta da 800 gitmiş bu kilolarda normal böyle 😍 pazartesiye kadar devam et 1.5 kg olur bak. Ama spor ekle. 2 gün yapmaya çalış
Cumartesiden hesaplayınca 1.35 gitmiş. Ödem gitmiştir ama bence şimdiden sonrası için daha fazla çabam şart. Bugün yürüyüşe çıkıcam hatta şimdi 😍
BEC2ABE6-B949-4A9C-8F13-628DDB4D01F8.jpeg

böyle kaydediyorum yine notlarıma takip edebilmek için tam😂😂

Cumartesiden hesaplayınca 1.35 gitmiş. Ödem gitmiştir ama bence şimdiden sonrası için daha fazla çabam şart. Bugün yürüyüşe çıkıcam hatta şimdi 😍
Eki Görüntüle 2859335

Gram gramda olsa haftada 1.5 yakin yapiyor cok iyisin

Eki Görüntüle 2859335
Cok guzel benim telefon tarti resmiyle dolu. Arada dönüp bakiyorum hangi tarihte kaç kiloydum diye :KK70:

Ben
Eğer istediğim kiloya gelirsem siZe kaçtan geldiğimi söylicem diyorum😂😂😂
Herkesin fikri başka canim tabiki 😍
Bir kez ya yeni evliyken ya da nişanliyken kaynanamlarda tam sofranın ortasinda kp kilomu sormuştu, kendimi tutamayip aglamistim sinir bozuklugundan. Sonra da zaten hep lokmamin sayildigini hissederdim oyle olmasa bile

Herkesin fikri başka canim tabiki 😍
Bir kez ya yeni evliyken ya da nişanliyken kaynanamlarda tam sofranın ortasinda kp kilomu sormuştu, kendimi tutamayip aglamistim sinir bozuklugundan. Sonra da zaten hep lokmamin sayildigini hissederdim oyle olmasa bile
Aa keşke yapmasaymış öyle bişey belki kötü niyetle değildi ama. İnsan sonra unutamaz tabi illa daha çekinir 🙄
Benimde ara ara babam der maşallah kendini görüyomusun hiç diye. Ama takmam pek babam diyedir belki. Başkası dese bende çok bozulurum 🙄

Aa keşke yapmasaymış öyle bişey belki kötü niyetle değildi ama. İnsan sonra unutamaz tabi illa daha çekinir 🙄
Benimde ara ara babam der maşallah kendini görüyomusun hiç diye. Ama takmam pek babam diyedir belki. Başkası dese bende çok bozulurum 🙄
Anne baba deyince uzuluyosun ama o başka tabi

X