Şekersiz 21 gün--- 17 Mayıs - 06 Haziran

Canim yanlış anlama ama yanlış şeyler yiyip aç kalmışsın. Oglen ekmek 1 dilim ekleyebilirsin yine bol limonlu salata. Ara öğünde de kahve yanina kuru meyve ya da yaş meyve ekleyebilirsin
Yok kuzum olur mu ne yanlis anlamasi. Haklisin yanlis tercihler yaptim. Bol kalori alacagimj bildigim icinde ekstra bisey yemek istemedim. Ben isteyken annem su böregi yapmisti. Onu yiyebileyim diye baska bisey yememeye calistim.

Kabak detoksu mu canim ? Cocuklar cekistirdiyse kalmistir tabi .
Bende 2ogun yemeye calisiyorum o yuzden aksam yazicam😊
Yok canim diyetisyenime soyledim. 2 günü ayri liste detoks olarak yazdı. Bende akşam toplu yazarim diye düşündüm.
Son kalan iki odami temizledim de çocuklarla. Birde yine eslem iki sabahtir erkenden uyanip uyumuyor delirtiyo beni. Hic kendime gelemiyorum kafamı zor topluyorum. Sabah resmen gozlerim acıyodu ya 😞 uyuttumda şimdi bende uzancam. Uyaninca onlari yikicam sonra da yemek fasli 🙄

Yok canim diyetisyenime soyledim. 2 günü ayri liste detoks olarak yazdı. Bende akşam toplu yazarim diye düşündüm.
Son kalan iki odami temizledim de çocuklarla. Birde yine eslem iki sabahtir erkenden uyanip uyumuyor delirtiyo beni. Hic kendime gelemiyorum kafamı zor topluyorum. Sabah resmen gozlerim acıyodu ya 😞 uyuttumda şimdi bende uzancam. Uyaninca onlari yikicam sonra da yemek fasli 🙄
Iyi yapmissin canim.nerdeyse hergun ev topluyorum bende amayine ayni cunku salondayiz tum gun herseyi tasiyor ,digerleri zaten cocuk odasinda normalde 🤦‍♀️🤦‍♀️ tahmin ediyorum bu ara bizde oyleyiz uykularini cok azaltti ,ustundde azi disleri cikiyor uyutular simdi ikiside pek uyumazlar ayni anda sessiz sakin oturdum az sonra canimi okuycaklar uyuyamadigimada pisman olcam😅kolay gelsin

2 haziran menüsü 🥰 sonunda guzel bir menu yazcam

10.30
2 yk yulaf activia bira ceviz 5 çilek
Yeşilçay

13.30
Semizotlu yeşil mercimekli salata
Ayran

16.50
Turk kahvesi
4 5 k.kayisi
6 7 findik

19.00
1 tabak mantar sote
Salata
2 yk yogurt
1 dlm ekmek

2 haziran menüsü 🥰 sonunda guzel bir menu yazcam

10.30
2 yk yulaf activia bira ceviz 5 çilek
Yeşilçay

13.30
Semizotlu yeşil mercimekli salata
Ayran

16.50
Turk kahvesi
4 5 k.kayisi
6 7 findik

19.00
1 tabak mantar sote
Salata
2 yk yogurt
1 dlm ekmek

Cok guzel canim ,bol eksi getirsin ins😍

Kahvalti 1dilimden sebzeli jarisik tost ,2zeytin ,cay
Ara yarim seftali ,2dil.karpuz ,espresso
Aksam tavuk corbasi sehriyesiz ,salata ,
5000adim +20dk cardio +30dk spor

Ben bugün kötü beslendim 😒
Kahvaltı yapmadım sanah 30 dk yürüyüş yapaarak anneme gittim.

1.5 kase kısır yedim saat 2 gibi.
Akşamda eve geldiğimde eşimin gelmesine az bir zaman vardı. Hemen aparatif kıymalı makarna yaptım.
1 tabakcık tam değil ondan yedim 😒

1.5 lt su içtim yatana kadar 3 yapıcam
Birde yeşilçay içicem vicdanım rahatlasın😂

Ben bugün kötü beslendim 😒
Kahvaltı yapmadım sanah 30 dk yürüyüş yapaarak anneme gittim.

1.5 kase kısır yedim saat 2 gibi.
Akşamda eve geldiğimde eşimin gelmesine az bir zaman vardı. Hemen aparatif kıymalı makarna yaptım.
1 tabakcık tam değil ondan yedim 😒

1.5 lt su içtim yatana kadar 3 yapıcam
Birde yeşilçay içicem vicdanım rahatlasın😂
Ayni gün olmasi kötü olmuş ama yarın eminim cok guzel olur. Bol bol yogurt ve salata ekle yarın

X