Şekersiz 21 gün--- 17 Mayıs - 06 Haziran

Kizlar motive olabilmek için resim çektim.
Nisandan beri daha da bollaşmış. Bu tunigi hic daralttirmicam ne zaman motive kaybetsem hatirlaticam kendime

Eklentiler

• IMG_20210604_211449_859.jpg
    IMG_20210604_211449_859.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 27
İyi akşamlar kızlar 🤗❤️
Bugünki menüm,
Kahvaltı;
Şeftalili yulaf lapası
2 fincan çay

ara
Türk kahvesi
2 kuru kayısı
4 çilek

akşam 17:30
Barbunya yemeği
4 yk bulgur pilavı

su 3 lt
Şimdi yeşilçay içicem

Bu akşam canım birden tahin helvası çekti. Ağzımdan da öyle çıkıverdi eşimde dışarı çıkınca almış. Kendime de kızdım ne söylüyorsun diye. Ama anlık birşeydi galiba getirdiğinde gerçekten hiç yiyesim gelmedi yemedim. Kendime tebrik :KK6:😂😂

Bu akşam canım birden tahin helvası çekti. Ağzımdan da öyle çıkıverdi eşimde dışarı çıkınca almış. Kendime de kızdım ne söylüyorsun diye. Ama anlık birşeydi galiba getirdiğinde gerçekten hiç yiyesim gelmedi yemedim. Kendime tebrik :KK6:😂😂
Adam biraz kizmistir ama yiceksende 1 tk sabah ye

Gunaydin dun yazamadim
Sbaah kahvalti yapmadim
Oglen 4kasik tazefasulye ,2izgara kanat ,slaata
Aksam kahve+granola bar
Yarim muz
30dkleslie ,20dk chloe cocuklar uyudujcq parcq parca yapiyorum

İyi aksamlar. Bu topigi daha canli tutmak istiyodum ama olamadi.yarin ayin 6si maalesef surduremedigim icin resmen ayni yerde sayiyorum işte..

Biz ailecek ishal olduk, acile gittik. Doktor rota dedi. Kendimi cok kötü hissediyorum. İshal aşırı yok ama halsizim ve mide bulantisina benzer birşeyler oluyor

İyi aksamlar. Bu topigi daha canli tutmak istiyodum ama olamadi.yarin ayin 6si maalesef surduremedigim icin resmen ayni yerde sayiyorum işte..

Biz ailecek ishal olduk, acile gittik. Doktor rota dedi. Kendimi cok kötü hissediyorum. İshal aşırı yok ama halsizim ve mide bulantisina benzer birşeyler oluyor

Tuh canim aklimada geldi eslemden sonra vizdede var diyince ,disarda yediginiz yerden mi aldiniz acaba cok gecmis olsun kizlar nasil ?sen toparlan sonra daha duzgun daha disiplinli tekrar baslariz canim dukan ve isvec diyetine bakiyorum bende sanırım isvece basliycam bitince en azindan atak haftasini yapicam

Tuh canim aklimada geldi eslemden sonra vizdede var diyince ,disarda yediginiz yerden mi aldiniz acaba cok gecmis olsun kizlar nasil ?
Yok canim ordan aldigimizi sanmam ama bu hafta cok sık hastaneye gittik. Ne kadar dikkat etsekte buluyor işte. Bazen böyle hep ust uste oluyor ve cok bunaliyorum gercekten :KK43:

X