Şekersiz 21 gün--- 17 Mayıs - 06 Haziran

Oglen
Sütlü kahve
Princ patlagi ve fistik ezmesi(bunlardan fazla yedim malesef :KK43: )

Aksam
2 büyük biber dolmasi( icinde princ yerine kepekli bulgur vardi)
Bol salata
3 kasik yogurt 2 kucuk dilim siyez eksi mayali ekmek

Simdi yesil cay demledim onu içerim

Spora başladım ama 10. Dakikada fena oldum bayaga belki gece devam ederim
Yesil çay ve 1 hurma

Butun gün suyum 3 litreyi bulmuştur.

Sahuru yazmamisim buraya 🤣🤭 kafa leyla

10 günde 2.5 kg gider mi bekleyip gorelim 😊

Sahurda 25 dk leslie yaptım

Eklentiler

• IMG_20210503_034508.jpg
    IMG_20210503_034508.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 18
İftar için

Mercimek, etli bezelye yemegi yaptim.
Az salata ve cacik yaparım.

İftardan sonrasi içinde kakao kaplı muz yapcam. Yanina bitki çayı ya da kahve eklerim. Sanirim yeşilçay bitmiş evde ama kiraz sapı var

Kizlar arada su görseldeki şeyden yedim öylesine aldim ama bayildimm biraz abartmış olabilirim yerken :')
Yanina yarim yer fıstıklı züber ve yesil cay

Deminde yarim lahmacun yedim o kadar özlemişim kiii kizim istedi cok sever oda yedim bende aksama eksi mayali pizza yapiyorum

Eklentiler

• 20210503_141038.jpg
    20210503_141038.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 16
Kizlar arada su görseldeki şeyden yedim öylesine aldim ama bayildimm biraz abartmış olabilirim yerken :')

Deminde yarim lahmacun yedim o kadar özlemişim kiii kizim istedi cok sever oda yedim bende aksama eksi mayali pizza yapiyorum
Bugun biraz karbon olcak gibi 🤭 yarin bol sebze yesillik olsun İnşallah

İftardan once biraz Leslie, tv donunca kaç dk yaptigimi bilemedim. Sonra da 9 dk eliptik yaptım. İlk akşam biraz az oldu. Sahurda da yaptigim icin cok üzerinde durmicam. İyi hissedersem ara öğün zamanı da denerim biraz yapmayı. Şuan midem cok rahatsiz

Afiyet olsun canim yesillik eklesen belki hafifletir seni ,bunlari.kitir ekmege benzettim simdi kitirli herseyi severimde🙈

Bugun biraz karbon olcak gibi 🤭 yarin bol sebze yesillik olsun İnşallah
Ay evett yarina sebze insAllahh sporda azaldı bayaga arttırmam lazımmm
Afiyet olsun canim yesillik eklesen belki hafifletir seni ,bunlari.kitir ekmege benzettim simdi kitirli herseyi severimde🙈
Evet cok lezzetli yazliga giderken alirim bol bol orada surekli bi atistirma hali oluyor guzel gider :)

Aksam yemeğimi iftardan önce yedim iftar gec oluyor diye

Bayaga pizza yedim eksi mayaliydi üzerinde biber mantar ve peynir cesitleri vardi
Yanina sekersiz elma suyu 1 bardaktan az

Gun icinde bayaga limonlu su içtim demin yine yesilcay demledim reglim gelince aksam atıştırma arzularim son buluyor cok sukur :KK70:

X