ŞEKERSİZ BESLENME için birbirimize destek olalım

tatlialirim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
6.103
8.457
Dediğim gibi canım mekik çektiğin içindir o .. Personal treiber bir arkadaşım söylemişti karın kasları migdeyi öne iter o yüzden göbekli görünebilirsin sertlik de o yüzden işte.. Ben ağlamıştım bile sinirden..Ama indi şimdi 1 ay öyle kaldı o ayrı.. Yağ oranın düştükçe düzelir üzülme..

Yag oranim göbek cevresinde düsük zaten, 34, 36 bedene girer belim
Kaslarim ayrik oldugu icin de öne dogru hep bir cikiklik vardi
Ama demek ki düzeliyor, birseyler degisiyor, buna sevindim bir an gercekten böyleyse
Az yedim birkac gündür ondan sistim saniyorum, evet celiskili ama baska bir degisim yapmadim
Ay hala nasil bir sislik var bu halde nasil mekik cekecegim onu düsünüyorum, gaz da olabilir ama cok rahatsiz edici
Bu saatte yemem normalde, yedim ne varsa sinirden ac bile degildim
Neyse yarin zaten dengelerim, fazla kilom yok
Yürüyüsümü yaparim hep
Ama bu sislik canimi cok sikti ya
Demek dedigin gibi, bir ay mi sürdü siskinligin senin?

caroline84

...
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2016
4.221
12.586
37
Allah bağışlasın canım..
Bende 3 tüp denedim transfer aşamasına hiç gelemedik. Aşılama ile hamile kaldım düştü sonra doğal oldu kürtaj oldum 1seneden fazladır da olmuyor işte.
Vardır bunda da birhayır diyorum
İnan çok zor doktor kapısında beklerken stresten kusardım.
İnşallah en yakın zamanda kavuşursun evladına.

baby girlL

🤍
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
10.417
16.850
Doktorlara bakmayın veren nasğp eden Mevlam.
Benim başıma gelmeyen kalmadı.
1 yıl sadece 79 olan haşimoto degerlerımi düzeltmek için ugrastım +dogum kontrol hapı kullandım.
6 ay hapla normal yollardan denedik.
Aşılama tüp bebek ohss geçirdim cigerlerimden 4 litre su aldılar ölüyordum.
İlk kızım oldu elhamdülillah.
77 ile hamile kaldım 90 ile doguma girdim emzircem diye 84 den 94 e cıktım sonra 69 düştüm.

İkiz gebe kaldım karnımda öldüler.

Sonra yine tüp bebek yatarak hamilelik gecirdim bi kız bi oglum oldu.
71 ile hamile kaldım 110 ile doguma girdim.

Simdi 90 kiloyum bitürlü eski kiloma dönemedim.
Ay maşallah sağlıkla büyüsünler. Zor zamanların sonunda ben de kızıma kavuştum. Sonra ilk denemede doğal hamile kaldım ama düşük yaptım. Yaza kadar olmazsa tekrar tüp bebeğe başlamayı düşünüyorum. Bu sefer ikiz olur inşallah :)
Tabii yaza kadar beslenmeye dikkat edeceğim. Evimin yanına spor salonu açılıyor, oraya başlayacağım :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1473 gün geçti.

caroline84

...
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2016
4.221
12.586
37
Ay maşallah sağlıkla büyüsünler. Zor zamanların sonunda ben de kızıma kavuştum. Sonra ilk denemede doğal hamile kaldım ama düşük yaptım. Yaza kadar olmazsa tekrar tüp bebeğe başlamayı düşünüyorum. Bu sefer ikiz olur inşallah :)
Tabii yaza kadar beslenmeye dikkat edeceğim. Evimin yanına spor salonu açılıyor, oraya başlayacağım :)

Canım inşallah dogal yoldan hamile kalırsın.
Bende ikiz olmasını cok istedim elhamdülillah
Yanında yardımcı olacak birileri varmı?
Bakımı cok zor inanki.

baby girlL

🤍
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
10.417
16.850
Canım inşallah dogal yoldan hamile kalırsın.
Bende ikiz olmasını cok istedim elhamdülillah
Yanında yardımcı olacak birileri varmı?
Bakımı cok zor inanki.
Amiiin :) İnşallah canım. Sağ ol :) İlkinde de iki embriyo transfer edildi, biri tuttu. Bir tane de çok zordu. Bir de ben emzik, biberon asla vermeyen doğal beslenme taraftarı biriyim. Lohusa depresyonunun dibine vurdum :) İkizi tahmin bile edemeyiz eminim. Annem, kayınvalidem yanımda. Yine de ikiz olursa yatılı bakıcı tutarım mutlaka. Allah kolaylık versin size de

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1473 gün geçti.

goncannderdi

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2019
93
24
27
Yag oranim göbek cevresinde düsük zaten, 34, 36 bedene girer belim
Kaslarim ayrik oldugu icin de öne dogru hep bir cikiklik vardi
Ama demek ki düzeliyor, birseyler degisiyor, buna sevindim bir an gercekten böyleyse
Az yedim birkac gündür ondan sistim saniyorum, evet celiskili ama baska bir degisim yapmadim
Ay hala nasil bir sislik var bu halde nasil mekik cekecegim onu düsünüyorum, gaz da olabilir ama cok rahatsiz edici
Bu saatte yemem normalde, yedim ne varsa sinirden ac bile degildim
Neyse yarin zaten dengelerim, fazla kilom yok
Yürüyüsümü yaparim hep
Ama bu sislik canimi cok sikti ya
Demek dedigin gibi, bir ay mi sürdü siskinligin senin?
Ay evet canım ya hatta kendimi hamile bile sandım da başka belirti olmayınca umudu kestim..Şu an şişkinlik yok 1 ay şişti ama gaz var gibi.. Hatta adetten sonra indi o ayın sonunda.. Bu arada limonlu maydonozlu ve tarçınlı şu yapıp gece dolapta bekletip ertesi gün bütün gün susadıkça onu içersen ödem de atarsın arada bir yapmanı tavsiye ederim

tatlialirim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
6.103
8.457
Ay evet canım ya hatta kendimi hamile bile sandım da başka belirti olmayınca umudu kestim..Şu an şişkinlik yok 1 ay şişti ama gaz var gibi.. Hatta adetten sonra indi o ayın sonunda.. Bu arada limonlu maydonozlu ve tarçınlı şu yapıp gece dolapta bekletip ertesi gün bütün gün susadıkça onu içersen ödem de atarsın arada bir yapmanı tavsiye ederim

Ya sanirim ben de yakinda adet olacagim. Aka iki gündür mekik cekmiyorum karnim indi resmen
Iki gün kaslarima dinlenme arasi verdim bugün yeniden baslayacagim
Bacak kaslarimda da agri var üst baldirlarimi zorlamisim
Spora tam gaz devem edecegim
Tatli krizlerinde meyve yedim bu arada, adet dönemim icin gofret aldim, öylece duruyor kösesinde, hala acmadim, bu diduste acmayacagim galiba
Esim diyette bana asla cikolata aldirmadi
Benim icin üc ay dayan dedi, gorfeti zor bela aldim,bu sefer o daha kararli
Kahvalti menümü yazayim bari, 1 ya da 2 haslanmis yumurta, yarim avakado, yarim tam tahil ekmek
Sayisiz zeytin, trabzon hurmasi
Sonrasinda da cay ya da kahve alirim
Lominlu ilik suyumu ictim, disler fircalanlar yüz yikandi keremlendi güne bomba gibi basladim yine, cok süperim yeeaaa :rolleyes:

pericikk

Popüler Üye
Pro Üye
4 Aralık 2012
1.944
1.770
Konuyu severek takip ediyorum.Diyet listesi de gerçekten insanı zorlamayacak şekilde hemde seçmeli hakkımız var.Umarım bende şu kadar kilo verdim diye yazarım tekrar :KK200:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 38 gün geçti.

caroline84

...
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2016
4.221
12.586
37
Bugün sabah erkenden 29 Ekim kutlamalarına gittim kahvaltı biraz geç oldu.

Soganlı 3 yum, 3 ceviz, biraz peynir, cay

Ara sade kahve

Akşam 1 kase bal kabağı corbası, 1tabak pırasa, 1 kaşık et ve közlenmiş biber, 2 ceviz
Yogurt

Suyumu ölçmedim.
Spor için bi çözüm bulmam gerek.
İyi geceler

KirazHanim

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2014
6.453
7.936
Merhabalar herkese,

Ben ailemden ve tüm çevremden uzakta yaşıyorum, Cumhuriyet bayramı münasebetiyle 4 günümü onların yanında geçirdim ve maalesef diyetim biraz güme gitti.
Bugün itibariyle yeni bi başlangıç yaptım..

Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
4 yeşil zeytin
1 kk kadar beyaz peynir
1 salatalık
4 tane çeri domates
1 dilim tt ekmek

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 197 gün geçti.

KirazHanim

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2014
6.453
7.936
öğle yemeği
zeytinyağlı kereviz
börülce salatası
az bişey mevsim salatası

Buki_89

bşl:79 gnc:63,3 hdf:60
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2016
4.831
6.614
32
slm kizlar, konuyu yeni görüyorum, bende sekeri ve Beyaz unu hayatindan cikaranlardanim… 2019 basinda basladim ve bugüne Kadar devam ediyorum tabikide arada kacamaklarim oluyo ama tüm beslenmeme baktigimda 90% Temiz beslenenlerdenim:) ben Cleaneating olarak beslenmeme devam ediyorum paket ürünler islenmis ürünler tabi basinda seker ve Beyaz un cikarmis bulunuyorum
ve bikac adim ileriye gidip canimin cektigi herseyi saglikli olarakda yapiyrum tüm pastalarimi böreklerimi cikolatami bile saglikli bi sekilde kendim yapiyorum bu sayede tatliyi biraktim demiyorum:)

Takipte kalcam burasini cok ilgimi ceken konular:)

KirazHanim

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2014
6.453
7.936
slm kizlar, konuyu yeni görüyorum, bende sekeri ve Beyaz unu hayatindan cikaranlardanim… 2019 basinda basladim ve bugüne Kadar devam ediyorum tabikide arada kacamaklarim oluyo ama tüm beslenmeme baktigimda 90% Temiz beslenenlerdenim:) ben Cleaneating olarak beslenmeme devam ediyorum paket ürünler islenmis ürünler tabi basinda seker ve Beyaz un cikarmis bulunuyorum
ve bikac adim ileriye gidip canimin cektigi herseyi saglikli olarakda yapiyrum tüm pastalarimi böreklerimi cikolatami bile saglikli bi sekilde kendim yapiyorum bu sayede tatliyi biraktim demiyorum:)

Takipte kalcam burasini cok ilgimi ceken konular:)
Merhaba :KK68:
bu şekilde beslenmeye başladıktan sonra kendinde ne gibi değişiklikler farkettin, biraz anlatabilir misin?