Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydınnn offf ne güzel bir - canımmm tebriklerrr :halay:
Benden de -200 gr geçen haftayla sabit 😂
balımmm teşekkür ederimmmm bu ayki hedefim 50 lileri görmek umarım olur uzun zamandır kilo veremiyodum bana da iyi geldi sen ilk hafta iyi verdin artık yavaş yavaş eksiler olcak ama kalıcı olcak inanıyorumm

gunaydin kizceler 🥰🥰 o herkes de eksi var onemli olan - gormek harikayiz

Eklentiler

• 12365669-15C2-4EE6-8409-B0A1B9D8FA0F.jpeg
    12365669-15C2-4EE6-8409-B0A1B9D8FA0F.jpeg
    64,9 KB · Görüntüleme: 18
balımmm teşekkür ederimmmm bu ayki hedefim 50 lileri görmek umarım olur uzun zamandır kilo veremiyodum bana da iyi geldi sen ilk hafta iyi verdin artık yavaş yavaş eksiler olcak ama kalıcı olcak inanıyorumm
Ayy cnm bnm çok sağol 😘

Son mesajlarina tıklarken, izleye bastım yanlislikla. Geri cektim 🤭😀 yani suan kac oluyorsun aysti? 🤭
72.3 kuzum çizelgedeki :KK66:

gunaydin kizceler 🥰🥰 o herkes de eksi var onemli olan - gormek harikayiz
😍 ben de sabitim ama o da iyi cnm yedim çünkü 😘

ben ofisteyim sabah kahve ictim ve cok yogundum diye tikandim birsye yiyemedim birazdan yulaf yogurt meyve yiyicem, pek istahimda yok bugunlerde havanin sicakligindan sadece karpuz peynir yiyip soguk kahve ve soda icmek :) oh miss saglikli guzel ogun olmus

ben ofisteyim sabah kahve ictim ve cok yogundum diye tikandim birsye yiyemedim birazdan yulaf yogurt meyve yiyicem, pek istahimda yok bugunlerde havanin sicakligindan sadece karpuz peynir yiyip soguk kahve ve soda icmek :) oh miss saglikli guzel ogun olmus
Afiyet olsun şimdiden canım 😍
Sağol bebeğim seninki de valla 😋

Günaydın kızçeler nasılsjnızzz haftasonuna girdik dikkatli olalım çok kaçırmayalım ☺️☺️☺️

Ben sabahları aç karnına incir kürü yiyorum incirin içine ceviz koyup ortadan kestim zeytinyağında bi haftadır çekliyor dün başladık eşimle
Günaydın canım banada bi diyetisyenim önermişti kuru inciri kesip hakiki zeytinyagının içinde bekletip yiyordum kabızlık içinde çok iyi

Ben sekersiz beslenmek istiyorum ama abur cubur beni mutlu ediyor. Kilo problemim yok, saglikli yasam icin seker tuketmek istemiyorum. Kendimi nasil motive edebilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X