Seksi kalıcı ama ağır olmayan parfüm önerisi?

Niloyatospikk

They say, do not be sad
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2016
21.225
33.232
Çok sevindim sizin de işinize yaramasınaaa. Orijinal almayı mı düşünüyorsunuz malum parfüm fiyatları biraz cep yakıyor bu dönemde. Hayatımda hiç dolum parfüm kullanmadım, araştırdım biraz önerilen parfümlerden 1 2 tanesinin çakması yapılıyormuş. Aslında sağlıksız ama emin de olamadım. Siz ne düşünüyorsunuz?
Bi tanesi çok pahalı dediniz ben daha fiyatına bakmadım ne kadar pahalı evet dolumlar gerçeği gibi olmuyor ama yukarıda öneren kişi kullanmış memnunum demiş sanki yanlış okumadıysam ama ben de yeni bir parfüm istiyorum cezbetsin eşimi daha çok çeksin 😁

Niloyatospikk

They say, do not be sad
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2016
21.225
33.232
Çok sevindim sizin de işinize yaramasınaaa. Orijinal almayı mı düşünüyorsunuz malum parfüm fiyatları biraz cep yakıyor bu dönemde. Hayatımda hiç dolum parfüm kullanmadım, araştırdım biraz önerilen parfümlerden 1 2 tanesinin çakması yapılıyormuş. Aslında sağlıksız ama emin de olamadım. Siz ne düşünüyorsunuz?
Corolina herrera 212 Boyner de 700 küsür :KK48: ben biraz pinti bir insanım elim ermez onu almaya eşim alırsa alır 😂

Mila86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2014
801
1.714
Kızlar merhaba parfümler konusunda çok bilgisizim yardımınıza ihtiyacım var. 20 yaşındayım şekerli kokuları sevmiyorum çok rahatsız ediyor beni. 2,5 yıldır dkny fresh blossom kullanıyorum pembe olanını ama çok sıkıldım ve kalıcı da gelmiyor bana. Böyle tam imza parfümü olabilecek, seksi, gerçekten akılda kalıcı parfüm önerebilir misiniz? Buğday tenliyim, siyah kıvırcık saçlarım var, normal/asi bi tarzım var diyelim.
Dior hypnotic poison tam aradığınız özellikte bir koku

turkay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2012
129
99
Kızlar merhaba parfümler konusunda çok bilgisizim yardımınıza ihtiyacım var. 20 yaşındayım şekerli kokuları sevmiyorum çok rahatsız ediyor beni. 2,5 yıldır dkny fresh blossom kullanıyorum pembe olanını ama çok sıkıldım ve kalıcı da gelmiyor bana. Böyle tam imza parfümü olabilecek, seksi, gerçekten akılda kalıcı parfüm önerebilir misiniz? Buğday tenliyim, siyah kıvırcık saçlarım var, normal/asi bi tarzım var diyelim.
Yves saint laurent black opium çok güzel bi koku sana da yakışır bence 😍

sirinsmurff

Guru
Pro Üye
8 Ekim 2011
1.085
464
Ağır olmayıp da seksi olduğunu düşündüğüm benim bildiğim parfümler;
Kenzo Amour, Versace Crystal Noir, Gucci Guilty.
Burada yazılmayanlardan aklıma gelenler şimdilik bunlar :KK25:

Levvrek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2012
175
117
Arkadaslar parfum fiyatlarindan ben de muzdaribim, bronze goddess, sensuous nude gibi hafif kokulari sevdigim icin de iyice pahali geliyordu cunku koku hemen ucuyor! muscent e bakin derim:) sensuous nude birebir resmen mis gibi

zgkr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2021
12
2
31
en sevdiğim kokularım yasemin kokulu olanlar...LCW de bulabilirsiniz hatta şu an indirimde görünüyor...bu arada LCW deki tüm parfümleri öneririm tarzınıza uygun çeşit çeşit parfüm var. Benim severek kullandığım parfüm linki:

Son düzenleyen: Moderatör:

Nihal Shibuya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
2.651
7.473
41
20 yaşındaysan sana önerebileceğim tek parfüm Moschino Funny

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2022

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 44 gün kaldı.

Önümüzdeki hafta ve sonrasında doğum beklentisi sebebiyle kan hacminiz artacaktır. Kan hacminizdeki artış ağırlığınıza yaklaşık 900- 1800 gr. ekleyecektir. Vajinal (normal) veya Sezaryan doğum, hangisi olursa olsun, C Vitamini, demir, çinko ve enerji, doğum sonrasında iyileşmenize yardımcı olacaktır. Kat kat giymeniz sizi normalde olduğundan daha sıcak hissettirir. Üçüncü trimesterda cinsel isteğinizde azalma olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın