Seksi mankenin paylaşımı sosyal medyada dalga konusu oldu!

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
Campbell’dan ‘kopyala-yapıştır’
ABD’li ünlü manken Naomi Campbell, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla dalga konusu oldu.
Sitene Ekle
campbell-dan-kopyala-yapistir--7214560.Jpeg

DIŞ HABERLER SERVİSİ

Adidas markalı ayakkabılarıyla çektirdiği fotoğrafı, sponsor firmadan gelen mesajı değiştirmeden paylaşan Naomi bir skandala imza atmış oldu. Fotoğrafın altında “Naomi, şunu yazabilirsin” ifadesiyle başlayan mesajı yayınlayan Campbell, hatasını anladıktan sonra mesajı yeniledi ve aynı cümleyi başındaki ifadeler olmadan paylaştı. Sosyal medya kullanıcıları ise Campbell’ın skandal paylaşımını fotoğrafladı ve internet üzerinden paylaştı.

http://www.milliyet.com.tr/campbell-dan-kopyala-yapistir--dunya-2264857/

Hep rejimde olduğundan beyin basmıyor , her daim beden ön planda , ve çok agresif bir kadın

Çok asabi bir kişiliği olduğunu duymuştum bu bayanın. :işsiz:

Harbi ayakkabılar kaç numara acaba:)
Cidden epey komik bir hata olmuş, insan paylaşmadan okur bir Naomi'm :)

Çok asabi bir kişiliği olduğunu duymuştum bu bayanın. :işsiz:

Aynen. Kaprisleri meşhur :)

Fenomenlerin, ünlülerin profillerinden önerdikleri her ürünün metni yazılı çizili geliyor zaten.
Birinde olmasa ikincisinde olurdu, bu gün olmasa yarın olurdu, Naomi'de olmasa Kate'te olurdu, basit bi dikkatsizlik.
Bu da skandal mı allasen Naomi için? :KK53:

Aynen. Kaprisleri meşhur :)

Fenomenlerin, ünlülerin profillerinden önerdikleri her ürünün metni yazılı çizili geliyor zaten.
Birinde olmasa ikincisinde olurdu, bu gün olmasa yarın olurdu, Naomi'de olmasa Kate'te olurdu, basit bi dikkatsizlik.
Bu da skandal mı allasen Naomi için? :KK53:
:) Bazen diyorum ki dünyaya geldim madem bari bir yetenekle veya fiziksel olarak daha güzel görünerek gelseydim.
Baksana boyun uzunsa, şişman değilsen, yüz hatların da orantılıysa her türlü para kazanıyorsun. Sırf şu sosyal medyadan bir sürü para kaldıran var.
Onun haricinde iyi yemek yapanlar, iyi makyaj yapanlar vs. de para kazanıyor.
Ben de yer elması mode on, ne yemek yapar, ne yüzünü adam gibi boyayabilir offf offf.

:) Bazen diyorum ki dünyaya geldim madem bari bir yetenekle veya fiziksel olarak daha güzel görünerek gelseydim.
Baksana boyun uzunsa, şişman değilsen, yüz hatların da orantılıysa her türlü para kazanıyorsun. Sırf şu sosyal medyadan bir sürü para kaldıran var.
Onun haricinde iyi yemek yapanlar, iyi makyaj yapanlar vs. de para kazanıyor.
Ben de yer elması mode on, ne yemek yapar, ne yüzünü adam gibi boyayabilir offf offf.

Bilmiyorum da bana ekran önünde, insanların takibi altında yaşamak, gerçekten yaşamakmış gibi gelmiyor.
Bir hayali sürdürmek zorundasın, en mutsuz-pis-saçma anlarını tüm çıplaklığıyla hönkürerek yaşamak gibi bir lüksün yok, tek hatanda taşa tutulursun, tek yanlış kelimende alay konusu olursun vs. Üzüldüm şu an ünlülere aaa bildiğin üzüldüm :))

Bazı yetenekleri, başarılı insanları tenzih ederek söylemek isterim:
Saf yetenek de para etmiyor ki arkadaşım her şey sanal, ne kadar süsleyebiliyorsun, kendini ne kadar iyi pazarlıyorsun bu önemli, dünya şov dünyası :)
Yaptığın yemeğin kimse tadına bakmayacak videodan, mmm enfes dersin tamam oldu bitti.
Yüzünü boyarsın en son ufak bi filtre bi fotoşop tamamdır :))
Sahte yetenekler... Hepsi birbirinin aynı. Herkes şair, herkes fotoğrafçı, herkes makyaj uzmanı, herkes gurme...
Ha para kazanıyorlar mı kazanıyorlar, aptallar olmasa akıllılar nasıl geçinir?

Biz de buralarda göbek önde hamiş mode on toto büyütüyoruz, napalım ^_^

Bu da reklama katkı sağlar, nereden baksan potta kırsa reklam oldu mu oldu:kahve:

X