sel felaketi bize ders olsun..bizde ülke toprakları için birşeyler yapalım....

nestle76

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
4.048
18
arkadaşlar,

bu yaşanan sel felaketi hepimizi derinden üzmüştür..ama üzülmek yerine, her yıl kıbrıs adası büyüklüğünde toprağını erozyona verdiğimiz ülkemiz için birşeyler yapalım...tema bu ülkenin toprakları için gerçekten çok çalışan bir kurum...bağışta bulunabiliriz, gönüllüsü olabiliriz...bu dünyaya henüz dün gözlerini açmış bebeklerimiz için güzel bir gelecek hayali, ancak çözüme katkıyla olabilir...sudaki ayak izimizi ölçüp önlemler alabiliriz...hadi ucundan tutalım..kadın eli pek çok çirkinliği örter çünkü....

Sudaki ayak izim
www.tema.org.tr

tema ya cep telefonumuzla da oturduğumuz yerden kolayca bağış yapabiliriz...

Avea, Turkcell ve Vodafone faturalı hat kullanıcıları için TEMA Vakfı’nın Çevre ve Orman Bakanlığı işbirliği ile 1998 yılından bu yana sürdürdüğü Meşe Projesi’ne katkıda bulunmak daha da kolaylaştı. 3464’e kısa mesaj gönderen çevre dostu aboneler, 5YTL bağışta bulunarak İzmir İli Bergama İlçesi’nde bulunan TEMA Vakfı’nın Yeni Şakran Ağaçlandırma Sahasında bir meşe fidanını toprakla buluşturabilirler. (Saha şartları gereği yapılan 3 tohum bağışı karşılığında 1 meşe fidanı dikilmektedir.)

Çevre dostu abonelerin faturalarına gönderdikleri her kısa mesaj karşılığında 5 YTL bağış tutarı eklenecektir. GSM Operatörleri Avea, Turkcell ve Vodafone olan tarafından sunulan bu hizmetden faturalı Avea,Telsim ve Turkcell hat kullanıcıları yararlanabilir.