SELİN(benim mucizemin) DİŞ BUĞDAYI PARTİSİ

çok güzel bayıldım incileriniz hayırlı olsun sağlam olsun inşallah benim dede oğlumun dişleri yok daha olunca bende böyle bi parti yapcam bayıldımmm

allah daha nice güzel günlerini göstersin, mutluluğunuz daim olsun.rabbim bize de gösterir inşallah böyle güzel günlerini :Saruboceq:

çok güzel bayıldım incileriniz hayırlı olsun sağlam olsun inşallah benim dede oğlumun dişleri yok daha olunca bende böyle bi parti yapcam bayıldımmm

CANIM ÇOK SAOL.GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. İNŞALLAH DARISI SİZİN BAŞINIZA.a.s.

allah daha nice güzel günlerini göstersin, mutluluğunuz daim olsun.rabbim bize de gösterir inşallah böyle güzel günlerini :Saruboceq:

çok teşekkür ederim.amin canım inşallah.allah herkese bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah.a.s.

Ay ben bunu nasıl görmemişim.Bayıldım Tulaycım Selinim,masan,sen hersey super görünüyor.Allah buyuk murvetlerini göstersın inşallah.

Ay ben bunu nasıl görmemişim.Bayıldım Tulaycım Selinim,masan,sen hersey super görünüyor.Allah buyuk murvetlerini göstersın inşallah.

AŞKOLSUN GÜLHANCIMYA BÖYLE BİŞEYİ NASIL ATLARSIN::)) CANIM ŞAKA BİR YANADA GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.AMİN HEPİMİZİN KUZUCUKLARININ GÜZEL GÜNLERİNİ GÖRELİM.a.s.

ay ne güzel maşallah incilenmişsiniz 8,5 aylık olduk ama bizde daha bişey yok bu arada bizde antalyalıyız kurabiyeleri nerde yaptırdığını öğrenebilirmiyim..

ay ne güzel maşallah incilenmişsiniz 8,5 aylık olduk ama bizde daha bişey yok bu arada bizde antalyalıyız kurabiyeleri nerde yaptırdığını öğrenebilirmiyim..

canım güzel dileklerin için teşekkürler.sizin incilerde yakında çıkar bence.. canım özelden mesaj attım kurabiyle ilgili bilgileri

canım belli çok güzel bir gün geçirmişsiniz Allah bozmasın dişlerinizde hayırlı olsun:)

tulaycımmm herseyy cok gusel olmusss ellerıne saglık tatlım......selınımın dişlerıde hayırlıolsunnnnnn....maşallah cok guel bı cımcıme olucakkkkk

Çok güzel heyecanlar bunlar.Ellerinize,yüreğinize sağlık.Hayatın en güzel yanları bunlar.Benim de doğumuma 15 gün var.Nasip olursa kızıma ben de yapmayı düşünüyorum her partiyi.Hatta bez kesme partisi de var bezi bıraktığında bence onu da yapmalısın.O da güzel bence.Sen yaparsın tahmin ediyorum.

ne mutlu size..herşey harika gözüküüyor Allahım en güzel günlerini hep birlikte yaşamayı nasip etsin..

Çok güzel heyecanlar bunlar.Ellerinize,yüreğinize sağlık.Hayatın en güzel yanları bunlar.Benim de doğumuma 15 gün var.Nasip olursa kızıma ben de yapmayı düşünüyorum her partiyi.Hatta bez kesme partisi de var bezi bıraktığında bence onu da yapmalısın.O da güzel bence.Sen yaparsın tahmin ediyorum.

CANIM TEŞEKKÜRLER.ALLAH SAĞSALİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN CANIM. ONU HİÇ DUYMADIM O YÜZDEN YAPARMIYIM BİLMİYORUM:)a.s.

canım şimdi bir heyecan daha başlayacak doğum günü hazırlığı degilmi?

canım şimdi bir heyecan daha başlayacak doğum günü hazırlığı degilmi?

canım evet şimdiden düşünüyorum.çok heyecan verici kızım içinn yaptığım herşey özel benim için:) ee gelirsinn teytessiiii artıkınnn am erkenden:))))))))))))))))opuyorumnanaktan

X