Selülit için kesin çözüm dediğiniz bir yöntem var mı?

Wonderwoman19

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
168
243
Merhaba arkadaşlar

Allah başka dert vermesin diyerek konuya giriyorum ☺️ bugüne kadar ciddi bir selülit sorunum yoktu. Yaşım 31, 2 sene önce doğum yaptım. Çok fazla kilo alıp verme durumum olmadı fakat bu ara kalça ve iç bacaklarımda bacaklarımı sıkmasam da selülit görüntüsünü farkedebiliyorum. Yaza kadar kurtulmak istiyorum Allah sağlık verirse inşallah. Bana çözüm önerisinde bulunabilir misiniz? Ne yapsam kurtulurum.?

Bizim bir tanıdık evine paketli hiçbir gıda sokmuyordu. Salça, tereyağ, zeytinyağı hepsini köy pazarlarından alıyordu. Yillardir kola içmemiş, paketli bir sey yememiş. O sayede selülitten kurtulmuş. Bilmem yalan bilmem dogru.

Bizim bir tanıdık evine paketli hiçbir gıda sokmuyordu. Salça, tereyağ, zeytinyağı hepsini köy pazarlarından alıyordu. Yillardir kola içmemiş, paketli bir sey yememiş. O sayede selülitten kurtulmuş. Bilmem yalan bilmem dogru.
10 yıldan fazladır asitli asitsiz şekerli içecek tüketmiyorum. Maden suyu, ayran, çay, kahve ve sudur içeceğim. İçeriği temiz olmayan yiyecek tüketmem. Sızma zeytinyağı ve köy tereyağından başka yağ kullanmam ☺️ yani olunca yine de oluyor demek ki 🤷🏻‍♀️

X