Selülit Selülitlerim İçin Elma Sirkesi Sürmeye Başladım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

armoni

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
230
2
Kızlar ben de 2 gündür elma sirkesi sürüp,kuruyunca da selülit sabunu sürüyorum onu da yıkamıyorum.Gerçekten sıkılaştı 2günde bile ama görüntü şimdilik aynı gibi.Sirke yağ çözücü olduğu için sürüyorum.Tamamen uydurma bir formül bakalım ne olacak sonuç.:enbuyukkk:

bi şu saçlarımıza bide selülitlerimize sürmeyeceğimiz şey yok, valla inşAllah işe yararda bizde yaparız, sonuçtan haberdar et güzelim, bu arada çanakkalenin merkezinden misin benimde ailem çanakkeleli.

bi şu saçlarımıza bide selülitlerimize sürmeyeceğimiz şey yok, valla inşAllah işe yararda bizde yaparız, sonuçtan haberdar et güzelim, bu arada çanakkalenin merkezinden misin benimde ailem çanakkeleli.

he valla bazen günaha giriyom mu diye de düşünüyorum sürerken ama napayım,deneyeyim dedimkaydirigubbakcemile3 umarım geçer bir de greyfurt içmeye başlıyorum bu gece,ne dert iş,geçince yine çıkarsa esas o zaman ayvayı yedik,hayat boyu böyle yaanmaz yaw:çok üzgünüm:
ben Çanakkalede öğrenciydim mezun oldum orda üye oldum sonra kaldı profilde değiştirmedim de;çünkü ömrümün en güzel yılları orada geçti.Ahhh Çanakkale ahh unutamam senisenağlamasüper bir yer yurdumda.

Kızlar daha bugün 5.günüm sirkenin yanına greyfurt da eklemiştim.Böyle asidik şeyler sanki iyi geliyormuş gibi geliyor.Yağ sürünce zaten yağlı bölge geçmeyecek gibi geliyor.5.günüm çukurluklar böyle sanki hücre,hücre oldu yani portakalın dış yüzeyi gibi aynı.Çok güzel sıkılaştı bana faydası oluyor gibi geliyor,Bi 10 gün daha devam.Özellikle greyfurt yağ çözmede zayıflamada birebir.Ben zaten zayıfım ama selülit gitçek derken bir kaç kilo daha gidecek artık napalım:kahve:

:roflol:

Kızlar daha bugün 5.günüm sirkenin yanına greyfurt da eklemiştim.Böyle asidik şeyler sanki iyi geliyormuş gibi geliyor.Yağ sürünce zaten yağlı bölge geçmeyecek gibi geliyor.5.günüm çukurluklar böyle sanki hücre,hücre oldu yani portakalın dış yüzeyi gibi aynı.Çok güzel sıkılaştı bana faydası oluyor gibi geliyor,Bi 10 gün daha devam.Özellikle greyfurt yağ çözmede zayıflamada birebir.Ben zaten zayıfım ama selülit gitçek derken bir kaç kilo daha gidecek artık napalım:kahve:

canım elma sirkesini sürmak değilde içmek daha faydalı olabilir ben de içmeye başlayacağım her sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı elma sirkesini ılık suya karıştırıp içmenin pek çok derde deva olduğunu okmuştum mesela kilo probelmne selülite sivilce ve iltihaplara iyi geliyomuş içelim deneyelim diyorum:içelim:

X