Selülit Selülitlerimden Kurtuldum SİZ de Kurtulun :)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
sagol cnm bılgılerın ıçın ben bı doktoruma danışıyım burdada paylasıyım bı yararım olur,

Merhaba Arkadaşlar;

Yapmış olduğunuz yorumları okudum.Benimde selülit sorunum olmasından dolayı araştırıp bulduğum bir ürünü sizlerle paylaşmak.istiyorum.Bahsetmiş olduğunuz karışımlarla vakit kaybetmenize gerek yok.Ben Deracine'nin selülit serumunu kullanıyorum.hem serum hemde krem olarak 2 ayrı ürün mevcut.Benim selülitlerim ilerlemiş olduğu için serum olarak kullanım yapıyorum ve çok memnunum.Çünkü kullanıma başladığım süre içerisinde selülitlerimde azalmalar gözlemledim.Ayıca bitkisel bir ürün olması ise çok çok güzel.Yaşamış olduğunuz selülit sorunundan dolayı Deracine'yi vakit kaybetmeden kullanmanızı öneririm...

Merhaba Arkadaşlar;

Yapmış olduğunuz yorumları okudum.Benimde selülit sorunum olmasından dolayı araştırıp bulduğum bir ürünü sizlerle paylaşmak.istiyorum.Bahsetmiş olduğunuz karışımlarla vakit kaybetmenize gerek yok.Ben Deracine'nin selülit serumunu kullanıyorum.hem serum hemde krem olarak 2 ayrı ürün mevcut.Benim selülitlerim ilerlemiş olduğu için serum olarak kullanım yapıyorum ve çok memnunum.Çünkü kullanıma başladığım süre içerisinde selülitlerimde azalmalar gözlemledim.Ayıca bitkisel bir ürün olması ise çok çok güzel.Yaşamış olduğunuz selülit sorunundan dolayı Deracine'yi vakit kaybetmeden kullanmanızı öneririm...

Canım ben ilk çıktığı zamanlar aldım deracineyi,sabah akşam kullanmak gerekiyor,ama ben pek düzenli kullanamadım üşengeçlikten,paralarda boşa gitti,hatta 3 şişe hala evde duruyor.Aslında hepimizin sorunu herhangi bir selülit çözümünü düzenli yapmıyoruz ve sonuç alamıyoruz.Bende hiç düzelme yapmadı,sen düzenli mi kullandın ve ek olarak spor yaptın mı?Birde masaj çok yorardı beni sen ne yaptın?

doğal bitkilerden yararlanmak mantıklı olanıdır.
bu verilen tarifin içindeki sadece biberiyeyi kullansak olurmu bilgisi olan varsa paylaşalım lütfen.
birde mate otunun yağ yakıcı özelliği de bilinir biberiye ve mate acaba nasıl bir karışım olur zararı varmıdır

arkadaslar merhaba,

bisey sorucam,

ben sabahlari evden cok erken cikiyorum, bu cayi kaynatmaya vaktim yok;

aksam kaynatip icsem yemekten sonra hepsini olur mu? (sicak sicak)
ya da aksamdan bir kavanoza koysam getirip ertesi gun isyerinde icsem olur mu?

tsk.ler simdiden

hayır canım olmaz taze kaynayıp içilecek tarifin geneli budur.zaten denersen çayın çok iğrenç bir tadı ile karşılaşırsınyerimseniben

kesinlikle doğal yoldan olanı tercih edelim bence bu karışımı günün hangi saatinde iççemiz önemli değil dimi sonuçta 1 litre iççez sabah yada akşam fark edermiiii:uhm:

arkadaslar bu karisimi deneyipte sonuc alanlar yada kendin de degisim olanlar var mi?Ayrica paylasim icin cok sagol arkadasim,bende yakinda deneyecegim.

ben yıllar önce denemiştim. gerçekten etkili. o zamanlar günde yarım litre içmiştim, yarım saat yürüyüş yapmıştım. bi de tuzu azaltmıştım. selülitlerim tamamen geçmişti. iyi ki hatırlattınız yine başlayım. yalnız ben ilaç niyetine içiyordum çünkü tadı kötü ama etkili bi karışım. doğum sonrası hala vermem gereken 9 kilom ve gözle görülür selülitlerim var. malzemeleri alıyım ben de başlayacağım. kurtulalım artık şu sellitlerden ve kilolardan

ya kızlar birşey sorcam selülite en etkili yöntem masaj diyorlar ya bende özel bi masaj aaeti yok sadece ayak için masaj aleti var titreşimli ben onu bacaklarıma ve kalçalarıma yapsam nasıl olur etkili olur mu böyle birşeyi deneyen var mı? bu karışımı da yapıcam acil kurtulmam lazım selülitlerden...

Canım spordan sonra yaparsan etkili olucağına eminim o bolgdeki yağları harekete geçirir masaj etkisiyle sonrada banyoy girip kızarıncaya kadar bi kese at daha etkili olur bencee a.s.

ewt arkadaşlar selülitlerimden kurtuldum hem de çok basit ve öaliyetsiz bir yolla :dance:
suna Dumankayanın ve birçok herbalistin tarifi bu. kimi başka şeyer de eklio ama bunlar yeterli. işte mucize alkisalkisalkis
:nazar: 1 tatlı kaşığı rezene
:nazar: 1 tatlı kaşığı anason
:nazar: 1 tatlı kaşığı biberiye
tüm malzemeleri 1 litre kaynamış suya atın ve 10 dk demlenmesini bekleyin yani yeni kaynamış suyu ocaktan alın içine malzemeleri koyun kapaını kapaın ve 10 dk bekletin demlensin. sonra bir kaba boşaltın soumasını beklein souyunca gün boyu BOL limonla tüketin.. hııı tadı da fena diil limonla daha güzel oluo şekere hiç gerek yok hihoyyyt
:nazar:Rezene : Ağrıyı keser, sancıya iyi gelir.
:nazar:Anason : Mide gazını alır.
:nazar:Biberiye : Vücuttaki yağı yakar

ben düzensiz yapmama rağmen 20 günde bariz azaldı ramazanda yapmadım geri de gelmedi ama tam geçmedi çünkü tedavi yarım kaldı ama toplam 30 40 günde tam geçer yanii .ramazan girmeseydi araya geçmişti.şuan%65 70 geçti.ben 155 boyunda 43 kiloyum ama zayıflık dinlemio bu meret malum sırnaşık şey benim aşırı derecedeydi bakınca direkt görünüodu bide yumuşak tenli olduum için çabuk oluo selülit :gitme: aşırı derecede olmasına rağmen geçti düşünün.
başlığa kurtuldum yazmamın sebebi sizlerin de bunu yapmanızı isteiişim.

şimdiden herkese geçmiş olsun:teytey:

iyide cnm suna duman kayanın formülün içinde bunların dışında
papatya
sinameki
funda yaprağı
kuşburnu da var ve günde 1 litre diil bunları karıştırıp tok karnına bi bardak yazıo
gerçi sen yapmışsın yaramış ama 1 litrede içmek fazla diilmi? sabahları bunların hepsini eşit miktarda karıştırıp 1 tutam tok karnına dio ama 1 bardak . kafam karıştı benimde senin dediklerini amıştım ama şimdi bunu görünce kafam karıştı CADIARZU

benim bildigim en iyi cozum:
bol su,
cok tuzlu seyler yememek (tuz su tutar ya vucutta)
Abur cubur yememek
bol bol masaj yapmak, kese en iyisi
Veeee usenmedenu her gun egzersiz..

Bu sonuncusunun cooook faydasini gordum. Kremler vs sadece suruldukleri surece etki ediyor, kesince eskisi gibi oluyor..

kesinlikle cnm katılıyorum sana 2-3 gün üstüste bol su içtim ve evde bikaç hareket yaptım zaten yürüyorumda bol bol ve inanın faydasını çok gördüm tavsiye ediyorum bende.ama yukarıdaki formülde işe yarıyor onuda yapanlar var ve baya işe yaradığını söylüyolar bitkilerin :)))

X