Selülit Selülitlerimden Kurtuldum SİZ de Kurtulun :)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ya sacma bi soru belki ama bunlarin otu kuru olabilirmi?
benim evde baharat reyonundan aldigim biberiye var, ise yararmi
birde rezene tohumu var...

anason hic duymadim :kedi:

canım suna dumankaya ek şeyler eklio ewt ama bu şekilde denedim çok ii oldu ama funda yaprağı çok hoş etkilere sahip yağ yakıcı falan ekleseniz daha ii.
shaira canım biberiyenin tazesini hiç gömedim :) kuru olcak yani tazede olur heralde ama kuru kullanılıo hep.
bide günde 1 bardak diil 1 litre yani 4-5 bardak.
geçmiş olsun...

BNDE DENıCM :)) eğer geçerse çççççççççoooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkk mutlu olurum yaza kadar düseltmem lazm şu vcudumu :)))

ya kimi 1 bardak dio kimi 1 litre dio naapcaz kesin olarak :)))) bende suna dumankayanın sitesinde yanlış hatıramıosam 1 bardak olarak görmüştüm :uhm:

aynen cnm bende hergün mutlaka 1 fincan nescafe içiorum bende de azcık war ama onlarında gitmesini istiorum nası gitckler ya okadarda yürürüm halbuki :S

Bugün ilk defa kaynattım içiyorum.Okula yanımda götürmeme imkan yok o yüzden sabah akşam içiveririm dedim.1lt ne kadara karşılık geliyor bilemedim ama 1 demlik yaptım ben.Bakalım.eğer işe yarıyosa 1 haftada 1 demlikle de az çok yaraması lazım sonuçta
=)
Bir de bu ilk mesajım,selülit kısmına denk geldi o da.Napalım o da bacaklarımın bi gerçeği :KK70:

kızlar deneyip memnun kalan yokmu hiç?bugun basladım bende,tadını pek sevmedim ama bisüre devam edicem inş gecer.

bana sanki her yerden eritir gibi geliyor. yağ yakıcı olduğu için.. diğer yağlarımızıda eritmesin bu :1ninca:

Rezene yi nasil kullaniyorsunuz?
Tohum (veya cekirdek bilemicem :kedi: ) halinde de olurmu?

Anason aradim ama onuda cekirdek olarak bulabiliyorum..

Rezene yi nasil kullaniyorsunuz?
Tohum (veya cekirdek bilemicem :kedi: ) halinde de olurmu?

Anason aradim ama onuda cekirdek olarak bulabiliyorum..

bunu konu sahibine sormak lazım,bende tam bilmiyorum.acıkcası aramadımda tohum yada cekırdek diye,ne varsa onu aldım.

X