Sen benim kocama bakmışsın!!

Okyete

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2016
986
899
Merhaba bayanlar.Benim derdim arkadaşımın bugün bana dedikleri oldu.
Bugun toplantımız vardı. Bir arkadaşımın eşi de toplantıya katıldı. Ben oturuyordum ayağa kalktığımda gördüm. Selam verdim başımla,aynı şekilde de karşılığını aldım. Eve geldim aradan bir saat geçmeden arkadaşım aradı. "Nilsu bugün toplantıya X de gelmiş .Senin gözün gece boyu hep ondaymis.Aferin sana.Bana ajanlık yap kontrol et başkalarına bakıyor mu " diye takıldı. Ben de sadece "Sizin hakkınızda konuştum. O zaman bir baktık ama kendi işimizle ilgilendik"dedim.Arkadasim da "Yok canim bak zaten çok iyi oldu aynı yerde olmanız toplantılarda. Eşime dedim Nilsu yu gözcü yaptım sana bakacak ". Bayanlar çok kafama taktım şimdi arkadaşım rahatsız olduğu için mi öyle söyledi. Yoksa gerçekten şaka amaçlı takılmak için mi söyledi. Bundan önce de bir toplantı olmuştu ben eşini fark etmemiştim. O gün de arayıp "Nilsu X kızlara bakıyor mu kontrol et seni ajan yaptım sen benim gözcumsun" diye takilmisti.Ben çok kafama taktım ya çünkü öyle adamın söylediği gibi bakmadım gece boyu Siz olsanız ne yapardınız kafanıza takar miydiniz bu konuyu

Bugun toplantımız vardı. Bir arkadaşımın eşi de toplantıya katıldı. Ben oturuyordum ayağa kalktığımda gördüm. Selam verdim başımla,aynı şekilde de karşılığını aldım. Eve geldim aradan bir saat geçmeden arkadaşım aradı. "Nilsu bugün toplantıya X de gelmiş .Senin gözün gece boyu hep ondaymis.Aferin sana.Bana ajanlık yap kontrol et başkalarına bakıyor mu " diye takıldı. Ben de sadece "Sizin hakkınızda konuştum. O zaman bir baktık ama kendi işimizle ilgilendik"dedim.Arkadasim da "Yok canim bak zaten çok iyi oldu aynı yerde olmanız toplantılarda. Eşime dedim Nilsu yu gözcü yaptım sana bakacak ". Bayanlar çok kafama taktım şimdi arkadaşım rahatsız olduğu için mi öyle söyledi. Yoksa gerçekten şaka amaçlı takılmak için mi söyledi. Bundan önce de bir toplantı olmuştu ben eşini fark etmemiştim. O gün de arayıp "Nilsu X kızlara bakıyor mu kontrol et seni ajan yaptım sen benim gözcumsun" diye takilmisti.Ben çok kafama taktım ya çünkü öyle adamın söylediği gibi bakmadım gece boyu Siz olsanız ne yapardınız kafanıza takar miydiniz bu konuyu

O neymis ya terbiyesiz sey gozcude neymis sen milletin kocasinin bakicisimisin

Bence acik acik kocanada bakmadim kimsenin gozcusude ajanida degilim deyin kendisini ne zannwdiyor ya

Bazilari var ya zannediyorlar ki butun dunya kocasini kapmak icin sirada bekliyor gicik oluyorum o tiplere

Takardım ve karşıma alıp ciddi şekilde öyle bir algıya kapıldıysa amacımın o olmadığını söylerdim. Ben çok dikkat ederim böyle şeylere. Hala şakaya vurursa ciddiyetimi anlaması için aramıza mesafe koyalım o zaman diye netleşirdim.

Bu insanlarla iletisimi ve gorusmeyi keserseniz asla icinizde rahatsizlik uyandiracak bir sey olmayacak. Bi sure telefonlari acmayin sonra aramayi birakicakti,kim yapiyorsa yapsin gozculugunu elalemin kocasinin.. Ne sacmalik sey! Ne niyetle olursa olsun ne kadar aptalca. Hicte masum degil bana sorarsaniz.

Rahatsız olmuş gibi geldi bana da.
Bu kadın hasta, direkt mesafe koyun bence. Bir de arayıp haberim oldu mesajını vermesi çok çirkin..

Bunu kocası mı söylemiş ona? Nilsu ile bugün toplantıdaydık, gece boyu gözü hep bendeydi mi demiş?
Evet aynen öyle demiş. Benim kendi arkadaş grubum var hep onlarla konuştum. Bakmış olsam onlar da bakardı.

Bunu kocası mı söylemiş ona? Nilsu ile bugün toplantıdaydık, gece boyu gözü hep bendeydi mi demiş?
Baska bi gozcusude soylemis olabilir malum cakallar kocasini kaomasin diye gozculeri basina dikmis olabilir Allahim okudukca sinirlerim zipliyir sanki bana yapilmis gibi dengesiz kadin

Kızlar şu da aklıma geliyor.Arkadasimin kocası çok çapkın. Bakıyor güzel kız gördüğünde. Arkadaşım onu evde sıkıştırdı. O da topu bana mı attı acaba

Boyle bir bayan yakinda sizin icinde benim kocama goz koymussun derse hic sasirmayin. Igrenc bir sey bu esinede soylemis birde sizi masa yapiyor.

Kızlar şu da aklıma geliyor.Arkadasimin kocası çok çapkın. Bakıyor güzel kız gördüğünde. Arkadaşım onu evde sıkıştırdı. O da topu bana mı attı acaba
yok canim ya top atmak icin degilde kiskandirmak icin oyle bisey soylemis olabilir nilsu bana bakti gibisinden falan

Kocasi kadar basina tas dussun nefret ediyorum bu tiplerden evet kocasini kiskanabilir ama olur olmadik herkesleri kocasina bakmakla itam etmek nedir

Merak ediyirum bunlar adaklar mi adadilar sadakalar mi versiler bu kocalari buluncaya kadar ki boyle bakanlarin cetelesini tutup goz dagi veriyorlar

Bazen insan dalginlikla gozu o tarafta kalabiliyo kac defa dalginlikla gozum bi arkadasta kalmistir o seslenince farketmisimdir

Yani kiz degilde erkek olsa o kisi demek adim cikacakmis Allah korumus

Bana ilk söylediği "kontrol et" lafından dolayı yaptığınızı düşünmüş gibi geldi. Çapkın biriymiş zaten eşi.
Ama koca da bir garip, "arkadaşının gözü gece boyunca bendeydi" denir mi?

X