sen gel diyen erkek

Sosyal medya hesaplarında özel mesaj kutuları “peki hiç a*al denedin mi” diye dolu olan herkese yürüyen erkek profili bu kaçın kglgkgkggkkg

Isine geldigi gibi turkleri moklamis😐😂 evli olsaydnz annesine babasina hurmet etmeni isterdi ama😐😂 yani yurt disinda olsan adam gelemicek olsa git derdim ama yani bu herif zerre deger vermiyor sana🙄 bence birak gitmeyi gorusmeyi kes

bende sevgilimle 2 yıl önce sosyal medyadan tanıştım :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: Hatta 12 13 saatlik mesafeydi aramız. Kendisi geldi ilk hatta ondan sonraki 3 4 seferdede kendisi gelmişti . İyice tanıdıktan sonra ben gitmiştim :KK70:
İyi yapmışsınız gitmemekle :) Çok istiyorsa kendisi gelsin

Biz sosyal medyadan değil yüzyüze tanışmıştık ama benim tayin çıkınca gittim. Benimki de bana da "sen gel nasılsa ailen burda" cart curt diyordu. Her seferinde ben memleketime gitmiştim onu da görüp geliyordum. Sonra dank etti, ben neden ailemden vakit kısıp memleketimde onunla görüşüyorum ki? O da bir kere bulunduğum şehre gelsin. Eeeh yeter be dedim yol verdim. Değer veren insan 20 saatlik yola da çıkar kimse kusura bakmasın.

X