Senden vazgeçerim, ordan vazgeçmem dedi...

Deliidivane

Bitse bile hayat ölüm gibi sev beni...
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2018
2.340
4.552
Merhabalar herkese
3 buçuk senelik evliyim bir bebeğimiz var. Haftasonunu eşimde ben de kendi ailelerimizin yanında geçirdik. Herşey iyi gidiyordu. Haftabaşı eve döndüğümüzden beri bana kötü davrandı. Bana karşı kinle dolmuş gibiydi. (Annesinin dolduruşuna geldiğini düşünüyorum ). Herşeye söylenmeye başladı , en son kızıma , minicik bebeğime de kızınca dayanamadım tartışmaya başladım. Sabahtan akşama kadar evde her işi yapıyorum bir türlü beğenilmiyor. Sürekli bana pasaklısın bu kız da sana çekti , falan filan söylenip durdu . Sofrada yemek yiyorduk kızım ekmekleri yere attı diye . En son sabır sabır artık dayanamadım ufak bi kriz geçirdim ağlamaktan helak oldum. Ertesi akşam konuştuk alakasız bi şekilde onun istediği gibi davranmadığımı, hareketlerimin onu iğrendirdiğini, annesinin yüzüne bakmadığımı filan söyledi. Annen ne alaka konumuzla ne ilgisi var dedim. Bunlar beni zamanla irrite etti işte dedi. Ben de haftasonuna kadar iyiydik haftasonu noldu da böyle değiştin annenle ne konuştun dedim. Sinirlendi annemle bişey konuşmadım kadının günahını alıp durma dedi. Zerre kadar inanmıyorum. Neyse canımı en çok acıtan lafı da senden vazgeçerim ordan vazgeçmem dedi. Ordan dediğim yer doğduğu semt. Şuanda orda yasağı ailesiyle geçiriyo kızımla beni evde bıraktı gitti. Şimdi benim size sorum ben bu adama nasıl davranayım arkadaşlar artık çok yoruldum tam iyiyiz birbirimize karşı sevgimizi belli ediyoruz bu annesi hep bi araya girip dolduruyor oğlunu. Sonra bana cephe alınıyor. Ben napayım artık lütfen bana eviliğimi iyileştirecek tavsiyelerde bulunur musunuz boşanmak istemiyorum boşan demeyin

Oglunu her gun gerek tel. Ile gerek somut olarak gorerek doldurusa getiren ex Kv geldi aklima. Esiniz, annesinin kuzulugundan cikmadikca evliliginizde huzur olmaz. Bosa cirpinirsiniz. Cozumu olmayan 1 mevzu bu.
Dolduruşa getirende o iyilik meleği olan da o kadın. Kanser tedavisi gördü ve beni dün gece annesini hasta etmekle itham da etti. Oysa ben annesine hiç birşey yapmadım. Neymiş bizim huzursuzluğumuzu hissediyormuşda ondan stres yapıyormuş ondan hasta olmuş...

Bence sizde ona karşı net konuşmalısınız yani onun hiç kaybetme korkusu yok size karşı. ayrıca bebeğe kızmak nedir ya ufacık şeyin ne suçu var ? Bence eşiniz anormal birisi.
Normal değilsin diyorum. Olabilir ben böyleyim değişmem bana göre hareket edeceksin diyor

Gerçekten artık çok yorulduğumu hissediyorum. Ben ona o kadar kıymet verirken bana o cümleleri kurmuş olması resmen ciğerimi yaktı..
Siz neden o kadar kıymet veriyorsunuz ki? Vermeyin. Böyle adamlar kıymeti haketmiyor. Ne demek yaptığım işi beğenmemek ne demek pasaklı demek? Beğenmiyorsa kendi yapsın. Hoş kendisinin yapması için beğenmemesine de gerek yok ya..

Normal değilsin diyorum. Olabilir ben böyleyim değişmem bana göre hareket edeceksin diyor
Allah allah şuna bak.. O kimmiş ki sen ona gore hareket edecekmişsin... Sakin ola taviz verme.. Sende tavrını koymalısın ya değilse böyle gitmez, yürümez.

Siz neden o kadar kıymet veriyorsunuz ki? Vermeyin. Böyle adamlar kıymeti haketmiyor. Ne demek yaptığım işi beğenmemek ne demek pasaklı demek? Beğenmiyorsa kendi yapsın. Hoş kendisinin yapması için beğenmemesine de gerek yok ya..
Zerre kadar haketmiyor hem de

Allah allah şuna bak.. O kimmiş ki sen ona gore hareket edecekmişsin... Sakin ola taviz verme.. Sende tavrını koymalısın ya değilse böyle gitmez, yürümez.
Tavrımı koyduğum an beni dışlıyor . Uzaklaşıyor kendi kabuğuna çekiliyor. Yalnız kalmak istiyor ayrı odada. Kensimden İğrendirdiğimi söylüyor

Bosanmak istemiyorum demissiniz ama ben kendi adima ayni dusumda olsam sunu yapardim:

burda konu acacagima esyalarimi toplar, annesini arar butun ofkemi kusar sonra da cocugumu alir evi terk ederdim. Kendi semtini benden cok seven adam bensiz orda omrunu gecirmeye devam etsin derdim

X