Seni Anlatır 🎧

Ben sabah saatlerinde böyleyim :KK70: sabahları sürüm atmaya çalışıyorum ergenler gibi 🤣
😆😆😆 Sabahları ben de böyle olabilirim. Söylene söylene kalk, kahvaltı hazırla, çocuğu uyandır, ye, okula götür, eve gel, yemek yap, ortalığı topla, arada 3927262 kez bebeği sustur, uyut, oyala emzir, geri okula git çocuğu al gel, of yazarken yoruldum 😆😆

😆😆😆 Sabahları ben de böyle olabilirim. Söylene söylene kalk, kahvaltı hazırla, çocuğu uyandır, ye, okula götür, eve gel, yemek yap, ortalığı topla, arada 3927262 kez bebeği sustur, uyut, oyala emzir, geri okula git çocuğu al gel, of yazarken yoruldum 😆😆
Benimde vardiya göre değişiyor bu durum 🙄

Yarın sabah 8 de kalk kahvaltı yaptır, ikisini okula bırak gel ...koca gelsin kahvaltı hazırla

Öğlen kızı okula bırak işleri yap akşam 5 te kızi almaya git 🙄

Benimde vardiya göre değişiyor bu durum 🙄

Yarın sabah 8 de kalk kahvaltı yaptır, ikisini okula bırak gel ...koca gelsin kahvaltı hazırla

Öğlen kızı okula bırak işleri yap akşam 5 te kızi almaya git 🙄
Senin tempo daha yorucu. Eşimin kahvaltısını, öğle yemeğini geceden hazırlarım yanında götürür. Güne 11 gibi başlıyorum. Gece çok uyanıyorum ama olsun. Bebegin uyanma saati değişiyor keyfine göre beni en çok o yoruyor zaten. Bebek keyifliyse işler kebap. Neyse ki evdeyim. Bir de çalışıyor olsam ne olacak bilmiyorum. Onu da işe başlayınca göreceğiz 😅

X