seni çok özledim ama ağzına kürekle vurabilirim

aglakmadam

Alıntı sever
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2013
41
44
34
Günlerdir sadece ve sadece ağlıyorum. Beş kilo verdim inşallah on kilo daha veririm. İlişki koçu falan buldum kendime ne yapsam nasıl davransam diye ona soruyorum. İsterdim ki sen de bunları oku. Ya da vazgeçtim okuma sana bu kadar çok değer verdiğimi bilmen sanıyorum iyi değil. Ne yaşıyorum... Korkunç, hayatımda hiç yaşamadığım kadar acı verici bütün bunlar. Seni çok özledim. Ben seninle bir gece ayrı uyumaya katlanamazken sen nasıl beni bırakıp gittin? Boşuna mı kurdum ulan ben bu hayalleri? Alin ve Ala doğmadı daha. Baba olucaktın çok sevecektin bizi? Ya sen nasıl bencil bir adamsın beni nasıl düşünmezsin?? Tamam 4 hafta iletişimi kesiyorum terapist öyle söyledi. Seni aramıyorum sormuyorum yazmıyorum ama ben yedim kendimi Efe. Midem bulanıyor. Kusma dediğin için kusmuğumu bile tutuyorum. Tam istediğin gibiyim harika değil mi? Spora gidiyorum, erken kalkmaya çalışıyorum, ders almaya çalışıyorum. Ben mükemmel olucam da sen eksikken bunu başarabilir miyim? Bunu bir takıntı haline dönüştürmek istemiyorum bu çok alçaltıcı. Sensiz yaşayamıyorum değil bak. Yaşarım, hem de hayatımı öyle bir yaşarım ki, peki ya sevgi? Mesela nasıl bensiz uyuyorsun. Ya ben sarılmadığımda deli gibi trip atardın bana uykumu rezil ederdin şimdi nasıl uyuyorsun? Arkadaşlarını görüyorum onları gördüğümde bile kalbim ağzımdan çıkacak gibi oluyor 20 gün oldu bir de seni görsem heralde kalbimi bıçaklamışlar gibi hissederim. Atlatacak mıyız acaba bunları... Hırsımdan sinirimden engel koydum whatsappına da. Ulaşmak istersen ulaşırsın gerizekalı. Bir de dedikoducu gibi anında herkese yetiştirdin. Ayrıldık, ayrıldık, bitti, şöyle yaptı, böyle yaptı. Ben ne yaptım ya sana? Senin hataların yok mu? Ayrıca beni instagramdan çıkarmak ne demek ne demek? İngilteredeki kuzenimden ne istedin ya ben şizofren miyim ona mı sorucam seni? Kendini mükemmel sanıyorsun ben hep seni severim asla bırakamam sensiz yapamam . Hayır yaparım! Birkaç ay daha sabredicem. Gerçekten aklını başına devşir bak ciddiyim defolup giderim bu ülkeden bir daha ismimi duymamı bırak yani bak aynı ülkede nefes alamazsın benimle. Bu saçma sapan hareketleri kim öğretiyor sana? Kaç ay daha ağlayabilirim bir ay olacak neredeyse, en fazla hayatımın altı ayını daha rezil edersin. Zaten bu sefer karar aldım. Sana olan saygımdan sırf sana olan sevgimden dolayı hayatıma birini almıyorum. Az önce mesela gayet de yakışıklı bir çocuk bana yazdı instagramdan. Kibarca geri çevirdim onu. Neden? Tavuk boku deden. Aptallık mı ediyorum acaba seni beklerken. Yanlış mı yapıyorum bilemedim bak. Sen beni arkana bakmadan bırakıp giderken ben seni bekliyorum . Lanet olsun kadın olmak. Lanet olsun verici kadın olmak. Hep alttan almak. Hadi bul bakalım şimdi benim gibisini. Bul ya allahaşkına bul çok mutlu olacaksan buyur hodrimeydan. Beni nefessiz bırakabilirsin ama beni öldüremezsin! Bu aşk acısını da yenebilirim. Unutmam veya özlerim belki ama bu acıdan kurtulmayı başarırım. Güzelim, hem de çok güzelim. Artık zayıfım da ki daha da zayıf olacağıma eminim. Ayrıca ekonomik gücüm elimde. Ailem yanımda. Arkadaşlarım var. Uyuyabileceğim bir yatağım var. Nefes alıyorum nefes!! Sağlıklıyım daha önemli birşey yok zaten bundan. Belki de bir süre bensiz kalacak olman iyidir senin açından. Üzdün beni, beni var ya nasıl üzdün biliyor musun, annem babam falan ancak böyle üzebilirdi beni. Bu hissiyatı ancak onlar üzdüğünde yaşardım sanırım. Ailem gibi görmüşüm seni... İlk defa okey evleniyorum dedim. Kocamı buldum. Her gece uyuyacağım mükemmel kokulu adamı buldum. Bulamamışım heralde?? Baksana şu hale kocaman bir hiç. Mükemmel kankanla pimapencide oturmaya devam et. Neymiş efendim iş hayatına bakmak istiyormuşsun. Ben sana aylarca yalvardım ya erken kalk da şu işine git artık diye. Ben sana işine bakma mı dedim? Ne yaparsan yap. Senin ne yaptığınla ilgilenmiyorum artık kendim ne yapacağımla ilgileniyorum. Yarın güzel bir iş görüşmesine gidicem ve harika geçecek biliyorum. Şu paramı pulumu da toparlayıp acilen defolucam buralardan. Seninle gitmediğim yerlere gidicem seninle gitmek isteyip de gidemediğim yerler... Ve inan seninle olacağımdan daha mutlu olucam. Sen olsan hemen yorulursun zaten sokaklarda yürüyemezsin. Bahanem yok artık kendi gücüm elimde. Ben sadece mutlu olalım istedim ben sadece bir ailemiz olsun istedim. Ben seni tertemiz sevdim. Asla başka birine bakmadım bir buçuk yıl. Şimdi de bakmam. Keşke baksam ya. Mide işte almıyor. Boynundan öpesim var. Ellerini koklayasım var. Ayaklarını bile öptüğümü hatırlıyorum. Hahaha bir kere de bacaklarını almıştık o an bile canın acıyor diye nasıl üzülmüştüm. Halbuki ben senin için sürekli yaptırıyorum bunları. Her neyse. Kendine gel artık. Saçmalama. Yoruldum... Şu anda yazmaktan bile yoruldum.

Uzun bir yazı ...nasıl okudum biliyor musun bitmesin isteyerek ...bazı yerlerde canım acidi sanki ben anlattım sen okudun. Bazı yerlerde cidden içim sizladi degmeyecek adamlara degmeyecek zamanlar verdik biz çünkü. ...önemli olan yaşadığın degersizligin acının ne ise iste farkına varmak .......sonsuza denk ölene dek bunları yaşamak zor olur çünkü ......kendinden çıkarsın ona adarsin hayatını vs. Ama sevindim senin adına kendine gelmissin sanslisin ...evlenmeden ne olduğunu görmüşsun ben ise evliligimin 10.yılı pes etmişim bu evlilikten....Hakkında iyi şeyler olsun ince ruhlu bir eş bulman ümidiyle.

Uzun bir yazı ...nasıl okudum biliyor musun bitmesin isteyerek ...bazı yerlerde canım acidi sanki ben anlattım sen okudun. Bazı yerlerde cidden içim sizladi degmeyecek adamlara degmeyecek zamanlar verdik biz çünkü. ...önemli olan yaşadığın degersizligin acının ne ise iste farkına varmak .......sonsuza denk ölene dek bunları yaşamak zor olur çünkü ......kendinden çıkarsın ona adarsin hayatını vs. Ama sevindim senin adına kendine gelmissin sanslisin ...evlenmeden ne olduğunu görmüşsun ben ise evliligimin 10.yılı pes etmişim bu evlilikten....Hakkında iyi şeyler olsun ince ruhlu bir eş bulman ümidiyle.

iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Yüzüme bakıyor insanlar böyle acınası bir şekilde CANIM, İYİ MİSİN? diye gözlerini açıp soruyorlar. Tabiiki de bileklerimi kesmiycem yani öyle birşey olamaz ama acı var. Şimdi buraya içimi döktüm diye rahatladım günün bazı saatlerinde nefes alamıyorum.

Boşver sen insanları o yaşadığin hisleri ,aciyi ,aşki belki hıç içten yaşamadilar boşver onları. ...evet belki iyi değilsin ama zaman lazım iyi olmak için. Kimbilir belki barisirsiniz.. o gelir sana hatasını anlar telafi eder, tüm acilarindan öper geçer hepsi... belki gelmez o zaman degmedigini anlarsın kendi acilarinla başbaşa kalır büyürsün guclenirsin.

Valla canım biz erkeklere fazla anlam yüklüyoruz .
Emin ol şimdi rahat rahat uyuyordur .

Boşver sen insanları o yaşadığin hisleri ,aciyi ,aşki belki hıç içten yaşamadilar boşver onları. ...evet belki iyi değilsin ama zaman lazım iyi olmak için. Kimbilir belki barisirsiniz.. o gelir sana hatasını anlar telafi eder, tüm acilarindan öper geçer hepsi... belki gelmez o zaman degmedigini anlarsın kendi acilarinla başbaşa kalır büyürsün guclenirsin.

her ne olursa olsun yeterince yıprandım. Hayır evime giremiyorum evimde yatağımda uyuyamıyorum. Aynı evde yaşama fikrini alacak kadar ne olmuş bana böyle. Ona eşyasını toplayıp gitmesi kolay. Bana evime girmesi zor şu anda...

X