Seni keserim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımefendi söylediklerinize katılıyorum.Tek bir şey dışında. Tanrı kelimesi sizi niye rahatsız etti ki?

Diğer alıntıları DİKKATE ALMAYARAK , sadece sizin yorumunuzu aklı selim görüyorum ve size cevap vermek istiyorum.

Tanrı ,allah ,rab herkesin inancı farklıdır isteyen istediği gibi dile getirir ki bu konuda en geniş düşünen insanlardan biriyim. Fazla dinci ve yobaz görüşlü olmadığımın da tamamen farkındayım. Kimseye bunu kanıtlama niyetinde değilim.

Ayrıca İsteyen de kabul etmez inanmaz hepsine saygı duymak zorunda olduğumuz düşüncesindeyim.

Fakat bu konunun içeriği sebebiyle zaten ortada bir sömürü mevcut birde üzerine polemik yaratmak amaçlı diye tahmin ediyorum. Her mesajında “eğer tanrı varsa” “ eğer varsan bana bugün yol gösterirsin veya yardım edersin”
“Eğer tanrı varsa ben cehenneme gidicem”

Bu cümleleri sürekli her mesajında kurması bana itici geldi . Rahatsız oldum ve yorumumda belirttim. İnsanlara farkındalık yaratmaya çalışıyor her mesajında göze sokuyor resmen.

Yoksa mevzu tanrı-rab-allah denilmesi değil, sürekli farklı şekillerde dile getirip göze sokma çabası. Ben amaçtan ötürü rahatsız oldum yoksa kimin ne düşündüğü umurumda değil.

İşten geldiğinde annen baban seni dövdüler ya. Sonra yatak odasına kitlediler. Komşu geldiğinde baban seni onların üstüne attığında nasıl iç çamaşırı vardı üstünde? Merak ettim?

Hanımlar,
konuyu kapatıyorum ama bir açıklama yapmam lazım sonra konu ve üyelik aklınızda yanlış kalmasın.
Üye fake mi konusu sahte mi bilmiyorum, üyelik iptali isteyip topiğini kapattırma talebinde bulunduğundan, siteden ayrılan birinin ardından sahte miydi gerçek miydi diye araştırmaya gerek yok, belki olay gerçek ve sahte ithamları yüzünden zor yaşantısını daha da zorlaştırmak istemedi.

Neyse, konu üyenin talebi üzerine yorumlara kapatılmıştır.

Hala okuyanlara not düşeyim, üye gerçekten Bursa'da yaşıyor, yaşadığı ilçeyi de buldum, konu fake diyenler bir daha düşünsün, fake demek zaten uyarı alma sebebi, dalga geçenler müstesna kimseyi zan altında bırakmamalısınız.

Son düzenleme:
Arkadaşım Allah yardımcısı olsun konu kapanmış ama ne aileler var konu sahibi arkadaş eğer bunu okuyorsa onan çok iyi yapmışsın ellerine sağlık seni bu duruma getirenler utansın inşallah şimdi iyisindir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X