Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri serbetci kremi kullanan 30 yas ve üzeri arkadaslar biz burda toplanalım

zehre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
308
0
kızlar bu serbetci otu kremi yada cörek otu,ve bir sürü ot ve yağlar hepsi işe yarıyor ama hangi yasa.kimine 15 cm kimine 5 .kimine hiiiç.....
Bu etkiyi ve süresini sıkı takip edip yanılmamak için su 20 lik kızlarımızı bırakın... sonuçları burda paylasalım kimse yas yazmıyoo sonradan soruyom genelde 20 likler.... Varmısınız buradan tüüüm sonuçlarınızı takibe... Bekliyorum burda sizleri... hadi kolay gelsin sadece serbetciyle kalmayalım her yöntem her uygulamaya eveeet...Tekk ortak noktamızz yasımız olsun.DAHA DA GECıKMEDENmafoldumben

Son düzenleme:
merhaba zehrecim, şerbetçi otu kremini mümkün olduğunca aksatmadan 2 ay kadar kullandım. 5 cm gibi bir fark gösterdi bende. fakat ben çok hassas tenliyim. bitkisel yağlar ve bu karışım allerjik kaşıntı yaptı bende. geceleri bile uyanıp kaşıyordum. kızarıklıklar ve hafiften yaralar oluşmaya başlayınca 2 hafta kadar önce bıraktım. şuan çörekotu yağını kullanıyorum 3 gündür. En sevindirici olay allerjik kaşıntılarımın geçmesi. Büyüme yönünden faydasını görecekmiyim bakalım.

ben 27 yaşındayım. yaşım 20lerde ama artık 20'lik denmez herahlde bana. beni de kabul eder misiniz? :))

bu yaştan sonra bizi ne yağ paklar nede bal ümidim bitti benim ya :KK43:((

merhaba zehrecim, şerbetçi otu kremini mümkün olduğunca aksatmadan 2 ay kadar kullandım. 5 cm gibi bir fark gösterdi bende. fakat ben çok hassas tenliyim. bitkisel yağlar ve bu karışım allerjik kaşıntı yaptı bende. geceleri bile uyanıp kaşıyordum. kızarıklıklar ve hafiften yaralar oluşmaya başlayınca 2 hafta kadar önce bıraktım. şuan çörekotu yağını kullanıyorum 3 gündür. En sevindirici olay allerjik kaşıntılarımın geçmesi. Büyüme yönünden faydasını görecekmiyim bakalım.

meraba canım cok sevindim bu mükemmel bi gelişme serbetciye dönersen gündüzleri bebantenle destekle yada bıraktığında gerileme olacakmı bizi haberdar et gülüm .ve sende dahil tüm kızlara rica ediyorum yasınızı belirtinki gelişmeler realist ve destekliyici olsun.öpüyorum kasıntıların gelmemek üzere gecsin huzur koynunda uyusun bu temenniyi çok seviyorum kaynak ablacığımopuyorumnanaktan

ablacılarım bşi sorup sayfanzdan gidicem opuyorumnanaktan çünkü ben küçüğüm :KK70:
adaçayıyla mı sürdünz yoksa sadee krem mi bn denedim 1 hfta kdr amma adaçayı masajı fln her gce üşendim boshayallersmile sdece kremi sürsem ve adaçayı içsem zaten çörk otunu kullanıyrorm olur mu ki sormun cvbını alym gidiyim :kedi: seviyorum sizi :KK70:

ablacılarım bşi sorup sayfanzdan gidicem opuyorumnanaktan çünkü ben küçüğüm :KK70:
adaçayıyla mı sürdünz yoksa sadee krem mi bn denedim 1 hfta kdr amma adaçayı masajı fln her gce üşendim boshayallersmile sdece kremi sürsem ve adaçayı içsem zaten çörk otunu kullanıyrorm olur mu ki sormun cvbını alym gidiyim :kedi: seviyorum sizi :KK70:

CANIM KARDESİM İNTROM BELKİ DAHA İYİ BİLİR AMA BENCE OLUR ADACAYI KADINLIK HORMONU İÇERİYO İÇİNCE İÇERDEN DESTEK OLUR SERBETCİDE DISARDA YASDA GENC Bİ DENE BAKTIN YASITLARIN DAHA HIZLI İLERLİYO SENDE BASLARSIN Bİ TANEM.SİMDİLİK SADECE İÇSENDE OLURsüprizzzzzsüprizzzzz

KIZZZLAAAR BAKIN BEN 32 YASINDAYIM SERBETCı KREMıNE BıKAC GÜN SONRA BASLIYCAM VE SıZLERLE PAYLASICAAAM LÜTFEN YAŞLARINIZI VE SERBETCı SONUÇLARINIZI CEKıNMEDEN PAYLASIN HEPıNıZı ÇOOOK SEVıYORUM VE HEYECANLA BEKLıYORUMboshayallersmileopuyorumnanaktan

şerbetçi otu kremini ben yapıyorum 5 gün yaptım 1 hafta ara verdim. o 5 günde hiç fayda etmedi sonra sanırım 13 gün önce yine başladım. ama arada iki gece yapmadım. bende çok fazla kaşıntı yapmıyor. şerbetçiye başladığımdan beri 2 cm büyüme var ama şerbetçiden olduğunu düşünmüyorum. çünkü ben aylardır küç kullanıyorum şu anda 3. kutudayım. adaçayı içiyorum. sadece bu ikisiyle, biraz da sonlara doğru buz masajıyla, 4 cm büyüdü. sonra buz masajını bırakıp yağ ile masaja da başladım, önce sadece çilek yağıyla yaptım. şimdi hem çörekotu yağı hem de çilek yağıyla yapııyorum. bence en etkili olan masaj oldu. önümüzdeki aydan sonra artık bu kadar uğraşamayacağım göğüslerimle. 3 cm daha büyütebilsem 1 ayda başka bir şey istemem.

bu konuyu açma çok iyi olmuş bu arada. öbür konularda artık neredeyse herkes 18 ve civarı 22'yi geçen yok. introm da 22 yaşındaydı. bir de geçen gün biri yazmış 15 yaşındayım göğüslerim büyür mü diye. ay nasıl sinir oldum. yuh artık yani. bir de ben çok merak ediyorum bu kızlar okula filan gitmiyorlar mı? öğrenci yazmışlar ama okulla pek alakaları yok gibi. lise yine neyse de üniversitedeyken memelerimi düşünecek zamanı geçtim kafamı kaşıyacak zamanım yoktu. sadece dersten dolayı değil. üniversite yılları insanın en dolu dolu geçirmesi gereken yıllar. bilgi birikimlerini kültürlerini en hızlı ve en iyi şekilde üniversite yıllarında arttırabilirler. ama bunlar kalkmışlar meme büyütmeye çalışıyorlar. burda forumları okuyana kadar git bir tiyatroda bir oyun izle bir konsere git ne bileyim söyleşilere filan katıl. biz üniversitedeyken aklımızda sadece bunlar vardı dolayısıyla memelerimin küçüklüğü aklıma bile gelmiyordu. şimdi işsiz kaldım evde oturuyorum. kendimle oynamaya başladım da o zaman aklıma geldi acaba bunlar büyür mü diye. benim burdan gençlere tavsiyem en güzel yıllarınızı memelerinizi düşünerek geçirmeyin, hayatta çok şey kaçırırsınız.

bu konuyu açma çok iyi olmuş bu arada. öbür konularda artık neredeyse herkes 18 ve civarı 22'yi geçen yok. introm da 22 yaşındaydı. bir de geçen gün biri yazmış 15 yaşındayım göğüslerim büyür mü diye. ay nasıl sinir oldum. yuh artık yani. bir de ben çok merak ediyorum bu kızlar okula filan gitmiyorlar mı? öğrenci yazmışlar ama okulla pek alakaları yok gibi. lise yine neyse de üniversitedeyken memelerimi düşünecek zamanı geçtim kafamı kaşıyacak zamanım yoktu. sadece dersten dolayı değil. üniversite yılları insanın en dolu dolu geçirmesi gereken yıllar. bilgi birikimlerini kültürlerini en hızlı ve en iyi şekilde üniversite yıllarında arttırabilirler. ama bunlar kalkmışlar meme büyütmeye çalışıyorlar. burda forumları okuyana kadar git bir tiyatroda bir oyun izle bir konsere git ne bileyim söyleşilere filan katıl. biz üniversitedeyken aklımızda sadece bunlar vardı dolayısıyla memelerimin küçüklüğü aklıma bile gelmiyordu. şimdi işsiz kaldım evde oturuyorum. kendimle oynamaya başladım da o zaman aklıma geldi acaba bunlar büyür mü diye. benim burdan gençlere tavsiyem en güzel yıllarınızı memelerinizi düşünerek geçirmeyin, hayatta çok şey kaçırırsınız.

haklısın güzelim bende bırak liseyi üniversitede bile aklıma gelmemişti 10 yıllık evliyim yeni yeni düşünüyorum sanada dua edicem en yakın ve hayırlı bir zamanda iyi bir es ve işe dahip olursun insaallah çok öptüm aramıza hosgeldinolumunekankayizsmile

gelsomina,kac beden takıyosun şöylede yapabilirsin hangisinin iyi geldiğini bulmak ve az yorulmak adına tek uygulamalara yönelelim.böyle hem çok uğrastırıcı hemde belirsizlik can sıkıyo.yani acaba hangisi hangisi demekte yıpratıyo.tamammı tatlım bide benim en biyik çekincem bırakınca küçülürmü kalıcımı olur sen hala çoook gencsin .

30 ve üzeri kızlaaar nerdesiniz zaman gecirmeyin ve bize katılın mafoldumben

gelsomina,kac beden takıyosun şöylede yapabilirsin hangisinin iyi geldiğini bulmak ve az yorulmak adına tek uygulamalara yönelelim.böyle hem çok uğrastırıcı hemde belirsizlik can sıkıyo.yani acaba hangisi hangisi demekte yıpratıyo.tamammı tatlım bide benim en biyik çekincem bırakınca küçülürmü kalıcımı olur sen hala çoook gencsin .

ben sütyen takmıyorum canım. ama şu anki haliyle (5 cm büyüme oldu bende hatta 6 da olabilir, adetim bitince tekrar ölçeceğim), diğer forumlarda verilen tabloya bakarak 70 B takmam lazım ama 75 B de olabilir çünkü benim göğüs altı tam sınırda 70 cm. son haliyle üstü 81-82 cm arası. 76'la başlamıştım. tek tek yapmanın da şöyle bir riski var belki de elde ettiğimiz sonuçlar hepsinin kombine etkisi. ben şu anda küç+adaçayı+masaj üçlüsünün işe yaradığından eminim. şerbetçi otundan emin olamıyorum. onu da bir hafta daha yapıp bırakmayı düşünüyorum. birden bırakınca bence küçülme ihtimali çok yüksek ama birden bırakmayı düşünmüyorum. en az bir yıl hergün üçlü kombinasyonuma devam ederim. sonra masajları seyreltirim, adaçayını bırakırım, küçü de günde 1'e indiririm diye düşünüyorum.

30 ve üzeri kızlaaar nerdesiniz zaman gecirmeyin ve bize katılın mafoldumben

zehre aslında eğer yapabiliyorsan başlığı değiştirmeyi denesen bence çok iyi olur. daha genel olsun sadece şerbetçi otuyla sınırlı kalmasın. 30 yaş ve üstü göğüs büyütmek isteyen herkes için olsun bence. herkes uyguladığı farklı farklı yöntemleri yazsın. şerbetçi otu kullanmayanlar burayı es geçmesinler. ben de artık hep burda yazmaya karar verdim. diğerleri 15-16 yaşında çocuk kaynıyor. kadınlar kulübü ergenler kulübü olmuş. :roflol:

zehre aslında eğer yapabiliyorsan başlığı değiştirmeyi denesen bence çok iyi olur. daha genel olsun sadece şerbetçi otuyla sınırlı kalmasın. 30 yaş ve üstü göğüs büyütmek isteyen herkes için olsun bence. herkes uyguladığı farklı farklı yöntemleri yazsın. şerbetçi otu kullanmayanlar burayı es geçmesinler. ben de artık hep burda yazmaya karar verdim. diğerleri 15-16 yaşında çocuk kaynıyor. kadınlar kulübü ergenler kulübü olmuş. :roflol:

bu 6 cm de serbetcinin rolu yok sanırım ve ne zamandır bu işlemleri yapıyosun tatlım baslık değistirmeyi bilmiyorum biraz acemiyim yardım edersen tabii seve seve değiştiririm CADIARZU

X