Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri şerbetçi otu Kızlar denendi, onaylandı bir de siz deneyin

acaba bu otun fiyatınıda paylaşabilirmisiniizzzz burda okuyup entele almıştım bayada bi para verdim ve bi işe yaramadı maalesef eğer fiyatı uygunsa deneyeceğimm

acaba bu otun fiyatınıda paylaşabilirmisiniizzzz burda okuyup entele almıştım bayada bi para verdim ve bi işe yaramadı maalesef eğer fiyatı uygunsa deneyeceğimm

tabi tatlım adaçayını biliyorsunuz zaten 1 tl şebetçiotu ise kilosu 50 tl idi en son ama şöyle diyim 1 kilo al al bitmiyor ben 5 tl lik aldım ve hala yarsı duruyor baya hafif bir ot 2 ya da 3 tl lik bile alsanız fazlasıyla yeter

cnm bnm,
bişey daha sorcam ben:) bendeki krem brz yağlıda, ben direk senin kullandığın kremi kullanıyım riske atmayım hemen büyüsün:) markasını verirmisin kremin:dance:

cnm bnm,
bişey daha sorcam ben:) bendeki krem brz yağlıda, ben direk senin kullandığın kremi kullanıyım riske atmayım hemen büyüsün:) markasını verirmisin kremin:dance:

canım ben de önüme geleni alıyorum inan ama dur bi isim vereyim sana en kıvamı iyi o oldu dermokil el kremi diye birşey

introoooooooooooooooooommmmmm gerçekmi bu yaaaaa..vallahi benimkilerde dümdüz inanamıyorum bende kullanınca böylemi olur acaba:gitme:

ay harbi ya böyle olcaksa canım kurban yani:) dümdüzken böylemi oldu 1ayda inanamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sositososito

benimkiler böyle resim tabiikide benim değil kaydirigubbakcemile3
42171047.jpg

X