Serra'nın Parfüm Kokulu Dünyası

TheKnack

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2016
1.992
6.152
Ama tayyörünüzü giyip inci kolyenizi takmayı, manikürünüzü yapmayı, saçlarınıza ve kombinezonunuza parfüm sıkmayı unutmayın.

Ya benim favorim Sırma daydı o evlendi mi naptı gayrimesru cocugu bile olmuş olabilir
O bir doktorla evlendi. Sonra doktora Dubai'de iş çıktı. Daha doğrusu henüz bunlar nişanlılarken Dubai'den iş teklifi aldı. Apar topar nikahı kıyıp gittiler. Sırma bozuk attı tabi bir süre ama. Sonra Sırma'nın iki kızı oldu. Adları da Sude Mey ve Ava.

O bir doktorla evlendi. Sonra doktora Dubai'de iş çıktı. Daha doğrusu henüz bunlar nişanlılarken Dubai'den iş teklifi aldı. Apar topar nikahı kıyıp gittiler. Sırma bozuk attı tabi bir süre ama. Sonra Sırma'nın iki kızı oldu. Adları da Sude Mey ve Ava.
Sırma dan 3 gün 3 gece düğün beklerdim ben

Üfff tüylerine tüy sarartıcı sürmeyen de ne bileyim yani 🤦🏻‍♀️ (Umarım Serra’nın tüy sarartma hikayesini uydurmamışımdır.)
Yok yok doğrusun🤣 ama sarı tüy de bana pek iyi bir çözümmüş gibi gelmiyor ya🤷 güneş vurdukça parlayan sarı tüyler...

Sirmanin Kas'taki Mavi Bar'da motorcuyla takilmasi motorcunun sirmayi porselen bir bebekmiscesine tutmasi.

Serra'nin cesmede killarini eczaneden aldigi nenem zamanindan kalma bir sarartici ile sarartmasi urune alerjik reaksiyon vermesi sonra sirmanin Tuy dokucu kremiyle kollarini bacaklarini alip "kayyymak" gibi yapmasi.
Uff işte bunu ayakta alkışlarım. Seriyi benden bile detaylı okumuş birisi 🤠
Salak Sırma da aşık olmuştu o motorcuya. Ben burada kalacağım falan diyordu😂

Sirmanin Kas'taki Mavi Bar'da motorcuyla takilmasi motorcunun sirmayi porselen bir bebekmiscesine tutmasi.

Serra'nin cesmede killarini eczaneden aldigi nenem zamanindan kalma bir sarartici ile sarartmasi urune alerjik reaksiyon vermesi sonra sirmanin Tuy dokucu kremiyle kollarini bacaklarini alip "kayyymak" gibi yapmasi.
Ahahaha bunlar ciddi mi ya vay be böyle kitap yazmış 😂😂 bunları bilmiyorum mesela ben . Ama dediğim gibi herhalde kendi robert koleji zamanının görgü ve zenginliği ile yazdı zaar 🤷‍♀️

Ahahaha bunlar ciddi mi ya vay be böyle kitap yazmış 😂😂 bunları bilmiyorum mesela ben . Ama dediğim gibi herhalde kendi robert koleji zamanının görgü ve zenginliği ile yazdı zaar 🤷‍♀️
Robert Kolej'inde okuyanlar tüylerini daima sarartıyor. O tüy sarartıcı ürün kayıt yaptırırken veriliyor her öğrenciye😜

X