sertleşmiş topuklarda tca peeling deneyen var mı

birbuketmutluluk

Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2020
24
6
26
topuklarım sert kızlar. üreli kremler denedim ama işe yaramadı sonra üresel fort aldım ve denildiği gibi ayağıma bolca sürüp üzerine buzdolabı poşeti giyip bekledim. ayak derim deli gibi soyuldu ama alttan gelen deri saatler içinde tekrar sertleşip eski halini aldı. bu yöntemi 4-5 kez denedim ve sonuç aynı ve kozmetik mağazalarda satılan ayak soyucu maskeleri de denedim ve yine sonuç aynı. ne kadar soydursamda ayaklarımı topuk kısmı hemen bir iki saate tekrar kabuk gibi kuruyor. artık çok bıktım. ponza törpü falan daha da kötü yapan bişi zaten. tca sürmeyi düşünüyorum deneyen var mı

ben peeling denemedim de bi yerde vazelini yoğun şekilde sürüp üstüne yün çorap giyin uyuyun sabah yumuşacık olur yazıyodu çok inanmamıstım ama denedim bence iyi oldu yani devamlı yapmak lazım ama haftada 2 kere yapılsa net yumuşuyo topuklar

Bende muzdaribim ne yazık ki..vazelin vs..devamlı tekrarlamak gerekiyor sanki..Çok sık yaparım ben ama net bir fayda görmedim.Varsa başka birşey kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok iyi olur..

X