sevdiim kii kalp hastasym...

DamLa1212

Çav bella (:
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
239
1
4-5 gün önce sevgilim benden ayrılmak istedi . Çok sevdiğini düşünüodum ama o istedi sonuçta. daha sonra öğrendim nedenini , sevgilimin genetik olarak kalp hastalığı var ve eğer evlenirsek beni tek bırkmaktan korkuo . Ama bunu çok sevdiği için yapmış :/ lütfen bi yardım edin tamamen ayrılıp unutalım mı birbirimizi yoksa başka ne yapabilirz acı çekiyorum ben ya :'/ :çok üzgünüm:

siyah-i

Hayatı SiYaH !!!
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2008
654
0
Yahu olur mu öyle şey bırakmak ne demek :S ne olacağımız belli bile değil şuan :S Allah sağlıklı uzun ömürler nasip etsin ikinize de ama severken ayrılmak olmaz bence acı çekiyorum diyosun,,eziyet etmeyin kendinize,,ayrıca unutmak diye bişey de olmaz zaten..Şahsi fikrim ayrılmayın...

YAMAN

* ben bir anneyim *
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
5.172
9
35
EĞer sırf bu nedense ok
ama yarına ÇıkacaĞımız bellı deĞıl hemen kendını ÖlÜcek sanmıŞ senınkıde yaw
kımın ÖlÜp kımın kalacaĞı
bellı olmaz kı
baŞka nedenı olmasın

_laylaylom_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
5.915
24
bu dünyada ölüm yaşlıya gence hastaya sağlıklıya bakmıyor malesef...yarın ne olacağı kimin öleceği belli değil...neden böyle kesin konuşuyor...tamam hasta olabilir...ama seninde desteğinle bi çaresi bulunabilir...artık günümüzde tıp çok gelişdi bazı hastalıkların teşhisi ve tedavis kolaylaştı....
önemli olan biribrinize destek olmanız....

burbuk

Guru
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
6.618
11.259
İsterseniz o na biraz zaman tanıyın. Gerçekten Türk filmi gibi olmuş ama cidden böyle düşünüyor olabilir.

PastelBoya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
1.865
6
31
Ben turp gibiyim maşallah!! ama yarın kaza geçirip,göçmeyeceğim ne malum
Tamam belki çok hasas bir dönemdedir anlayabiliyorum ama senin onu yalnız bırakmaman gerekiyor..
Bu tarz hastalığı olan insanların bu şekilde davrandığını çok duydum..Eğer söylediği klasik ayrılma numarası falan değilse,sabırlı olmalısın..

Çok sevdiğini söylüyorsun yanında ol o zaman ,yalnız bırakma..Hasatalığın derecesi ne onu da bilemeyeceğim ama destek çok önemli.Hem artık bir bahane olarak ta kendini hasta diye gösteren bir çok insan var okuyoruz,görüyoruz :nazar:

Sözün özü bence bi araştır,Eğer zamana ihtiyacı varsa zaman tanımalısın :kahve:

olgu35

ölümden başkası yalan
Pro Üye
11 Ağustos 2009
3.422
5
Ben turp gibiyim maşallah!! ama yarın kaza geçirip,göçmeyeceğim ne malum
Tamam belki çok hasas bir dönemdedir anlayabiliyorum ama senin onu yalnız bırakmaman gerekiyor..
Bu tarz hastalığı olan insanların bu şekilde davrandığını çok duydum..Eğer söylediği klasik ayrılma numarası falan değilse,sabırlı olmalısın..

Çok sevdiğini söylüyorsun yanında ol o zaman ,yalnız bırakma..Hasatalığın derecesi ne onu da bilemeyeceğim ama destek çok önemli.Hem artık bir bahane olarak ta kendini hasta diye gösteren bir çok insan var okuyoruz,görüyoruz :nazar:

Sözün özü bence bi araştır,Eğer zamana ihtiyacı varsa zaman tanımalısın :kahve:

bende bu düşüncedeyimkaydirigubbakcemile5

Lady34

♥Kocasının Bebek'i♥
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
13.562
4
bahaneden başka bişey değil :nazar:
madem hastaydı baştan söyleseydi :1closedeyes:

HeartLess

HUZUR MELEĞİMSİN SEN..
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
12.837
40
49
Günümüz şartlarında,kalp hastalığı için
hepimiz birer adayız zaten,
yani bir ilişkiyi bitirmek için öne sürülen basit ve anlamsız bir gerekçe...
hiçkimse sevdiğini tek bırakmak istemez zaten...
sonuç Allah'ın takdiridir,kalpten değil,başka sebeplerle de olabilir,
bunu Allahtan başka kimse bilemez ...
bence bunun altında başka sebepler aramalısınız gibi geliyor bana...

kajmer

Rot-balans gerekmekte:)
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
86
0
Kalp hastalığı ama nasıl bir hastalık? ıçeriği nedir? Günmüzde insanlar kanseri yenip hayata sarılıyorlar sıkı sıkı..Sevgilin ya cok gucsuz hissediyo kendini ya da korkarım ki bahane uydurmus.

kar

içim buz tutmuş..
Pro Üye
27 Kasım 2007
5.351
10
yarını bılmeden nasıl bu sekılde davranıyo kalp hastalıg yaw saglıklı bırı bıle anıden kalp krızı gecırebılırkı..ıyı gunde kotu gunde hastalıkda saglıkda sozlerı nerde aceba?..
yarını dusunupde bugunu yaşamamak haksızlık..eger bu sebepden ayrılcaksanız bence yapmayın sız daha yolun basında pes edıyosunuz..

berceste06

:((
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
540
5
39
Eğer doğruysa söyledikleri oturup konuş ve düşüncesinin saçma oldugunu söyle ona...ikna etmeye çalış...
ayrıca mutluluk ,huzurlu bi evlilik,sevgi hastalığa iyi gelir bence...yok olmaz ayrılalım diyorsa da kendi bilir...umarım seninle ayrılmak için bu kadar vicdansızca bi bahane uydurmamıştır.