sevdiim kii kalp hastasym...

DamLa1212

Çav bella (:
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
230
1
4-5 gün önce sevgilim benden ayrılmak istedi . Çok sevdiğini düşünüodum ama o istedi sonuçta. daha sonra öğrendim nedenini , sevgilimin genetik olarak kalp hastalığı var ve eğer evlenirsek beni tek bırkmaktan korkuo . Ama bunu çok sevdiği için yapmış :/ lütfen bi yardım edin tamamen ayrılıp unutalım mı birbirimizi yoksa başka ne yapabilirz acı çekiyorum ben ya :'/ :çok üzgünüm:

Yahu olur mu öyle şey bırakmak ne demek :S ne olacağımız belli bile değil şuan :S Allah sağlıklı uzun ömürler nasip etsin ikinize de ama severken ayrılmak olmaz bence acı çekiyorum diyosun,,eziyet etmeyin kendinize,,ayrıca unutmak diye bişey de olmaz zaten..Şahsi fikrim ayrılmayın...

EĞer sırf bu nedense ok
ama yarına ÇıkacaĞımız bellı deĞıl hemen kendını ÖlÜcek sanmıŞ senınkıde yaw
kımın ÖlÜp kımın kalacaĞı
bellı olmaz kı
baŞka nedenı olmasın

bu dünyada ölüm yaşlıya gence hastaya sağlıklıya bakmıyor malesef...yarın ne olacağı kimin öleceği belli değil...neden böyle kesin konuşuyor...tamam hasta olabilir...ama seninde desteğinle bi çaresi bulunabilir...artık günümüzde tıp çok gelişdi bazı hastalıkların teşhisi ve tedavis kolaylaştı....
önemli olan biribrinize destek olmanız....

İsterseniz o na biraz zaman tanıyın. Gerçekten Türk filmi gibi olmuş ama cidden böyle düşünüyor olabilir.

Ben turp gibiyim maşallah!! ama yarın kaza geçirip,göçmeyeceğim ne malum
Tamam belki çok hasas bir dönemdedir anlayabiliyorum ama senin onu yalnız bırakmaman gerekiyor..
Bu tarz hastalığı olan insanların bu şekilde davrandığını çok duydum..Eğer söylediği klasik ayrılma numarası falan değilse,sabırlı olmalısın..

Çok sevdiğini söylüyorsun yanında ol o zaman ,yalnız bırakma..Hasatalığın derecesi ne onu da bilemeyeceğim ama destek çok önemli.Hem artık bir bahane olarak ta kendini hasta diye gösteren bir çok insan var okuyoruz,görüyoruz :nazar:

Sözün özü bence bi araştır,Eğer zamana ihtiyacı varsa zaman tanımalısın :kahve:

Ben turp gibiyim maşallah!! ama yarın kaza geçirip,göçmeyeceğim ne malum
Tamam belki çok hasas bir dönemdedir anlayabiliyorum ama senin onu yalnız bırakmaman gerekiyor..
Bu tarz hastalığı olan insanların bu şekilde davrandığını çok duydum..Eğer söylediği klasik ayrılma numarası falan değilse,sabırlı olmalısın..

Çok sevdiğini söylüyorsun yanında ol o zaman ,yalnız bırakma..Hasatalığın derecesi ne onu da bilemeyeceğim ama destek çok önemli.Hem artık bir bahane olarak ta kendini hasta diye gösteren bir çok insan var okuyoruz,görüyoruz :nazar:

Sözün özü bence bi araştır,Eğer zamana ihtiyacı varsa zaman tanımalısın :kahve:

bende bu düşüncedeyimkaydirigubbakcemile5

bahaneden başka bişey değil :nazar:
madem hastaydı baştan söyleseydi :1closedeyes:

Günümüz şartlarında,kalp hastalığı için
hepimiz birer adayız zaten,
yani bir ilişkiyi bitirmek için öne sürülen basit ve anlamsız bir gerekçe...
hiçkimse sevdiğini tek bırakmak istemez zaten...
sonuç Allah'ın takdiridir,kalpten değil,başka sebeplerle de olabilir,
bunu Allahtan başka kimse bilemez ...
bence bunun altında başka sebepler aramalısınız gibi geliyor bana...

Kalp hastalığı ama nasıl bir hastalık? ıçeriği nedir? Günmüzde insanlar kanseri yenip hayata sarılıyorlar sıkı sıkı..Sevgilin ya cok gucsuz hissediyo kendini ya da korkarım ki bahane uydurmus.

yarını bılmeden nasıl bu sekılde davranıyo kalp hastalıg yaw saglıklı bırı bıle anıden kalp krızı gecırebılırkı..ıyı gunde kotu gunde hastalıkda saglıkda sozlerı nerde aceba?..
yarını dusunupde bugunu yaşamamak haksızlık..eger bu sebepden ayrılcaksanız bence yapmayın sız daha yolun basında pes edıyosunuz..

Eğer doğruysa söyledikleri oturup konuş ve düşüncesinin saçma oldugunu söyle ona...ikna etmeye çalış...
ayrıca mutluluk ,huzurlu bi evlilik,sevgi hastalığa iyi gelir bence...yok olmaz ayrılalım diyorsa da kendi bilir...umarım seninle ayrılmak için bu kadar vicdansızca bi bahane uydurmamıştır.

4-5 gün önce sevgilim benden ayrılmak istedi . Çok sevdiğini düşünüodum ama o istedi sonuçta. daha sonra öğrendim nedenini , sevgilimin genetik olarak kalp hastalığı var ve eğer evlenirsek beni tek bırkmaktan korkuo . Ama bunu çok sevdiği için yapmış :/ lütfen bi yardım edin tamamen ayrılıp unutalım mı birbirimizi yoksa başka ne yapabilirz acı çekiyorum ben ya :'/ :çok üzgünüm:

bnm de ck sevdiğim bi insan vr bn asla ve asla bırakmazdım onu... hep yanında olurdum ya durumun cok zor Allh ayrdım etsin ama evlenirsenz belki uzun yıllar mutlu huzurlu yaşıycaksınız bu ölümcül bişey değil sonuçta her insanda görülebilen bişey canım takma bence kafana... yanında old estek ol ona

arkadaşlar hemen bahane olduğunu düşünmeyin bence.. o kişinin psikoloıjisini bilemeyiz ki..

benim kardeşim sevdiğiyle beraberliğinin 5. ayında falan çok ciddi bir hastalığa yakalanmıştı. Büyük ameliyatlar oldu ve o psikolojiyle kızdan ayrılmak için yapmadığın bırakmadı.. Ama kız onu hiç bırakmadı şimdi 3 yıllık evliler ve bir de bebekleri var..

Bazı kişiler hastalıklarını ilk öğrendikleri anda bu psikolojiye girebilirler. Eğer gerçekten seviyorsan ona zaman ver ve bırakma..

Benim arkadaşımnda nişanlısı hastaydı . çocuk hergün diyalize bağlanıyordu.
Hatta damat düğününe bile katılamadı .düşünebiliomusun!! o anda bile diyalize bağlıydı
Çocuğun kardeşi durdu gelinin yanında .çok acı bişey ama kız seviyorum dedi ve evlendi
Bütün bu olanlara rağmen mutlu!!

canım benim eşimde de genetik kalp rahatsızlığı var ama bu durum bizi hiç rahatsız etmiyor düzenli kontrollerine dikkat etsin yeter + ölecek gözüyle bakılan insanlar dururken turp gibi insanlar gidiyor

Yarına çıkacağımızıın garantisi varmıki kimler senet imzalamışki?? ayrıca kimden duydun sen bu durumu ve elinde kapı gibi belgen varsa gördüysen raporları faln sakın bırakma sevdiğin adamı derim ama yoook eğer sana sunucak belgesi yoksa kanıtlayamıyorsa İŞTE OZAMAN GİTMEDEN YÜZÜNE TÜKÜR DERİM .. aklı nerdeymiş seninle bi ilişkiye başlamadan önce kalp rahatszılığı yokmuymuş sonradanmı nüksetmiş:mymeka:
Unutma söz uçar yazı kalır yani elinde sana kanıtlicağı bi belgesi varsa sevginin peşinden git derim ben...

X