sevgili doğum günü :-) yardım bekleniyor

askzor

canımın içi sevdiğim ♡ prenses kızım ❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
2.420
2.792
30
Kızlar 7sinde sevgilim doğum günü var ama ben o gün nöbetçi oldugum için 6 nisanda kutlayacagm.evde kutlayacagim ilk başbaşa olacagz sonra arkadaşlarla bowlinge filan gideriz büyük ihtimalle.
ilk olarak başbaşa bi yemek düşündüm romantik bi yemek :-) menü olarak
tarhana çorbası (cok sever)
balık veya köfte (etrafı patlicanla kapatilan kurdan batirilandan)
salata pilav sarma meyye suyu kola meyve salatası tabi ki pasta :-)
pastayi resimli düşündüm ama küçük bi pastaya yaparlar mı bilmiyorum
Balık iyi olur ama kokuyu evden nasıl uzaklastiracagz o yüzden köfte daha iyi olur diye düşündüm.
heryere mum filan koyacağım başka napabilirim öneri bekliyorum Canlarım :-*

Son düzenleme:
Sence balık mı köfte mi :-) başka öneri de olabilir tabi ki

Bence kofte balik evde yapcakmisiniz ikiside kokar.bence zor olmazsa sizin icin dolma yada karniyarik yapabilirsiniz.hatta bir gun onceden hazirlarsiniz ki kutlayacaginiz gun masayi ve kendinizi hazirlarsiniz sadece.nacizane fikrim:-x

Kızlar 7sinde sevgilim doğum günü var ama ben o gün nöbetçi oldugum için 6 nisanda kutlayacagm.evde kutlayacagim ilk başbaşa olacagz sonra arkadaşlarla bowlinge filan gideriz büyük ihtimalle.
ilk olarak başbaşa bi yemek düşündüm romantik bi yemek :-) menü olarak
tarhana çorbası (cok sever)
balık veya köfte (etrafı patlicanla kapatilan kurdan batirilandan)
salata pilav sarma meyye suyu kola meyve salatası tabi ki pasta :-)
pastayi resimli düşündüm ama küçük bi pastaya yaparlar mı bilmiyorum
Balık iyi olur ama kokuyu evden nasıl uzaklastiracagz o yüzden köfte daha iyi olur diye düşündüm.
heryere mum filan koyacağım başka napabilirim öneri bekliyorum Canlarım :-*

yahu dısardan alsana :)))) o sırada kendını bakıma sok :))))))))

Bence kofte balik evde yapcakmisiniz ikiside kokar.bence zor olmazsa sizin icin dolma yada karniyarik yapabilirsiniz.hatta bir gun onceden hazirlarsiniz ki kutlayacaginiz gun masayi ve kendinizi hazirlarsiniz sadece.nacizane fikrim:-x

Lojmamda kalıyorum fırınım yok malesrf :'( dolma yapmayi düşünüyorum zaten :-)

yahu dısardan alsana :)))) o sırada kendını bakıma sok :))))))))

Olmaz kendi ellerimle yapmam lazım :-) arkadaşlarım yardım edecek zaten yapabilirim diye düşünmekteym :-)

Olmaz kendi ellerimle yapmam lazım :-) arkadaşlarım yardım edecek zaten yapabilirim diye düşünmekteym :-)

ben bole zamanlarda cok heycanlanıp elım ayam karısıo bırnırıne yok hedıye yok temızlık yok yemek :))))) ayyy cok heycanlı

sen en temızı kofte patlıcan kapama yap :) kürdanlı

Son düzenleme:
ben bole zamanlarda cok heycanlanıp elım ayam karısıo bırnırıne yok hedıye yok temızlık yok yemek :))))) ayyy cok heycanlı

Evet beni de simdiden sardi :-) bide ne giysem derdi var yaaa :'( ne giyebilirim sizce

Bence yemekten önemlisi pastayı sen yapsan daha iyi olur küçükte olsa :)
Köfteli patlıcanla kapatılan Kürdan batırılan yemekten kastın islim kebabı sanırım:) bence iyi fikir balıkla uğraşma hiç canım bol şans şimdiden :)

Bence yemekten önemlisi pastayı sen yapsan daha iyi olur küçükte olsa :)
Köfteli patlıcanla kapatılan Kürdan batırılan yemekten kastın islim kebabı sanırım:) bence iyi fikir balıkla uğraşma hiç canım bol şans şimdiden :)

Geçen seneki doğum gününde ben yapmıştım bu sefer yazılı olsun istedim :-)o dediğiniz olabilir adını bilmiyorum :-)

Geçen sene ben yapmıştım pastayi.hem evimde fırın yok hazir kek alip üzerine kre. Santi yapacagm en fazla :'(

O zamansa hazır alın. :)) Şartlar uygunsa sizin yapmanız çok hoş olurdu ama daha fırın yok adam şoka uğramasın ev yapımı pastayı görünce. :KK1:

O zamansa hazır alın. :)) Şartlar uygunsa sizin yapmanız çok hoş olurdu ama daha fırın yok adam şoka uğramasın ev yapımı pastayı görünce. :KK1:

Bak simdi kafam karıştı kendim mi yapdam :-)

X