Popüler Konu Sevgili günlük...

bugun cok yakinimda gordum. Ve basim gecen günkü gibi acayip dönüyordu hatta cocuklara dedimki bu bas donmesiyle arabayi nasil kullanicam bilmiyorum. Eşgal ayniydi ama tabii bilemem,kimseninde günahina girmeyelim. 5e kadar cocuklar parkta oynarken bende bi kac arkadasla malum bosanma durumum hakkimda konusuyordum. Koyu bi muhabbet icerisindeydim. Cok dikkat edemedim etrafima.

Ne kadar yakindik aramizda 1m,1.5 m vardi bana ve cocuklarima tebessum ederek bakti. Gözgöze geldik saniyelik. Acikcasi daha yapili uzun bekliyordum. Benim bas donmelerim 3 civari basladi ,o zaman beri yakinimdaymis demek kimbilir. Önce kizima yaklasacak kiyafet secim tarzi o sekildeydi. Beyaz elektrikli mobileti olabilir. Cocuklarim icin endiselendim sadece ,biraz icim kalkti dün kotüydüm.
Bu gece ruyamda pelin kod adli okyanus otesinin mahrem yapidaki orospu kadini gordum. Ruyanin yorumu haberleri var biliyolar ve beni caktirmadan izlemeye almislar.

Su pkkli adami atamiyosaniz bari baska birime gonderin serfsiz ahlaksiz hem tapulu otoparkimizi isgal ediyo ,niye park ediyosun dedigimde horozlanip laf soz soyluyo adi pezevenk.
Sikiysa cekiciyi ara cektir arabami diyo bide.
Hic bi ortaklik yokmus ne apartmamla nede asagidaki iki dukkanla ,niye burdasiniz o zaman diyorum bostu park ediyom diyo. Beyfendi burasi tapulu yer diyorum hani arac plakalari nerde diuo gerzek! Ulan belediyede tapuda bize apartmana ait biz bu otopark icin para odemesi yaptik hayvanoglu hayvan !!!!

Belediyeye sizi sikayet ettim dedim delirdi, belediyeye sikayet edilene kadar niye duruyosun burada pislik herif!
Arabasinin 770 sonu plakasinin , zaten belediye den beni girdu bi ikiside duraksadilar hayvanlar bilerek yapiyolar it herifler. Sonra arabaya yani yanima gelip gelmemekte bi ikilem yasayip sonra ne olacaksa olsun minvalinde mecburiyetten geldiler. Serefsizler.

kim bilir, belki bir gün cesaret edebilirsem, anne olurum .. annemi seviyorum . babam gittiğinden beri farkındayım içine döndü. böyle çok içine en içine. biraz daha sessiz artık. çocuktum ben şimdi ise çocuğum oldu. 27 kere yaş aldım daha, 62 yaşında çocuğum oldu. kıyamıyorum ona, pamuklara sarmak istiyorum onu. alıp baştan büyütmek istiyorum. bi başı ağrısa tonlarca senaryo yazıyorum . sahi ya gitse babam gibi, ben ne yaparım ? tek kaldı koskoca köy evinde, gel diyorum anacığım benimle yaşa? yok diyor evimde mutluyum. biliyorum yük olmak korkusu. ömründe hiç dayanmamış ki kendinden başkasına. ama kızıyım onun, eşimde oğlu.. yük olmaz ki bize. sır olur ancak bize sırdaş olur. şimdi iftarda ekşi ekşi yoğurt çorbası yaptı benim için. köydeyim bugün. babam yok gerçi. onuda çok özlüyorum ama o ayrı bir konu....

Ruyamda eski gorumcemi kizimi tlfla arayarak ,seni yanimiza alcaz seni ablan gibi özel okullarda yetistircez gibi aklini celmeye calistiklarini gördüm. Asla musade etmem! Asla cocuklarimi benden alamayacaksiniz!! Laa daha dune kadar kizimi diri diri ateslerde yakmak istediniz simdi kiymete mi bindi? Tek amaclari kizimi hizmetcilik ettirmek ayni diger turk gelinlerin kiz torunlarina yaptirtirdiklari gibi.
Gelinleri delirtip ,gelin tarafiyla bagi koparttiriyolar o musluman cocugu ermeni kulturuyle yetistirip ,hristiyan yapiyolar. Adi serefsiz ibneler.

Bugun kizimla carsiya ciktik hava cok guzeldi alisveris yapip eve donecektikki. Carsi kapisi nizamiye arac giris cikisina kapatilmisti. Bizde diger kapilara gectik. Ben cevreyolundan gitmek istemedigim icin,yukari köy yolundan mahalleye ulasayim dedim. Navigasyonu actim ancak ylfnu sabit tutacak biseyim olmadigi icin sesiyle idare edeyim dedim bi muddet sonra yolu karistirip kayboldum. Hatta kizima yakit deposuda dolu kalmayiz buralarda diye espri yaptim. Neyse epey gittikten sonra yol tabelalari gormeye basladik ve onlarin yonlendirmesiyle cok sukur mahallemi bulabildim. Oglumun okul cikis saatine kadar markette oyalanalim dedik. Ihtiyaclarimizi alirken bagli oldugum kurumdan biri geldi ve ayar verip gitti. Tövbe bismillah zinhar bi daha asla arabami tenhalarda koy yollarinda surmem. Cevreyolu devam ederim her daim. Kurumdaki kisinin o bana kizgin hiddetli bakisini unutamiyorum napiyim. Zaten oglumun okul cikis saati yaklasinca ciktik birazda okul bahcesinde vakit gecirip ,oglumu alip eve geldik kizimla.

Ev arabanin yarisi ve tazminati vermemek icin 1 haftadir yalvariyo. Kurandan ayetler mi dersin,ilmihalden kesitler mi ,yemin billah etmeler. Simdide tutturmus evliligimize buyu yapmislarmis.
Tek derdi yasadigimiz eve girebilmek.
Zaten bana demistiki ayni evde kalalim nolucakki akli sira beni ikna edecek ben va,gecicem cok bekler.evin yarisi zaten benim dugunde taklan altinlar ile. Ama bu istiyoki hatta soylefi bana cocuklari birakip,ev araba tasinmaz istemeyip siktirip gideceksin.
Yaa iste bu isler siktirip gitmeyle olmiyomus kanun yasa geregi yarisi benim.
Aman Allah korusun ben yolumu yariladim zaten .
Neyse uyuyim ben cok uykum

Ayy fulya ,adasin fulyada cehenneme bilet almis meger nasilda kendini ifşaladi :) kizimin dislerini 1 hafta arayla kirdirtip elime verdirince inanilmaz mutlu oldunuz farkindayim. O kara buyuler sizin cehenneme sokulmanizdaki muhürleriniz oldu musallat ettiginiz cinler kutukleriniz. Her ne yaparsaniz yapin ben kötülügün emrettigi yoldan gitmeyecegim. Ruhunuzu şeytana satmaniz ve akabinde cehennemlik olusunuz sebebiyle icim faxlaca rahat,cok sukur rabbime. Çunku ben Allaha sigindim tevekkul ettim,sizleri Rabbime havale ettim. O ne güzel vekildir.
Sonracima ingiliz derin devleti elemani oldugunuda haykirdin resmen ,korkma lâ benden bu kadar. O kadar panikledinki racon kesecem diye desifre ettin Turkiyedeki diger elemanlari. O sebeple senin ipini ben degil ingiliz derin devleti kesecek,masaligida son hafta eline yuzune bulastirdin. Kadim ve köklü aileler insta hesabimdan beni bulup "gozumuz uzerinde" msji vermek durumunda kaldilar :) bu benim icin onurdur. Sen anlamazsin tabii..
Sana sunulan ayricalik sende egoyla kibire sebep oldu ancak burasi bir sömürü devleti degil,ingilizler sadece adamina kadar hukmedebilir tabii elemani ifsa olmadigi sureceydi sen olusacak darbeye kendi cahil kibirinden desifre ettin. Ingiliz derin devletinin sivil yapilanmasinida dedifre ettirdin. Diyarbakir mevzusunun özeti. Bana attigin subliminal msjlarin hepsi mitte duruyor,ben bi muddet sonra tlfnumdan silsemde.

Allaha sukurler olsun yine bir darbe tesebbusune engel oldum. Bundan 2 yil once kadar savunma sanayiiden darbe yapacaklardi yine engel oldurdum. Murtazaya soyledim o da digerlerine boylece bertaraf edildi. Ben ölurum onemli degil benim gibi nice vatanina milletine imanina bagli yigitler gelicek,o sebeple ölümden korkmuyorum. Bu arada ingiliz derin devletinin benim icin hususi tuttugu hindulu tetikci noldu ,gelemedi bi yanima sen kesin biliyosundur fulya ? Yine subliminal msjlar gondermelisin veya kanalin cnnturk uzerinden oldurtme tehditleri etmelisin.
Cok ta uzattim yazayim yinede ben cirakligimi ermenilerin yaninda 16 yil yasayarak yaptim,sen benim ustalik dönemime denk geldin :KK70: hadi eyvallah kriptocuk.
Bacım affet ama inan ne dediğini anlamadım.
Okurken öncekileri ve sonrakileri,beynim yandı yeminle.:rolleyes:

Son düzenleme:
Bacım affet ama inan ne dediğini anlamadım.
Okurken öncekileri ve sonrakileri,beynim yandı yeminle.:rolleyes:
Sizin icin yazdigimi nereden cikarttiniz? Burasi bir günlük sayfasi ayrica üzerine alinmasi gerekenler çoktan msjimi anladilar. Siz sikinti etmeyin anlamak icin.

Sizin icin yazdigimi nereden cikarttiniz? Burasi bir günlük sayfasi ayrica üzerine alinmasi gerekenler çoktan msjimi anladilar. Siz sikinti etmeyin anlamak icin.
Benim için yazmadığınızı biliyorum kişisel algılamadım zaten.Biseyler yazmışsınız ya insanlar da okuyor haliyle.Anlayamadığım için de şakayla karışık yazmak istedim alınması gereken alınıyor ve anlıyorsa sorun yok.
İyi forumlar.

Hüngür hüngür ağlamak istiyorum ama maalesef uygun ortama sahip değilim. İnsanın duygularını özgürce yaşayabileceği ortamlara ihtiyacı var. Ruhum da çok daralıyor, Allah'ım rahatlat ruhumu...
Ve şu adamla ilgili de her şey çözülsün artık lütfen... Ya tüm ilgim bağım kopsun hiç var olmamışcasına umurumda olmasın ya da mucizevi şekilde herşey gönlüme göre, olması gerektiği gibi en sağlam, en net, en kararlı, sonradan tekrar bozulmayacak şekilde gelişsin. Çok yoruldum.
Hayatımda net olmayan her şey netleşsin artık lütfen...

Eski esimin gelmesine az kaldi. Onun esyalarini hurca koyup kaldirmistim. Onun dolabinada yayilmistim 🤣 simdi herseyi eski yerine yerlestirmem gerekiyor. Tebligatta gelmedi gitti bi ,gelsin hemen uzaklastirma cikartcam. Cocuklari paylascaz derken simdi ben bosanmak istemiyora evrildi. Stres yapma diyir arkadaslarim,ben stres yaparim kardes! Nasil bi psikopat oldugunu bilmiyorsunuz,yaptirmadigi kara büyu kalmadi adi ermenisinin. Ne öldürebildi ne delirtebildi beni resmen icine oturdum adamin ustune dava actim. Nafakada istemiyorum bunada bozuldu ,nafaka uzerinden surundurcekti beni mahkeme suresini uzatacakti. Cocuklarimi alip gidicem diyorum,dunya nasi bi yer parasizlik nedir bilmiyorsun diyor :)) aylik 500 tl ile idare et senin paraya mi ihtiyacin var diyen adam ustune beni parasiz biraktigi ivin defaatle kuyumcuya gidip altin bozduran ben. Neymis parasiz kalmak nedir bilmiyormusum. Tek derdi ev,araba yarisi dahi almayim,bundan para istemeyim. Cocuklari buna birakayim sübyanci sapik! Kendinden 20 -25 yas kucuklere halleniyo edepsiz. Ben sana cocuk emanet edermiyim ibne!
Tebligati imzalamaya niyetide yok napicam bilmiyorum. Cocuklarin odasindaki dolaba esyalarimi yerlestircem,oglumla birlikte uyucam. Gece uyurken oda kapisini kitleyecegim.
Benim evden gitmem yani onu terketmem icin ugrasacak ayni gecmis yillarda yaptigi gibi ,evi terkedenin kaybettiginide biliyor 4 yildir gorustugu avukattan dolayi. Davayi acan olarak uzaklastirma alabiliyosam cok iyi olacak benim icin. 3yilin sonunda onun istedigi gibi ben ondan hic bir maddi talebim olmayacak. Cocuklarim bende duracak (sanki cocuklar cok umru ya !) Bu 3 yilda benim gelirim olmadigi icin onun evinde kalmaya devam edecegim bu surecte belediye veya stklardan yardim isteyebiliyorum mu bilmiyorum bi arastiricam. Burda market cok birine girer calisir butcemi yaparim. Serhi 5 yillik koydurtmustum evide baskasina devir edemez,satamazda.
Yani boyle kafamin ici ,mahkemede sunacak delillerimi arkadaslarima verdim. Evde onlari imha ederdi bu simdi . Dahada verilcek var bi bulussak onlarida vericem. Sonucta tek yasal hakkim diyecegim dugunde takilan altinlar. Bugunun degeri tutarinda bana odeme yapmak durumunda ama tabii 3 yili gecince bu haktanda muaf oldugunu bildigi icin,asla bosanmaya yanasmayacak bunun yerine beni evi terketmem icin ugrasacak o ve ailesi. Zaten cekismeliydi benimkiside.
Arkadas dedi,esinin tanidigi spotcu varmis evin esyalarini indirimli temin edecegim en azindan. Ev kiralari bu kadar yuksek olmasa ben kirayada gecerdim. Neyse 1+1 ev bulduydum aklimda o var. Salon mutfak bir + yatak odasi ayri. Site ici bahcesi var cocuklarin istedigi.
Her olasiligi dusunmek ,tedbirli olmak zorundayim. Anneler yikilmamali güclu olmali cocuklari icin.
Allah var hic gelsin istemiyorum belki daha uzar gorevi diyorum.bi yandanda gelsin bi an once mahkeme islerimiz hallolsun ve bekar anne olarak hayatima devam edeyim diyorum. Yani artik hayatimda eski esime dair bir iz istemiyorum.
Ailemin yanimda olmayisinida asla unutmayacagim! Bayramda arayim.diye beklestiler ama ben aramadim aramayacagim. O kadar cok sabdettimki hasta oldum onlarin yuzunden. Insan ugrasirmi evladiyla bu kadar ,cok ugrastilar. Beni ve cocuklarimi kaybettiler.

You tubeden takip ettigim falcilara kadar dustunuz mu lan. Yahu kadinlar 180⁰ derece donus yapmakla kalmadi ustune habire bi ayar verme ,nasihat etme. Cocuklarini alacaklar hasret kalacaksin demeler. Anahtar kelimemiz belli; olmayacak duaya amin deme ,yapma etme 🤣🤣🤣🤣
Bu isin sonu hayr degildir,gittigin yol yol degildir falan filan.
Arkadas ben onlari izliyorum cunku kafami dagitiyorum.kavede okey,tavla oynamak gibi dusunun. Kadinlarin soylediklerini can kulagiyla dinleyip birebir uygulayan fulya ile karistirmayin beni.
Tevekkül etmek nedir bi ögrenin gelin. Imanim guclu olmasaydi ben fulyadan once eski kocami,kaynanami,gorumcemi,teyzesini buyuden feleklerini sasirtirdim. Bana büyü yapildigi zaman fark ediyorum ve fark ettiğim halde susuyorum eyleme gecmiyor Allaha siginiyorum. Kimin yaptigini bilmiyorum sadece cunku 6. Hissiyatim kuvvetli olsada cinlerim yok. Beden dili okumasini,sosyal medyada coklu kullanicilarin yani adminlerin yazdiklarina ithafen karakter okumasini yaparim,fotograf okumasini,dogayi tabiati okumasini cok iyi bilirim. Bunlari bilmek cinlere sahip olmaktan daha önemli.
Neden bu kadar populer(!) Oldum! Benimle ugrasarak beni sindirmek istediniz, halbukisi ben kendi kendime takikiyodum bu mecrada. Attiginiz iftiralarin mesnetsiz oldugu kanitlaninca sizler kendinizi sindirtip bu toplumda yok sayildiniz.
Kendinizi yuceltmek icin baskalarinin ayagini kaydirmak icin umuyorum bir daha bu kadar cebellesip cirkinlesmezsiniz.

Bugun oglumu okula birakmadan evvel daire kapimin esigine ve celik kapiya 3 kez birseyin surtundugunu veya bezle supurge gibi silindigini farketmemle kapiya yonelip gözetleme deliginden bakmamla yan komsumun elinde bezle kosar adim uzaklastigini gordum 👿👊 azini kirdimin or.. karisi ,ibne pkkli kobaniden emir alan hain persler,sorsan erzurum kürdü heee tabii oyledir muhakkak(!) , nufusla ayni isimleri olmayan asalaklar! Normalde bisey yapmicaktim sma ne zaman alt kata insem benim goz kapaklarim asiri agirlasiyo acayip bi uyku geliyo hic bisey yapasim gelmiyo,omuzlarim asiri agirlik gogus kafesim daraliyo vsvsvs neyse yazdan duali sirkem vardi. Biraz sulandirip kapi esigine surdum,biraz acildim. Dur dedim tum kapima kurani kerimden okudugum sureleri,Allahin isimlerini vb sirkeyi kapi esigime ,kapiya zilime ,on tasa surdum.o oglenki halimdem pek eser kalmadi sadece sanki gogus kafesime biri lastik takmista o sebeple darlik cekiyorum gibi hissi var. Neyse ben asiri sinirlendim haliyle bide carsafli fahise! Kapalilarin adinida kötulüyo, carsafa girerek cehennemlik oldugunu maskeliyor ibne kari. Bunun kizida ayni b.k serefsiz adi yuva bozucu. Tek amaci evli erkeklerle birlikte olmak. Birlikte oldugu erkeklerin hanimlarina büyu yapmak bundan asiri zevk aliyo,seytanin vucut bulmis hali denilir buna.

X