Popüler Konu Sevgili günlük...

girlinred

Önümüzdeki maçlara bakıcaz😎🏆
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2012
7.135
11.762
Sevgili günlük... çok gereksiz beş günlük bandan sonra buralardayım. Bu gece de evde çocuklarlayım, eşim yarın gelecek inşallah. Tam kapanmada bayramı burada geçireceğimizi öğrendim. Ailemi çok özlemiştim, gidemeyecek olmak üzdü beni. Geçen ramazan bayramında da gidememiştik. Onları çağırdım, babam zaten yaştan dolayı yasaklı, izin vermezler dedi doğal olarak, ne diyecek ki. Gelemediler velhasıl. Komşumuz kapanmayı geçirmek için lojmana geldi. Kızımın kankası da doğal olarak😊 arkadaşı geldi diye onun adına seviniyorum ama her gün başıma ekşidikleri için de üzülüyorum😂 bazen kafa götürmüyor gerçekten. Şimdi bir kahve içsem mi, bir parça çikolata?? Sahur hazırlayıp yemeye üşeniyorum. Zaten regl dönemim başlayacak. Ekstra yorgunum...

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
20.082
7.408
"Artık yanlış anlaşılmak istemiyorum" diye bas bas bağırasım var.

Dream Theater

Ölüm hazır olmanı beklemez.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2018
771
1.263
Şükürsüzlüğümü Rabbim öyle bir karşıma getirdi ki günlük.. Bugünü unutma sakın!

Sanma ki dert sadece sende var
Sendeki derdi nimet sayanlar da var…
~Hz.Mevlana

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
20.082
7.408
Yalnızlık benim kaderim galiba. Bir gün aksi olursa baya şaşırırım. Dostum olacağını hiç sanmıyorum zaten.
Hayırlısı...

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
20.082
7.408
Allah'ım bana sabır ver. Lütfen. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin dolup taştığım konu tekrar önüme gelince deliriyorum gerçekten, hepsi de şahsımla alakalı şeyler ve artık aynı saçmalıkları yaşamak istemiyorum yeter. Herkes kendi işine baksın! Suçlayıcı, yargılayıcı, üzerimde ego tatmin etme derdinde insan istemiyorum artık, öfkelenmek istemiyorum. Ben kendimi biliyorum, yeter, bir şey söylenecekse de saygı çerçevesinde sınırlarıma saygı duymak zorundalar, buna tepki verince de kötü ben oluyorum çünkü karşımdakiler hep hatasız şahane mükemmel insanlar, laflarımın çarpıtılmasından da usandım artık, sert olmak istemiyorum ama buna zorlanıyor gibiyim.

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
20.082
7.408
Mantıklı söylediğim yapığım her şeyin çevrem tarafından çarpıtılmasından çok usandım, çok, öyle böyle değil! Ya niye böyle bana karşı bu insanlar? Neden Allah'ım? Nasıl çözeceğim? Yaptığım bir şey yok eminim kendimden. Delirtirler insanı! Sadece kendi ön yargıları! Yanlış anlaşılmak istemiyorum artık!

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
20.082
7.408
Covid testi yaptırmadım da demem ama demeyi tercih ederdim tabi. Neyse basitmiş.

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
20.082
7.408
Kurallar = baskı 💔 ben. Bu durum benim için pek iyi olmuyor :/

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
20.082
7.408
Karşımda rahatça konuşabileceğim biri olduğunda(az oluyor) ama yazarken ama sesli konuşurken farkındalıklar, aydınlanmalar yaşıyorum, kafamdaki dağınıklığı daha iyi toparlayabiliyorum. Kendi kendime daha zorlanıyorum. Karşımda biri olduğunda ve rahatça konuşabildiğim biriyse baskı olmadan kafamdakileri düzenlemeye çalıştığım, somutlaştırdığım için iyi geliyor herhalde. Ama kendi kendime telefona en azından günlük gibi yapabilsem iyi olurdu, denedim devamı gelmedi. Deftere yazmak hem elle yazmak bana zor, yorucu geldiği için(keşke zevkli gelse) hem de şu anki şartlarımda pek kişisel alana pek saygı olmadığından zor. Düzene ve kurallı bir duruma alışmam da zor oluyor.

Son düzenleme:

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
20.082
7.408
Geliyor 30 yaşım. Bir milat lazım bana... Kendimi gerçekleştirerek mutlulukla huzurla, maddi-manevi tatminle özgür olmayı nasip et bana Rabbim, konfor alanımdan kurtulayım...

Dream Theater

Ölüm hazır olmanı beklemez.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2018
771
1.263
Ayağına batan dikenler, aradığın gülün habercisidir. ~Rumi

Vind

Doğ güneş... ☀️
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
20.082
7.408
Kime ne benim neyi sevip sevmeyeceğimden, nasıl olup olmayacağımdan, takılma şeklinde "niye böyle değilsin" tarzı laflar duyunca deli oluyorum. Ben böyleyim ve memnunum. Değişebilirim, değişmeyebilirim, bazı konularda değişebilirim. Beğenilmemesi pek umurumda da değil. İnsanın mizacından, nasıl bir ailede, çevrede büyüdüğünden, tecrübelerinden oluşuyor yapısı, böyle gerekmiş demek ki o yüzden böyle biriyim. Kendime ait doğrularım var. Ben benim. Bazen yanlışmışım gibi davranılıyor.
Hatta mecburen bastırdığım şeyler var ne yazık ki, kendi içimde, dar bir alanda yaşadıklarım var. Ama daha iyiye doğru gidiyorum inşallah.