Sevgili/Nişanlı tarafından aldatılıp affedenler

Merhaba,
Evlilik öncesi aldatılıp affeden ve ilişkisine devam edenler var mı? Ve şu an durum nasıl?
Nişanlı yada eş aldattiginda hazmedilemez ....

Sevgili aldatiyorsa çokta önemli değil hayatı zehir edeceğiniz bı durum değil takilin geçin
Vakti gelince tekmeyi basar yeni aşklara yelken acarsiniz

Birr arkadaşım lisede sevgiliyken aldattığı için erkek arkadaşından ayrılmıştı. Yıllar geçti , çocuk yıllarca af diledi tabi. Arkadaşım, erkek arkadaşının yeterince bedel ödediğini düşünerek üniversiteden sonra bu kişiyle evlendi. Evliliğinin 3 yılında bir daha aldatıldı. Arkadaşım yine affetti, şuan 2 tane de çocukları var. Yapıp yapıp affedebilecekseniz devam edilebilir...

Merhaba,
Evlilik öncesi aldatılıp affeden ve ilişkisine devam edenler var mı? Ve şu an durum nasıl?
1 tane mesaj yakakadım ve hemen ilişkimi kestim. Aramalarına,mesajlarına, özürlerine asla kanmadım. İyi ki de kanmamış karşısında dimdik durmuşum. Yoksa devamı gelirdi böyle insanlar yüzsüz oluyor...

Affedin affedin, ilişkinizin en tatlı zamanında başka kadın peşine düşen adam, size nikahı kıyınca başkasını gözü görmez zaten. Nikahta keramet var sonuçta. Hem dünyada size boynuz takan adamdan başka koca mı var? Evlenemezsiniz mazallah. Önemli olan adamın kaç kadının koynuna girdiği değil, nikahına kimi alacağı değil mi?
Ama ben sizin yerinizde olsam, nefesi kuvvetli bir hoca bulurum. Daha nişanlıyken sizi aldatan adam hani size aşık değil kaybetmekten korkmuyor ya ; olurda sizi aldattığı kızlardan biri karakterli çıkıp, adam ona aşık olursa,adam sizi bırakıp gitmesin değil mi? Artık dua muska ortaya karışık yaptırırsınız bişeyler. Sonuçta birini bulmuşken gurur onur falan sallamadan yapışmak lazım.( Yazı ağır ironi içermektedir!!!!)

Merhaba,
aldatildigimi bilmiyorum, ben devam edemezdim. hep acaba yine aldatilir miyim endisesi ile nasil yasayabilirim ki.
Soyle dusunun siz aldatsaniz, aldattiginiz nisanli/sevgili iliskiye devam eder mi yoksa bye bye mi der?

Aldatıldım affettim çok mutluyummmm🥰🥰 3 tane de meleğim varrrrr🥰🥰

Oldu mu seni aldatan karaktersiz aciz adamı affetmek için gerekli motivasyonu sağladım mı? Aldatan adam senden kaynaklı değil kendinden kaynaklı aldatır. Kendi kendine yetersiz olduğunu bildigi için bi şey kanıtlamak ister. Sen böyle ezik birisiyle beraber mi olmak istiyosun sorunun ne senin? Beni aldatan bir sevgilim oldu. Sorun değil hata insanlar için boş ver dedim. Üç gün kıvrandı beni sevmiyo musun niye sallamadın diye 😅😅 o günden beri yüzünü görmedim😊

Merhaba,
Biraz mide meselesi. Mideniz kaldırıyorsa devam edebilirsiniz . Ama bazı kadınlar 5 çocuğu da olsa ayrılıyor kaldıramayınca kaldıramıyor . Bir yapan bir daha yapar. Güveni nasıl sağlayacaksın daha yolun başında seni aldatan bir adamın varlığı seni hiç mi rahatsız etmeyecek. Nişanlım değil ama eski sevgilim aldatmıştı ve terk etmişti bir zaman sonra köpek gibi yalvar yakar barıştık ne mi oldu yine aynısı yine aldatma. Tabi şuan ona teşekkür ediyorum öyle bir şey yapmasa belki bir ömür onunla yaşamak zorunda olacaktım ve eşimi tanıyamayacaktım Allah ondan razı olsun ☺️

X