Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

blueege

Guru
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2008
492
14
Segililer günü yaklaşıyor..Sevdiklerimizi nasıl şaşırtabiliriz? Ne tür hediyeler seçmeliyiz? Fikirlerimiz,önerilerimiz nelerdir?

Bu başlık altında ''14 Şubat Sevgililer Günü'' için hediye, fikir ve önerilerimizi paylaşalım..

Son düzenleyen: Moderatör:

olumune seven

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
57
2
37
bende isterdimm bir hediye almak yada biseyler hazirlamak ama benimki o kadar kutukki anlamaz sevgililer gununden ancak kurdan olunca boyle bir gun icin hazirlik yapabilirim

sevvim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
172
0
32
arkadaslar mb uzun bı zamandan sonra malum sevgılıler gunu kapıda eslerıne yada sevgılınıze neler alırsınız bana bı fıkır verırmısınız hiç bılemıyorum ne alıcamı degısık olsun ıstıyorum yardımcı olursanızkaydirigubbakcemile2 sevınırım

Lentecik

Yasamak cok guzel!
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
814
11
bende isterdimm bir hediye almak yada biseyler hazirlamak ama benimki o kadar kutukki anlamaz sevgililer gununden ancak kurdan olunca boyle bir gun icin hazirlik yapabilirim

sırnaşık şeysırnaşık şey cok guldum yaaa...Bende ilk evlendigimiz yil hediye almistim sevgililer gununde ve esim eve gelmeden guzel bi sofra hazirlamistim....neyse ozel oldugunu anladi(mumlar vardi) eve girince,cok acikmisti yemegi yedi ben ona ,,,EEE hadi bakalim hediyem ne ,ne aldin bana ? dedim.Oda "iyide biz sevgili degilizki biz evliyiz"dedilaelaelaelaelaecok sinir oldum,,,sonra bana "hadi bakalim sen hediyeni verde bende birazdan sana bi hediye vercem yukarda "" dedi :eek::eek::eek: Birgun sonra elinde kocaman demet ciceklerle gelmisti,,,Herzaman alsada artik sevgililer gunundede aliyor cok sukur...Seninkide alisir canim merak etme hersey zamanla,,,odunlar zamanla yumusar:lepi:

divinity

♥vildan&pelin♥
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2008
13.080
5.642
42
valla ben hiç hediye almadım eşime sevgililer gününde:tomato:
ama o bana alır
bu sene almayı istiyorum
aklıma ikimizin resmi ile yastık yaptırmak geldi
yatak odasındaki pufun veya yatağın üstüne koyarım diye düşündüm
tabii erkek naapsın yastığı benim işime yarar o:lepi:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 67 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 164 cm. Başlangıç Kilom :79 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

basak 35

iki melek annesi
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
3.449
8
canım ben eşime hediye almıyacagım çünki evlilik yıldönümüzü unuttu salak kocam gerçi bizim 2 evlilik tarihimiz var biri kaçtıgımızın ertesi gün kıyılan resmi nikahımızın günü birde dügünümüzün oldugu tarih biz 2 sinide kutlardık ama ilkini unutunca hediyede yok
ama sen güzel bir kravat yada hoş bir parfüm alabilirsin cüzdanda olabilir içine kendi resmini koyarak verirsin

sevvim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
172
0
32
ya benımkı kravat takmaz cuzdan yenı aldım kazak pantolon o tarz bışide almak ıstemıyorum baska ılgınç fıkrı olan yokmu

basak 35

iki melek annesi
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
3.449
8
canım bu senin maddi durumunada baglı ben eşim unutmasaydı ona güzel bir erkek yüzügü alacaktım altın ama hakkını kaybetti sende böyle birşeyde düşünebilirsin

KezoVare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2007
124
0
ben anneme atkı ördürecm onu vercm gerçi annem bilmiyor bi arkadaş diyecem.. oda çok beğenirr annemin el emeği yani

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.085
9
Sevgililer günü bitinceye kadar,tavsiye ve öneriler için bu başlık sabit yapılmıştır..Kolay gelsin..

melissu88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2008
30
0
33
bende kararsızın hatta konu actım.. sevgililer gününden 1 hafta sonra da doğum günü var..offff

A

aappllee

Ziyaretçi
:eek:bende değişik bişeyler almak istiyorum hep sweat,t shirt gömlek almaktan bıktım ruhsuz oluyo anlmı yok sevgililer günü özel omalı sevdiğine kendni özel hissettrmeli bnceeeeeeee :asigim:napıcamı da bilmiorumm fikri olan olsa keşkeeeee:çok üzgünüm:benneyaptımki

muratoslem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
182
12
32
evet arkadaşlarr yardımm lütfennnn :s bende çok kararsızım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2658 gün geçti.