Sevgilim beni başkası için terk etti ve Onunla beraber şu an

Konu açılalı 2 sene olmuş. Konu sahibi açıldığı günden sonra hiç girmemiş. Neymiş nolmuş.

Yorumuzu okumadım, ıstedıgım yorumu yaparım bana neden nıcın soruları sormazsanız sevinirim
Buraya yureklere su serpmeye girmiyorum
Çok merak ettim BDV ye girme ve yorum yapma amacınız tam olarak nedir ?
Burası bir dertleşme ve fikir alış-verişi yapma platformu çünkü amacı tamamen buna yönelik.
Sizin girip bu tarz aşağılayıcı yorum yapma amacınız nedir?

Konu hortlamış.
Okumadım ama bayıldığını falan yazmış herhalde yorumlardan onu anladım.

‘Bir de bayıl istersen Feriha’ demek geldi aklıma

4 yıllik iliskimde yaşadım bunları geri dönüyorlar merak etme ama emin ol baskasini bulduğu an gene gidiyorlar ve bu sefer seni cepte görüyorlar sen affettiğin için hic bir değerin kalmıyor .onu affederek en büyük hatayı yapmışsın bunlar narsist erkek tipleri .barıştıgin an değersiz oluyorsun hatta ikinci defa affetsen bu sefer değerin daha da düşer gozune soka soka yaparak aldatırlar sakin affetme arasa bıle bakma boyle adamlara ancak ulaşılmaz olarak koyarsın baska türlü asla .seni ilk ayrılıkta aradığı zaman, senin yerin bambaşka dediği zaman tekmeyi atsaydın hic bakmasaydın telefonlarına su an en değerlisi sen olurdun ama yanlış yapmışsın orada

Bayıldım goruyor musun. Deniz sekının dedigi gibi . sızın gıbı ınsanlar gercekten var dımı. basen sosyal medyada goruyorum ama ınanamıyorum.gercekten varsınız

Bence sen psikiyatriye gitmelisin bana gore yaptiklarin sacma ve yanlış. Evlenmiş boşanmış biri olarak tecrubeli oldugunu varsayarak konuşmak isterim ama oyle gorunmuyosun. Adam nişanlımln degil sozlun deg sen yasadigin bi kavga bi olumsuzluktan nasil ayilir bayilirsin ya hastanelere taşınmissin. Sanarsin adam evlilik vadiyle kandirdi dolandirdida ustune evli cikti bunu ogrendin sanki olay nerden nerelere gelmis. Dunyadaki son erkek gibi davranman komik. 2 ay sonra başkasıyla sevgili olacak bos kalamayacak potansiyele sahipsin kendine soz vermissin tutamamişsin ya yalnizlik yaramaz sizin gibilere😁 bnce adam arkasina bakmadan kacmis senden seni gordukten sonra eski sevgilisinin degerini anlamis demekki.

Yorumuzu okumadım, ıstedıgım yorumu yaparım bana neden nıcın soruları sormazsanız sevinirim
Buraya yureklere su serpmeye girmiyorum

Bu ayılıp bayılmalarınız, uyku ilacı almadan uyuyamayışınız çok sevmekten değil onda anlaşalım önce.
Bana kalırsa evlenme vaadi vardı ve oraya ulaşamadan ayrılmaktan üstüne başka birine gitmesinden bu kadar duygu dolusunuz.
Daha önceden boşanmış biri olarak dünyanın durmadığını en iyi sizin bilmeniz gerekiyor. Ayrıca hem ayrıl barış kavgalı bir ilişkiniz varken iki boşanmış insan 1 sene içinde neden evlenir? Hiç mi bir şeylerden ders almıyorsunuz?
Evlenir bunlar diyorum ya boş ve erkeksiz kalamaz boyleleri yaziyorum buraya 2 ay a en gec hayatina baska birini sokacak en kisa zamanda da evlenecek kim olursa artik

4 yıllik iliskimde yaşadım bunları geri dönüyorlar merak etme ama emin ol baskasini bulduğu an gene gidiyorlar ve bu sefer seni cepte görüyorlar sen affettiğin için hic bir değerin kalmıyor .onu affederek en büyük hatayı yapmışsın bunlar narsist erkek tipleri .barıştıgin an değersiz oluyorsun hatta ikinci defa affetsen bu sefer değerin daha da düşer gozune soka soka yaparak aldatırlar sakin affetme arasa bıle bakma boyle adamlara ancak ulaşılmaz olarak koyarsın baska türlü asla .seni ilk ayrılıkta aradığı zaman, senin yerin bambaşka dediği zaman tekmeyi atsaydın hic bakmasaydın telefonlarına su an en değerlisi sen olurdun ama yanlış yapmışsın orada
Altına imzamı atarım kardeşim yazdıklarını birebir yaşamış biri olarak..her satırında yaşadığım geçmişi gördüm ama hayatın bu dönüm noktaları en iyi öğretmen oluyor büyük resmi görüp yola daha güçlenerek devam ediyorsun hatalar insanı büyütüyor..

Telefon yuzunuze kapandıktan sonra bayılmanız (dramın da böylesi) annenizin hastaneye goturmesı serum yemeniz ve fotoları sızın bayılmanıza neden olan adama atıp merhamet istemeniz kendinize yapacagınız en buyuk kotuluk ve saygısızlık

Sevilmek istiyorsanız önce kendinizi sız sevin.
Bu hareketler ben de universite yurtlarında kaldı sanıyordum. Orda da nerdeyse 3 güne bir ambulans gelir ya kapının önüne çünkü sevgiliyle kavga eden biri mutkala bayılmış ve acillik olmuştur :)

İyide bir insan sizle sevgili olunca, illa evlenecek diye bir kural mı var? Adam sizle ilişki yaşarken eski sevgilisi ile arasında tekrar yakınlaşma olunca, sizden ayrılmaya karar vermiş, gelince açıklama yapacağını söylemiş, siz ortalığı yakıp yıkmışsınız, serumla resim atmak ne Allah aşkına, bir insan biriyle ilişki yaşarken başkasına gönlü kayabilir, burada önemli olan aldatmamasıdır. Evliyse karısının hakkını verip boşanacak, sevgiliyse ikinizi idare etmeye çalışmadan sevgilisinden ayrılacak. Kimsenin tapusu kimsede değil. Üç çocukla ortada kalmış gibi bu kadar ağıt neden. Ayrıca ah ettim diyorsunuzda 4 aylık flörtte adam sizden ayrılıp başkasına aşık oldu diye ne hakkı olacak ki? Zaten flörtte duyguları tartma ve tanıma aşaması değil mi?
Ama adam evlilik vaatleri vermiş...

Şimdi biraz ağzımı bozucam izninizle. Öncelikle herkesten özür diliyorum. Neden bu ya*şaklara bu kadar prim verip g*tünü kaldırıyorsunuz. O kim yaa. Bir erkeğin bir kadına soğuk yapma trip atma bilmem ne hakkı YOKTUR. Kuzeniniz bile sizin itibarınızı ve duygularınızı daha çok savunmuş. Yok sayıldığın bir yerde aşk olamaz sevgi olamaz bağımlı kişilik olur. bağımlılığın her türlüsü de zararlıdır. Serumlu kol fotoğrafı zaten bir skandal sizin hiç klasınız saygınız yok mu? Bir adam benim üstüme gül koklayacak da ben ona kapının ağzını yalatmıycam. Az kendinize gelin. Kadınlık gururunun aşktan büyük olduğu her yerde kadın kaybeder. Kaybetmişsiniz ve bu hareketlerle de aynen devam. Kusura bakmayın.

Ama adam evlilik vaatleri vermiş...
Eee vermiş ama sonra mutlu olmadığını fark etmiş gönlü başkasına gitmiş, kandırmamış aldatmamış bitirmiş. Gönül işlerinde zorlama olmaz. Benim için tek kötü şey aldatmadır. Kimse kimseyi zorla sevemez ki bitmişse bitmiştir. Kaldı ki dört aylık ilişkide ne vaadi Allah aşkına. Ne yapsın adam söz verdim geri dönüşü yok diye aklı başkasındayken devam mı etsin yani? Ayrıca boşanmış bir kadın olarak flört döneminde adamın her söylediğine bu kadar ciddi anlamlar yüklemek neyin kafası. Ben bir kadının duruşu olması taraftarıyım, başkasını seviyorum seni bırakıyorum diyen eşim bile olsa o adam benim için biter, o saatten sonra tek ilgileneceğim yasal haklarım ve evladım olur. Bir kadın bir erkeğin acıması ya da merhameti yüzünden yanında kalmasını isteyecek kadar aciz bir varlık değil bana göre. Kaldı ki bir annenin birinci sorumluluğu anne olması olmalıyken dört aylık flört için kendini parçalayarak gururunu ayak altına almasınıda kabul etmem mümkün değil.

X