Sevgilim çalışmamı istiyor ama ben istemiyorum

Sizin mesajlarınızı okurken yüzümün aldığı şekli emojiyle anlatmanız çok manidar. Ama "🤢" emojisini unutmuşsunuz, olsun o kadar. Ne kadar cevap hakkı doğsa da cevap vermeyeceğim, bu size son mesajım olsun, fazla bile yazdı insanlar. İyi günler. :KK70:

Son düzenleme:
Kızdığım için yaptigim bir yorum. Ev kadinlarini aşağılayan yorumlardan birinide alintilayip yorum yapsanız ya
Neden? Ben o görüşü de desteklemiyorum ki! Sizin savunma argümanıniz yanlış. Ben ondan bahsettim. Yoksa kim ne yazmış diye bütün konuyu tarayamam ki gerek yok zaten. Böyle konularda üç aşağı beş yukarı hep aynı şeyler yazılır; söylenir sonra konu kapanır ve banlar olur. Hiç aksine denk gelmedim.

Sizin mesajlarınızı okurken yüzümün aldığı şekli emojiyle anlatmanız çok manidar. Ama "🤢" emojisini unutmuşsunuz, olsun o kadar. Ne kadar cevap hakkı doğsa da cevap vermeyeceğim, bu size son mesajım olsun, fazla bile yazdı insanlar. İyi günler. :KK70:
Manasiz tartışma yapıldı. Sizede iyi günler

Sadece ilk sayfalara göz atabildim. Konu sahibi arkadaşım bence sorunun aslı şu; hiç çalışmadım korkuyorum demişsin.. inan bana kimse mezun olduğunda iş dünyasıyla ilgili birşey bilmiyor. Zaten ilk işe başladığında ne yapman gerektiğini zamanla öğreneceksin. Bir yerden başlamalısın. Korkunun üzerine git. Özgüvenin yerine gelsin. İnan bana kendi paranı harcamanın tadı başka. Ben çoook zengin biriyle bile evli olsam çalışırdım. Herzaman boynum dik kimseye muhtaç değilim çok şükür. Kızıma da bunu öğütlüyorum. Size de bunu tavsiye ederim.

Yahu konu sahibi üyeliğini kapatıp gitti, hala burada başka bir üyenin şovunu çekiyoruz. Ben konu bildirimlerini kapatıyorum, maksadını aştı çünkü durum. Herkese iyi forumlar. 👊🏻

Çalışmak ister ya da istemez,bu kişinin kendi bileceği iş kadın ya da erkek. Sonuçları,artı ve eksileri de kendini ilgilendirir. Evlilikte Kari koca hemfikirse kime ne ? Herkesin şartları,maddi durumu , karakteri farklı.Bu konuda kendisi gibi olmayanı eleştirmek kadar saçma bir şey yok.

Konu sahibi sevgilinizle ortak noktada buluşamiyorsaniz yol yakınken ayrılın.Bu işi birbirinize dayatmaniza gerek yok.Belli ki istekler uyuşmayacak.

Bence kendi ayaklarının üzerinde durmadan evlenmek gibi bir hata yapma. Hayatın boyunca başkasının eline bakmak zor ben ev hanımıyım benimki de çalışmamı istemiyor izin vermiyor fırından ekmek alırken bile çekinerek alıyorum .
Birşey dediğinden değil rahat değilim.

Lütfen linclemden yorumlarınızı yazin her bayanin hayali farklidir ilk olarak bunu belirtmek istiyorum benim küçüklüğümden beri evlendigimde çalışmak hic aklımda yoktu hep çocuklarımla ilgilenmek istedim ön lisans mezunuyum sevgilim polis evlilik hazırlığı icersindeyiz bu konuda beni yipratmya başladı sordu istemediğimi söyledi konuyu kapatti ancak hala ısrarla açıyor net olarak demesede ima ediyor duyuruyor bu arada maaşı da bana göre iyi bir geliri var ve evimiz kira olmuycak diyor ama buna ragmen şimdiden ben cok yokluk gördüm ilerde cocuklarim da görsün sıkıntı çeksin istemiyorum napmam lazm ikna olurmu ilerde sıkıntı edermi bu durumu bu arada ben tanıştığımız günden beri hic çalışan biri degildim?
Bence calismak col guzel birsey ama sen rahati seviyorsa ona anlat ben rahat olmak isterim evimde kalmayi severim bunh acik acik soyle

X