Sevgilim doğulu diye ailem üzerimde baskı kuruyor? Diğer yaşadığım sıkıntılarım. Artık çok yoruldum. Nedir Bunun Çözümü?

cekmeyenwifi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2020
82
24
28
Burada erkek arkadaşımı anlattım bir kaç kez . Erkek arkadaşım ile 2017 den beri birlikteyiz.Çok kez bir şeyler yaşadık . Bunu kötü anlamda söylemiyorum ama o kadar yaşanmışlığı ben silemiyorum. Ben ayrı eve çıkınca arada yanıma geliyor. Şu an bir işi yok bir engeli olduğu için . Ekpss den atama bekliyorduk ilk alımlarda şimdi oda olmadı. İkinci alımlarda atanır diye düşünüyorum. Ama bu sürede sürekli borsa ile ilgileniyor. Bana ben kazanıyorum diyor. Ailemde erkek arkadaşımı biliyor. Annem, kardeşim biliyor ancak annem sürekli kesinlikle olmaz aşırı fark var, görünüş konuşma olarak bize uymuyor deyip duruyor. Artık kafayı yiyeceğim. Önyargılı olmayın diyorum anlatıyorum ama sürekli doğulu deyip duruyorlar. Bende uzaklaşıyorum haliyle. Onun bir mesleğinin hala olmayışı beni ondan uzaklaştırıyor bu süreçte. Kendileri adıyamanlı ama şu an kaç senedir isanbul da yaşıyorlar. Ailesinin konuşmaları evet çok bozuk . Ama ben napabilirim. Kaç kez ayrılalım dedim olmuyor dedim. Bu ilişkiyi senin ellerine bırakamam diyor. Anneannem yeni bir çocuk bulmuş annemde sürekli bir tanı bir konuşun bu senin bulduğundan çok daha iyi diyor. Artık kafayı yiyecegim bu durumda ben ne yapmalıyım. Henüz annemler Erkek arkadaşımın engelini de bilmiyor. Ben ona memur ol dedikçe onun sanki hevesi olsa da aklı sürekli yatırımcı, girişimci olmakta bana sürekli şu kadar şuyumuz olsa deyip duruyor. :Ya da senin kazandığın 1 ayda parayı ben 7 günde kazanıyorum diyor. Erkek arkadaşımın da sevmediğim huylarım var ama. Çoğu zaman bana arkadaş oluyor. Benim nazımı çekiyor. Beni dinliyor. Gerçekten ben ne yapacağım. Ailem neden kabullenmıyor . Biz karadenizliyiz ama neden Annem sürekli aklımın ucundan bile geçirmek istemiyorum diyor. Erkek arkadaşım atansa farklı olur mu ki ?

Sanmıyorum farklı olacağını . İlişkiniz sizin de içinize sinmiyor. Yoksa anneannenizin biriyle sizi tanıştırmak istemesi sizi rahatsız ederdi . Engel konusunda ise hepimiz engelli adayıyız . Aileniz bu durumu da bahane olarak sunacak size .
kesinlikle bir öğrenseler hep daha çok bahane olacak. Ben anneminde erkek arkadaşımı sevmesini isterdim :KK43:

kesinlikle bir öğrenseler hep daha çok bahane olacak. Ben anneminde erkek arkadaşımı s
Herkes ister eş adayını ailesi sevsin . Bazen aileler bizim göremediğimiz ya da bizim için önemsiz gibi duran ve ileride büyük sorun olacak şeyleri çok çabuk fark eder .

X