Sevgilim evi terk etti.

meryy2021

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2021
97
-48
28
Merhaba bayanlar.Yaşım 25 2020 senesinde boşandım. Ailemin yanına dönmek zor olacağı için kendime başka bir semtten ev kiraladım. Benim için maddi manevi çok zor oldu. Ailem yardım etmedi. Bütün herşeyi kendim yaptım. O ara işim yoktu. Birikmiş param vardı. Onlarla yaptım. Daha sonra günlük evlere temizliğe gittim. Ekmek paramı öyle çıkardım kiramı onla ödüyorrum zorda olsa geçiriyordum. Buradan anlatması kolay gibi gelitor ama yalnızlık ve hayata yalnız sarılmak çok zor. 5 ay sonra internetten birisyiiyle tanıştım aklımda tanışmak yoktu ama oluverdi. Kendisi benim doğup büyüdüğüm semteydi. Belkide o yüzden konuşmak istedim bilmiyorum. Biz birkaç hafta sonra buluştuk kendisine boşandığımı söylemedim bekarım dedim. 2 hafta sonra onu gece 12 de arayıp gelmeeini istedim. Oda çıktı geldi sahile gittik. Ona herşeyi anlattım. Eski kocamdan şiddet gördüğümü vs o yüzden boşandığımı. Kendisi bekardı... Beni anlayışla karşıladı kabul etti. Sabaha kadar sahile güneşin doğuşunu izledik rüya gibiydi. Aylar geçti eve gidip geliyordu. Ben çağırıyordum. Ama daha sonra rahatsız oldum. Kendimi tuhaf hissettim. Eğer benimle ciddi isen yanıma gelirsin beraber yaşarız dedim. Oda ben seninle ciddiyim dedi ve aile evinden yanıma taşındı. Kendisi nasıl biri diye sorarsanız muhtemelen linç yicem. İşi olmayan pek eski hayatında eve uğramayan illegal iş yapan biriymiş ben bunu daha sonradan öğrendim kendisi söyledi. Eski hayatı günlük gülüstanlıkmış. Değiştiririm dedim onu gerçekten o pis işlerden alırım kurtarırım dedim. Başardım da. Onu o semtten yanıma aldım. Baktım beraber yedik içtik. Eş hayatı yaşıyorduk. Ona iş buldum fabrikada. Keza kendime de. Düzenli saatlerimiz vardı akşam 6 da evimizde oluyorduk. Çok güzeldi. Eve Bana yardım ederdi. Yemek yapardı çok titiz bir erkekti. Elinden her iş gelirdi. Ben dağınık bir insanım ama o çok düzenli bir erkekti. Ürününü bile kendi yapardı. Ama kendisi çok SİNİRLİ.. Ve kıskanç bir insandı. Kafasında olmadık şeyler kurardı. Ve bana şiddet uygulardı. Gerçekten çok zoruma gidiyordu. Canımın acısını geçerdim. Ona onca iyilik emek yaptığım şeyler canımı daha fazla yakardı. Ve bu kavgalar son 2 aydır arttı. Birbirimizi öldürecek noktaya gelmiştik. Cuma günü oturduk konuştuk. İlişkimiz olmuyor hep kavga şiddet. Binaya rezil olduk. 2 defa polis geldi eve. Evet birbirimizi çok seviyoruz. Ama anlaşamıyoruz. Ben ona emir verirmiş gibi konuşuyormuşum. Erkekmiş gibi rol yapıyormuşum. Bunu kendine yediremiyormuş. Bende kavgalardan bıktığum için şiddetten bıktığum için ayrılalım dedim. Oda eşyalarını toparladı erkek kardeşini aradı gitti. Ailesi benibiliyor ama tanışmamıştık. Sadece erkek kardeşi ile tanışmıştık. Olayın içinde aldatma kesinlike yok. Kendisinin telefonunu hep alırdım oda benimkini o yönden içim çok rahat. Ama bizim ilişkimizi yıkan. Saygısızlığımız ve Şiddet Kıskançlık. Anlayışlı olmama. Ben şuan çok kötü durumdayım. Ona mesaj attım dün kötüyüm diye. Yine evinden 1.5 saatlik yol geldi. Konuştuk yeniden sarıldım ağladım oda ağladı. Ama olmuyor sende görüyosun dedi. Evet görüyorum herşeyin farkındayım ama çok seviyorum onu başka kadınların dokunmasına nasıl dayanıcam o aklıma geldikçe evde tek başıma çıldırıyorum. Kendisi gerçekten evlenilecek bir adam değil. Ne kadar düzenli tertipli bana yardım eden bir adam olsada. Bana şirinlik hep o yapardı hep o gelir öperdi sarılırdı. Bensiz uyuyamazdı bensiz bir yere gidemezdi. Şimdi ailesinin evinde yalnız uyuyor. Ben dayanamıyorken o nasıl dayanıyor.

Bensiz uyuyamazdı bensiz bir yere gidemezdi. Şimdi ailesinin evinde yalnız uyuyor. Ben dayanamıyorken o nasıl dayanıyor.
Sen dayanamıyorsun diye dayanıyor. Az kafa dinleyeyim, sonra nasılsa iki özre çiçeğe gönlünü alırım rahatlığı ile yellene yellene uyuyor.

Sen dayanamıyorsun diye dayanıyor. Az kafa dinleyeyim, iki özre çiçeğe gönlünü alırım rahatlığı ile yellene yellene uyuyor.
Dün akşam yine konuştuk. 2 ay ara verelim kafamızı toparlayalım dedi. Kardeşi ile beraber dükkan açıçakmış iş kuracaklarmış. O süre zarfında ilişkimizi değerlendirelim dedi. İşim olursa kendi mahallemizde ev tutarız dedi. Ama ne kadar güvenebilirim bilmiyorum onun lafına.

İlk eşinizden şiddetten dolayı boşanmışsınız. Siz güçlü bir kadınsınız ki buna cesaret edip kendinize bir hayat kurmussunuz. Ama yine kendinizi aynı kadere sürüklüyorsunuz. Eve polis gelmesi ne demek bu nasıl ilişkidir böyle... Yapmayın Allah aşkına. Kim dokunursa dokunsun kim evlenirse evlensin o adamla boşverin ya. Hiç bi albenisi olmayan adamı tepenize çıkartmışsınız bi de kötüyüm diye arıyorsunuz. Ayrılın unutulmayan kim var şu hayatta

Dün akşam yine konuştuk. 2 ay ara verelim kafamızı toparlayalım dedi. Kardeşi ile beraber dükkan açıçakmış iş kuracaklarmış. O süre zarfında ilişkimizi değerlendirelim dedi. İşim olursa kendi mahallemizde ev tutarız dedi. Ama ne kadar güvenebilirim bilmiyorum onun lafına.
Önüne bak, olmaz ondan. 2 ayda iş kuruluyorsa biz yok yere uğraşıyoruz. Sağlam oyalıyor. Annesinin haberi var mıymış peki mahallesine gideceğinden? Nasılsa işi de kurdular diye kız bulur oğluna, ne olacak o zaman?

İlk eşinizden şiddetten dolayı boşanmışsınız. Siz güçlü bir kadınsınız ki buna cesaret edip kendinize bir hayat kurmussunuz. Ama yine kendinizi aynı kadere sürüklüyorsunuz. Eve polis gelmesi ne demek bu nasıl ilişkidir böyle... Yapmayın Allah aşkına. Kim dokunursa dokunsun kim evlenirse evlensin o adamla boşverin ya. Hiç bi albenisi olmayan adamı tepenize çıkartmışsınız bi de kötüyüm diye arıyorsunuz. Ayrılın unutulmayan kim var şu hayatta
Evet çok şükür güçlü bir kadınım. Bütün herşeyi kendim çabaladım yaptım. Kimse yanında olmadı o zor günde. Gelin evimi kendim 1 gecede tek başıma topladım. Ev buldum taşındım. Ama sizinde dediğiniz gibi bu kötü kader peşimi bırakmadı. Gerçekten yine çok kötü şiddet gördüm. O sinirlendiği zaman gözü görmüyordu. Ama sonra pişman olup yanıma gelip özür diliyordu. Ne kadar dilesede. Ondan nefret ediyordum. Seven insan nasıl sevdiğine zarar verir ki. Ortada aldatmadım ihanet etmedim yalan söylemedim. Küçük suda sebeplerden çıkardı kavgalar ve birden canavara dönüşürdü

Şuan ailemle pek görüşmüyorum. Hiç arkadaşımda yok. Derdimi anlatacağım. Evin içinde kısılıp 4 duvarla kaldım. Bende o yüzden sizden bir büyüklük kardeşlik akılı almak için yardim istiyorum. Biliyorum ki ben bu süreçte sağlıklı düşünemiyorum. Siz bana doğru yolu bir abla kardeş anne olarak söyleyin anlatın rica ediyorum

Önüne bak, olmaz ondan. 2 ayda iş kuruluyorsa biz yok yere uğraşıyoruz. Sağlam oyalıyor. Annesinin haberi var mıymış peki mahallesine gideceğinden? Nasılsa işi de kurdular diye kız bulur oğluna, ne olacak o zaman?
Annesinin beraber yaşadığımızdan haberi vardı. Öyle bir gerçekten varmı. Yoksa ayrılmak için bahane mi yaptı. İnanın bilmiyorum. Çünkü kendisi yalan söylemeyi çok sever. Ağzı çok iyi laf yapar. Sokakda büyümüş. Annesi babasından ayrılmış. Anne sevgisi yok.

O gttiği için boşluğa düşüyorsun canım. Geldiğinde ise istemiyorsun . Çok kötü bir durum. Eline bir kağıt al ve yaşadığınız tüm kötü şeyleri yaz. Tüm kötü yönlerini yaz onun ve özledikçe bunu oku

Evliliginde siddet görmüssün. Simdi sevgilin siddet uyguluyor ve hala seviyorum diyebiliyorsun. Kendini buna mi layik görüyorsun gercekten?
Hiç mantıklı değil biliyorum. Şiddet gördüğüm zamanlar kurana sarılıp ağladığım keşke bu evden gitsede kurtulsam diye dua ettiğimi hatırlıyorum. Çünkü Devam etseydik benim ölüm çıkacaktı onu da çok iyi biliyorum. Ama bir yanım nasıl düşünüyorsa kendime kalbime engel olamıyorum. Bu süreci nasıl atlatıcam. Yeniden yıkıldım.. En başa döndüm. Bu sefer nasıl toparlayacağım.

X