Sevgilim evi terk etti.

Ben şiddet kısmında sonrasını okuyamadım. Düzenli temiz diye bunlara katlanmak mi ?
Kimseye bisey diyemem o yüzden Allah bana sabır versin ...

Merhaba bayanlar.Yaşım 25 2020 senesinde boşandım. Ailemin yanına dönmek zor olacağı için kendime başka bir semtten ev kiraladım. Benim için maddi manevi çok zor oldu. Ailem yardım etmedi. Bütün herşeyi kendim yaptım. O ara işim yoktu. Birikmiş param vardı. Onlarla yaptım. Daha sonra günlük evlere temizliğe gittim. Ekmek paramı öyle çıkardım kiramı onla ödüyorrum zorda olsa geçiriyordum. Buradan anlatması kolay gibi gelitor ama yalnızlık ve hayata yalnız sarılmak çok zor. 5 ay sonra internetten birisyiiyle tanıştım aklımda tanışmak yoktu ama oluverdi. Kendisi benim doğup büyüdüğüm semteydi. Belkide o yüzden konuşmak istedim bilmiyorum. Biz birkaç hafta sonra buluştuk kendisine boşandığımı söylemedim bekarım dedim. 2 hafta sonra onu gece 12 de arayıp gelmeeini istedim. Oda çıktı geldi sahile gittik. Ona herşeyi anlattım. Eski kocamdan şiddet gördüğümü vs o yüzden boşandığımı. Kendisi bekardı... Beni anlayışla karşıladı kabul etti. Sabaha kadar sahile güneşin doğuşunu izledik rüya gibiydi. Aylar geçti eve gidip geliyordu. Ben çağırıyordum. Ama daha sonra rahatsız oldum. Kendimi tuhaf hissettim. Eğer benimle ciddi isen yanıma gelirsin beraber yaşarız dedim. Oda ben seninle ciddiyim dedi ve aile evinden yanıma taşındı. Kendisi nasıl biri diye sorarsanız muhtemelen linç yicem. İşi olmayan pek eski hayatında eve uğramayan illegal iş yapan biriymiş ben bunu daha sonradan öğrendim kendisi söyledi. Eski hayatı günlük gülüstanlıkmış. Değiştiririm dedim onu gerçekten o pis işlerden alırım kurtarırım dedim. Başardım da. Onu o semtten yanıma aldım. Baktım beraber yedik içtik. Eş hayatı yaşıyorduk. Ona iş buldum fabrikada. Keza kendime de. Düzenli saatlerimiz vardı akşam 6 da evimizde oluyorduk. Çok güzeldi. Eve Bana yardım ederdi. Yemek yapardı çok titiz bir erkekti. Elinden her iş gelirdi. Ben dağınık bir insanım ama o çok düzenli bir erkekti. Ürününü bile kendi yapardı. Ama kendisi çok SİNİRLİ.. Ve kıskanç bir insandı. Kafasında olmadık şeyler kurardı. Ve bana şiddet uygulardı. Gerçekten çok zoruma gidiyordu. Canımın acısını geçerdim. Ona onca iyilik emek yaptığım şeyler canımı daha fazla yakardı. Ve bu kavgalar son 2 aydır arttı. Birbirimizi öldürecek noktaya gelmiştik. Cuma günü oturduk konuştuk. İlişkimiz olmuyor hep kavga şiddet. Binaya rezil olduk. 2 defa polis geldi eve. Evet birbirimizi çok seviyoruz. Ama anlaşamıyoruz. Ben ona emir verirmiş gibi konuşuyormuşum. Erkekmiş gibi rol yapıyormuşum. Bunu kendine yediremiyormuş. Bende kavgalardan bıktığum için şiddetten bıktığum için ayrılalım dedim. Oda eşyalarını toparladı erkek kardeşini aradı gitti. Ailesi benibiliyor ama tanışmamıştık. Sadece erkek kardeşi ile tanışmıştık. Olayın içinde aldatma kesinlike yok. Kendisinin telefonunu hep alırdım oda benimkini o yönden içim çok rahat. Ama bizim ilişkimizi yıkan. Saygısızlığımız ve Şiddet Kıskançlık. Anlayışlı olmama. Ben şuan çok kötü durumdayım. Ona mesaj attım dün kötüyüm diye. Yine evinden 1.5 saatlik yol geldi. Konuştuk yeniden sarıldım ağladım oda ağladı. Ama olmuyor sende görüyosun dedi. Evet görüyorum herşeyin farkındayım ama çok seviyorum onu başka kadınların dokunmasına nasıl dayanıcam o aklıma geldikçe evde tek başıma çıldırıyorum. Kendisi gerçekten evlenilecek bir adam değil. Ne kadar düzenli tertipli bana yardım eden bir adam olsada. Bana şirinlik hep o yapardı hep o gelir öperdi sarılırdı. Bensiz uyuyamazdı bensiz bir yere gidemezdi. Şimdi ailesinin evinde yalnız uyuyor. Ben dayanamıyorken o nasıl dayanıyor.
Bazen undugunu bulamiyor insan bu iyidir diyemiyoruz sans meselesi bunlar oda yuzde 15 flan denk gelir siz hayatinizi anlatarak tanistignz insana hata yaptnz kim olursa olsun dulum demeyin aaa bakti dul evide var ailede yokk ohhhh tamam iste erkeklerin aradigi askkk herseyi de yasarm yaparm nolckk yapmsta ztn bi dusunun insan sevdigine kıyabilirmi ya baktin bi tokat mi atti zaten gerisi gelecektir vur tekmeyi gitsin kavgalar mi var e tmm defolsun sen olmzsan guzelim baska dul kadin mi yok die dusundu smdi mısıl mısıl rht rahat uyuyo kendisi olan gene sana oldu..yapamayin bunu kendinize bazen dur demeyi bilmemz gerek hayat cok kisa ve oyle bir dunyadayiz ki keske 10 yil oncesne gdebilsek anne babaya saygi olan ese saygi olan bi dnyaya smdi evladi gectm hayvana bile tecavuz ediyolr o yuzdn aileden baska kimseye guvenmeyin..

Evet gerçekten ama gerçekten çok yalnızım. Hiç arkadaşım yok. Ailemle nasılsın iyimisin konuşurum. Aynı şehirdeyiz ailemle ama başka semtlerdeyiz . Onlara söyleyemem yaşlı insanlar üzülmemesini istemem. Sadece yanında muhabbet kuşum var. İşden 1 ay önce çıktım. Onun yüzünden. Devamsızlık yaptığım için çıkardılar işini güzel yapıyorsun ama seni istemiyoruz dediler. İş bana iyi geliyordu. Onuda elimden aldı. Kendiside gitti.
Daha öncede iş bulmuşsunuz, yine bulursunuz. Sevgi emek vermektir, kırmaktan, incitmekten korkmaktır. Siz ona o kadar iyilik yapmışsınız o yediği kaba pislemis. Atalarımız boşuna dememiş iyilikten maraz doğar diye. Siz kendinize ve hayatınıza odaklanın. Sevgiyle kalın

X