Sevgilim ile birbirimiz için doğru kişi değil miyiz?

Kendince çalıştırmayarak, eve kapatarak koruma içgüdüsü oluşturuyor bazı erkekler. Ailesinden de bu şekilde gördüğü için evet size belki şuan saygı duyuyor ama kafasında ki kadın çalışmamalıdır evde oturup çocuk bakmalıdır profili kolay kolay değişmez gibi. Umarım mutlu olursunuz seviyorsanız deneyin, şimdi ayrılırsanız belki pişman olacaksınız seviyordum diye, belki de ilerde evlenince pişman olacaksınız. Yaşanacağı varsa her türlü yaşanıyor emin olun, umarım mutlu olursunuz Hoppa
İşte öyle bir profille bana gelmedi ama çokta konuşmadık bu konuda. Ben çalışırken çık oradan ayrıl demedi yada kotulemedi sen bilirsin dedi. Ama emin olmam gerek bu konuda daha çok ne düşündüğünü bilmem gerek sonradan sıkıntı olmaması için.

Herkes okuyabilecek diye bir şey yok okul terki olabilir çevresel nedenlerden dolayı.

Herkes dr mühendis olacak diye de bir şey yok ticaretle ugrasilabilir bu tercih meselesidir.

Ev hanımı bir eş isteyebilir eşiniz ve bir arkadaşın da yaptığı yorum gibi eğer yengesi ve abisi mutluysa onlara özeniyor olabilir. Siz çalışırken ayrıca hanimlik görevinizi yapamayacaginizdan korkuyor olabilir.

Bu yazdıklarınızın hiçbirisi bir sorun değil (bana göre) yalnızca bir tanesine takıldım o da sinirli olmasi, sorun cozememesi, onunla konusulamamasi...

Sevgilim mükemmel birisiydi sinirli değildi sadece bir sorun olduğunda çözmek yerine üstünü örtüp mutlu olmaya ve mutlu etmeye çalışırdı bir sorunum oldugunda onunla konusamazdim bu huyu yüzünden ve 6 yıllık ilişkimi sadece bu sebepten dolayı sonlandirdim çok gelip gittim mukemmeldi tek kötü özelliği buydu ama benimde tek istediğim yanımda adam gibi duracak birisiydi idare ede ede 6 yıl gecirdim sonunda dayanamayacagimi anlayip ayrıldık çok çok iyi düşünmeniz gereken bir durum... Acele etmeyin ve gerçekten çok iyi düşünmenizi tavsiye ederim.
Çok iyi anladığınızı düşünüyorum beni aynı şeyi de yaşamışsıniz zaten. Gayret ediyor aslında böyle görmüş bu zama na kadar böyle gelmiş ama deniyor devam etme sebebim bu daha az sinirleniyor sinir dediğim şey tamam diyip konuyu kapatıyor kaçıyor belki de. Konuşuyoruz buralar ama tabi öyle saatlerce değil kısa kısa korkum şu zorumla ilişki devam etsin diye mi yapıyor bir yerden sonra yeter der mi

Benimde bir yıllık ilişkim vardı yeni bitti, anlattığınız şeylerin daha fazlasını yaşadım. Oda sorunlar üzerinde konuşmayı sevmezdi bana bırak bana Güven derdi sadece. Beni istediği kalıba soktu sonra kendine gelince beni değiştirmeye çalışma dedi. Emin olun zamanla değişmiyorlar aksine daha baskın oluyorlar. Hatta ilişkimden bir örnek vereyim; telefonda konuşurken öyle havadan sudan izlediğim bir diziyi söyledim bu tarz filmler izleme türkçü filmler izle diye öneride bulundu . Nedenki aşkım bu dizide güzel , senin söylediğinide evlenince birlikte izleriz dediğimde bana ağzına geleni saymıştı. Neymiş efendim sorgulamıcakmışım tamam dicekmişim 😡

Okulu bırakma kısmı biraz uzun ama gerçekten zor bir durum birsey diyemem o konuda. Ben insanları etiketine göre sevmiyorum. Üniversite bitirmiş çok geri kafalı gördüm ben. Benim için önemli olan kendini geliştirmesi bu adamda işini seviyor o konuda geliştiriyor kendini. Bir hevesle yapmış olduğu birsey değil çok detay veremiyorum ama işini seviyor ve gayet iyi o konuda. Ama işte pek konuşamadığımz için bu çatışmayı yasarmiyiz ilerde sorun olur mu ondan emin olmak istiyorum.

Ben de sizin yaşlarınız da öyle düşünüyordum ama konu etiket konusu değil.

zaten universite okumayan her insan kendini cok gelistirdigini universite okuyanlara bin basacağını idda ediyor ama malesef öyle olmuyor.

Şimdi ne desem boş yaşayıp görmekten başka çare yok.

Çok iyi anladığınızı düşünüyorum beni aynı şeyi de yaşamışsıniz zaten. Gayret ediyor aslında böyle görmüş bu zama na kadar böyle gelmiş ama deniyor devam etme sebebim bu daha az sinirleniyor sinir dediğim şey tamam diyip konuyu kapatıyor kaçıyor belki de. Konuşuyoruz buralar ama tabi öyle saatlerce değil kısa kısa korkum şu zorumla ilişki devam etsin diye mi yapıyor bir yerden sonra yeter der mi

Benim yapı olarak karşımdaki insandan beklediğim iki şey var birincisi sinirli olmamasi çünkü kendim sinirli değilim ve sinirli insanlardan hem korkuyorum ( babamdan dolayı) hemde sevmiyorum agresif insanlari. 2.side çok sıkıntılı şeyler yasadim hala da yaşıyorum insan yaninda birisi olsun istiyor ancak karşındaki umursamaz tavırlar sergileyince yanında olmuyor ne yazikki. 6 yıl bu konuyu konuştum anlattim hep yeniden denedik bırakmak istemedim çünkü mükemmeldi. Bu kış söz dusunuyorduk ama degistiremedigim için ve bu eksiklikleri kabul edemedigim için bitirdim

Benim yapı olarak karşımdaki insandan beklediğim iki şey var birincisi sinirli olmamasi çünkü kendim sinirli değilim ve sinirli insanlardan hem korkuyorum ( babamdan dolayı) hemde sevmiyorum agresif insanlari. 2.side çok sıkıntılı şeyler yasadim hala da yaşıyorum insan yaninda birisi olsun istiyor ancak karşındaki umursamaz tavırlar sergileyince yanında olmuyor ne yazikki. 6 yıl bu konuyu konuştum anlattim hep yeniden denedik bırakmak istemedim çünkü mükemmeldi. Bu kış söz dusunuyorduk ama degistiremedigim için ve bu eksiklikleri kabul edemedigim için bitirdim

Peki pişman mıyım yeni ayrıldık zaten güzel özellikleri aklıma geldikçe üzülüyorum 😔 ama beni anlamadığı için sorunları çözmedigi için umursamaz davrandığı için kurtulduguma sukrediyorum

Benimde bir yıllık ilişkim vardı yeni bitti, anlattığınız şeylerin daha fazlasını yaşadım. Oda sorunlar üzerinde konuşmayı sevmezdi bana bırak bana Güven derdi sadece. Beni istediği kalıba soktu sonra kendine gelince beni değiştirmeye çalışma dedi. Emin olun zamanla değişmiyorlar aksine daha baskın oluyorlar. Hatta ilişkimden bir örnek vereyim; telefonda konuşurken öyle havadan sudan izlediğim bir diziyi söyledim bu tarz filmler izleme türkçü filmler izle diye öneride bulundu . Nedenki aşkım bu dizide güzel , senin söylediğinide evlenince birlikte izleriz dediğimde bana ağzına geleni saymıştı. Neymiş efendim sorgulamıcakmışım tamam dicekmişim 😡
Hmm bu tarz konularda sorun yaşamadık hiç birde zaten öyle ağzına geleni sayar falan olmadı saygıyı yitirmemek lazim

Benim sorunum olduğunda çözüyor dinliyor ama ilişkimiz ile olduğunda tartışmaya gittiği için o topa girmek istemiyor sonunu biliyor çünkü konuşmuyoruz bir gün soğukluk giriyor araya bunu sevmiyor bu da olabilir neden ne bilim bir anlatsa anlicam yahu😅

Peki pişman mıyım yeni ayrıldık zaten güzel özellikleri aklıma geldikçe üzülüyorum 😔 ama beni anlamadığı için sorunları çözmedigi için umursamaz davrandığı için kurtulduguma sukrediyorum
Ben şükretmem de üzülürüm yani çok iyi bir insan sevgisinden de eminim sadık hani iyi özellikleri çok ama gel gelelim bu konusma anlaşma olayını nasıl çözerim bilmiyorum.

Anlıyorum seni üç yıllık ilişki bitirmek kolay değil yaşanmışlıklar var sevgi var benim şuan 9 aylık bi ilişkimde sorun yaşıyorum da ayrlığa zor bakıyorum seninki daha zor olmalı bilmiyorum çözüm nedir ama Rabbim doğru karar vermek naisp etsin

X