Sevgilim ile ciddiyiz cinsel ilişkiye girmek istiyor ne yapmalıyım?

Melek2245

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2021
59
58
25
Sevgilimle ciddiyiz 3 4 sene sonra evleneceğiz beni annesiyke babasıyla tanıştırdı bende onu tanıştırdım. İlk başlar cinsellik üzerine konuşmazdık ilişkimiz iyice ciddileşince benden sanaldan nude istedi baştan çok tereddüt ettim ve atmadım daha sonralar attım oda bana attı ve artık alıştım çekinmiyorum. Gerçek hayatta her hangi bir cinsellik durumu yaşamadık ben bakireyim ve bakireliğe çok önem veren biriyim ama sevgilimi artık tutamıyorum şuan kendisi askerde ve geldiği ilk gün cinsel ilişkiye girmek istediğini söyledi beni zorlamıyo istemezsen yapmayız fln diyo ama kendisi aşırı istekli bende aslında istekliyim ama korkuyorum aklımda sürekli düşünceler var bi yandan istiyorum bi yandan böyle bi şeyi kendime yakıştıramıyorum. Sizce ne yapmalıyım şimdiden düşünceleriniz için teşekkürler.

Sevgilimle ciddiyiz 3 4 sene sonra evleneceğiz beni annesiyke babasıyla tanıştırdı bende onu tanıştırdım. İlk başlar cinsellik üzerine konuşmazdık ilişkimiz iyice ciddileşince benden sanaldan nude istedi baştan çok tereddüt ettim ve atmadım daha sonralar attım oda bana attı ve artık alıştım çekinmiyorum. Gerçek hayatta her hangi bir cinsellik durumu yaşamadık ben bakireyim ve bakireliğe çok önem veren biriyim ama sevgilimi artık tutamıyorum şuan kendisi askerde ve geldiği ilk gün cinsel ilişkiye girmek istediğini söyledi beni zorlamıyo istemezsen yapmayız fln diyo ama kendisi aşırı istekli bende aslında istekliyim ama korkuyorum aklımda sürekli düşünceler var bi yandan istiyorum bi yandan böyle bi şeyi kendime yakıştıramıyorum. Sizce ne yapmalıyım şimdiden düşünceleriniz için teşekkürler.
Cesur kıza benziyorsun..
Nude resim atmak nedir ya ? Adamın telefonu çalınsa :KK53: bozulsa tamire verse:KK53: düşünmek istemiyorum kii cinselliğe gelene kadar o_O

Yorumun için teşekkürler sanırım yapmıycam nekadar ciddi olsakta bırakılma korkusu var içimde cesaretim yok ona dedim beni bırakırsan hayatım maf olur kaldıramam dedim sen benim namusum olucaksın asla bırakmam seni diyo vijdanım el vermez diyo okadar ciddiki evlilik ve gelecekteki çocuklarımız hakkında konuşuyo sürekli
Bunu diyen adamdan korkacaksın. Namusum diyen adam birak istemeyi, lafını bile etmez.

Kim nasil karşilarsa karşilasin evlilik oncesi cinsellige karşi biriyim. Tabi bu benim kendi goruşum. Siz sordunuz ben de yazdjm. Kimsenin ne yaptiği kimseyi alakadar etmez o ayri. Ha siz demişsiniz ya bakirelige onem veriyorum. Siz bakire falan değilsiniz çiplak fotosunu atan adam nasil bakire ola bilir? Sogan zari kadar ince zarda mi gizli bakirelik. Kafada başlar kafada biter bekaret. 3-4 seneye evliler boşaniyor bu neyin eminliği onu da anlamadim zaten. Benim anladigim kadariyla artik utanarak seven insanlar kalmadi. Hemen g*t gorme hevesinde kalbinizle sevin ya. Şeyinizle değil. Biz de geçtik o sureçlerden.

Yorumun için teşekkürler sanırım yapmıycam nekadar ciddi olsakta bırakılma korkusu var içimde cesaretim yok ona dedim beni bırakırsan hayatım maf olur kaldıramam dedim sen benim namusum olucaksın asla bırakmam seni diyo vijdanım el vermez diyo okadar ciddiki evlilik ve gelecekteki çocuklarımız hakkında konuşuyo sürekli
O bu dediklerinde samimi olabilir buna rağmen de bir engel çıkıp evlenmeyebilirsiniz. Bunu iyi düşünün dünyanın bin türlü hâli var. Dini boyutu da geçtim evlenmeden olmasına karşıyım çünkü her türlü en çok mağduriyeti kadın yaşıyor. Neden üç dört sene sonra evlilik, ailesi destek çıkmaz mı biraz ise girip iki seneye toparlarsiniz bir şeyler siz de. Sonra sade bir törenle halledilir. Başka planlar mi var?

Evlenme vaadiyle cinsel ilişkiye girip doyuma ulaşınca terk edip giden erkekler dolu bu ülkede.. Nasıl güveneceksin? Seni seven erkek sana dokunmaz evlenene kadar bekler sabır eder...
Evet böyle de olması muhtemel. Bazısı yapana kadar böyle der sonrasında ulaşınca eskisi kadar düşkünlüğü kalmaz. Ufak bir tartışmada kafası karışır eski iştahı kalmaz çünkü ulaşılamaz bir şey kalmamıştır. Evliliğe de bir şeyler bırakmasi daha iyi olur bu arkadaşin.

X