Sevgilim kredi çek diyor

eliffdiyebiri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2016
807
144
32
Erkek arkadasim araba aldi.5bin peşin verdi.Senet yapti 5binde bir hafta sonra vericek.Kalani da 2bin 2 bin ödiycek.Vercek parasi yok.Bana 5bin kredi çek ben öderim dedi.Ben yok deyince de bana guvenmiyomusun dedi.Ya guveniyorum ama ben surekli onun peşinde kredi diye koşamam ki.Bi de az degil.Ben de part time bi yerde çalisiyorum.Hayir dememe çok bozuldu napicam ben ya.Başkalarindan aldigi paralari falan hep ödüyo da bilmiyorum ya

Erkek arkadasim araba aldi.5bin peşin verdi.Senet yapti 5binde bir hafta sonra vericek.Kalani da 2bin 2 bin ödiycek.Vercek parasi yok.Bana 5bin kredi çek ben öderim dedi.Ben yok deyince de bana guvenmiyomusun dedi.Ya guveniyorum ama ben surekli onun peşinde kredi diye koşamam ki.Bi de az degil.Ben de part time bi yerde çalisiyorum.Hayir dememe çok bozuldu napicam ben ya.Başkalarindan aldigi paralari falan hep ödüyo da bilmiyorum ya
Sakın çekme. Kendine güvenmiyorsa niye girmiş o borcun altına? Boşver alınırsa alınsın. Part time işe kredi verilirmi bilmiyorum ama garantisi bile yok işinin. Ailene ne açıklama yapacaksın işten çıkarsan? Adam olsa sevgilin bunları o düşünür seni sıkıntıya sokmaz

Araba, hastan vs yoksa lükstür arkadaş.
Keyfiye araba almış bide borç istiyor.
Vermeyince de trip atıyor şuna bak insan sevgilisinden para istemeye utanır bu birde trip atıyor üstüne.
Çok itici, başlı başına soğuma nedeni.

X