Sevgilim pisman olup bana donermi

Gizli isim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2020
13
0
24
Merhaba arkadaşlar ben 22 yaşındayım üç yılık bi ilişkim vardı takımdada sözümüz vardi dün Içim kan ağlaya ağlaya bitirdim sevgilim beni sevdiğinden eminim ama gururu yüzünden bana kendimi çok değersiz hissetiriyordu kırıyordu özür dilemiyordu aramıyordu sürekli altan alan taraf bendim üç gün önce kalbimi kırdı üç gün boyunca beni aramasını bekledim gönlümü almak için aramadı dün ben dayanamadım yazdim neden aramadın beni kırdın bana hiç bise söylemedi dedi demekki beceremiyormuşum çok umursamaz tavırlarla konuştu bende dayanamadım ilişkiyi bitirdim oda bana dedi ben hayatini mahvetim bundan sonra hayatin mahvolmasın benimle sizce hatasını anlarmi akli başına gelirmi dönermi bana ben çok seviyorum onu çokta üzgünüm asla hak etmedim bunları

Umarım sizin iyiliğiniz çin dönmez.
O yaşta aşk meşk konuları size hayat memat meselesi gibi geliyor ama öyle değil.
Sizi sevmeyen bir adam döner mi diye dert etmeyi bırak.
Hayatının kıymetini bil ve tadını çıkar.

Böyle biri dönmesin zaten. Sürekli alttan ala ala nereye kadar. Böyle şeyler karşılıklıdır. Sanırım ona da bu "sensiz yapamam" tavrınızı hissettirmişsiniz gönül almaya bile tenezzül etmiyor.
Kızlar Allah aşkına bu kadar değersiz misiniz?

Birlikte oldunuz vs de çok seviyor vs algıladım birden işin özü çocuk seni sevmiyor işte demis hayatını mahvettim gidiyorum. Omur boyu özür dilemeyecek ve hep peşinde koşacaksın.

Neye dayanarak eminsiniz sevdiğinden?
Sizin sevgi algınız bozuk gibi görünüyor, varsa sevdiğine dair bir minicik ispatınız onu da yazın bence.
Benden çok çabalıyordu sözlenmemiz her gün ailesiyle konuşuyordu ne zaman isticez yani sevmeyen bi insan neden cabalasin evlenmek icin ve bir kadın his eder sevilmedigini o benim gözlerimin içine baktığında ben görürdüm bana olan aşkını ama ben hata bende diye düşünüyorum çünkü o beni her kırdıginda ben sorun yok dedim Tm dedim uzatmadım ben arardım onu ben alistirdim onu boyle

Benden çok çabalıyordu sözlenmemiz her gün ailesiyle konuşuyordu ne zaman isticez yani sevmeyen bi insan neden cabalasin evlenmek icin ve bir kadın his eder sevilmedigini o benim gözlerimin içine baktığında ben görürdüm bana olan aşkını ama ben hata bende diye düşünüyorum çünkü o beni her kırdıginda ben sorun yok dedim Tm dedim uzatmadım ben arardım onu ben alistirdim onu boyle
E hissedememişsin
Asıl seven adam kırmaya üzmeye kıyamaz sevdiğini
Ne kadar kırsa da arıza çıkarmayan biriyle evlenmek isteyebilir ama lazım olunca sinirini çıkarmak için

Sevgi her şey değildir. Bu adam sizi seviyor olabilir ama kendini kendi gururunu daha çok seviyor. Uzun vadede bu durum insanı yorar yıpratır lanet okutur. Ayrıca aferin iyi yapmışsınız alıştırmakla hala döner mi diyorsunuz döner mi diyeceğinize sizi sürekli değersiz hissettiren, suçluluk duymanızı sağlayan birinden kurtulduğunuz için şükredin

Merhaba arkadaşlar ben 22 yaşındayım üç yılık bi ilişkim vardı takımdada sözümüz vardi dün Içim kan ağlaya ağlaya bitirdim sevgilim beni sevdiğinden eminim ama gururu yüzünden bana kendimi çok değersiz hissetiriyordu kırıyordu özür dilemiyordu aramıyordu sürekli altan alan taraf bendim üç gün önce kalbimi kırdı üç gün boyunca beni aramasını bekledim gönlümü almak için aramadı dün ben dayanamadım yazdim neden aramadın beni kırdın bana hiç bise söylemedi dedi demekki beceremiyormuşum çok umursamaz tavırlarla konuştu bende dayanamadım ilişkiyi bitirdim oda bana dedi ben hayatini mahvetim bundan sonra hayatin mahvolmasın benimle sizce hatasını anlarmi akli başına gelirmi dönermi bana ben çok seviyorum onu çokta üzgünüm asla hak etmedim bunları
şaka mı yapıyorsunuz?

hem özür dilemiyor diye ayrıldım diyorsunuz hem de benden özür dileyip bana döner mi diye soruyorsunuz?

adam ağzıyla da söylemiş değişmeyeceğini. daha ne diye beklentiye giriyorsunuz?

sevgilime trip atıp burnunu sürteceğim düşüncesiyle ayrılmışsınız belli ama adamın daha çok işine gelmiş.

:) siz onu alıştırmadınız.
Eğer daha öncesinde sorun çıkarsaydınız, daha erken ayrılacaktınız.
ve tabiki sevgiliniz sizinle sözlenmek ister, her şey onun dediği gibi, merkezde hep o var. Kırmasına rağmen sorun yok.
Alttan alan yine siz.. sevgi değil ki bu.

O sizden çoktan ayrılmış bile ama ayrılık konuşmasını sizin yapıp bitirmenizi istemiş sorumluluk almamak için bı adam sizi kırıyor aramıyor sizi kaybetmekten korksa gurur falan dinlemez.sizin gururunuz da var. 3 gün aramamış hala döner mi o da seviyor diyorsunuz kendinizi kandırıyorsunuz adam klasik ben seni üzerim bahanesine bağlamış daha yaşınız küçük yolunuza bakın unutun

Hakkinizda hayirlisi olmuş o zaman.. Dediği gibi yolunuza devam edin,daha çok gençsiniz.

X