sevgilim son zamanlarda ilgisizleşti :(((

huysuzvetatlikiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
239
0
35
moralim çok bozuk sevgilim son zamanlarda çok ilgisizleşti bana karşı. geçen hafta sonu onunla birlikteydim (ayrı şehirlerdeyiz) .herşey çok güzeldi.döndüm ama ilgisi kayboldu. işyerinde çok yogun olduğu için msj atmıyor hiç.bu da hoşuma gitmiyor ama yogunum dediği için anlayışlı olmaya çalışıyorum.ayın 6 sı yani dakikalar sonra doğum günüm bakalım hatırlıcak mı ..off çok üzülüyorum. beni sevmiyor mu :KK43:((mafoldumben

Benimdilemmam

Pain...
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
5.443
1.270
hatırlar canımcım
hemen negatıf dusunme
bıde benım arkadaslarım boyle unutmus gıbı yapıp once uzup sonra ılgı gosterıyorlar suprız yapıyorlar belkıde oda oyle bısey yapıyordur

huysuzvetatlikiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
239
0
35
az önce aradım neden hiç aramıyorsun dedim -off tatsızlık çıkarma dedi . ben de teşekkür ederim doğum günümü kutladığın için dedim dayanamayıp..ii geceler dedim. ii geceler dedi :KK43:((( az önce msj atmış .herşeyi bok ediyorsun daha yarım saat geçmeden buraya kadar sabretmek bile benim için mucize tyazmış. ben de unuttun umutmasaydın dakkasına yazardın dedim...

bebusum

Artık Daha İyiyim...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
548
136
34
ne saygısız bir erkek arkadaşınız varmış.. ama siz nie aradınız doğum günümü kutla diye.. zorla iilik yaptırmaya çalışmayın şu adamlara....neyse cnm nice yıllara bu aradaopuyorumnanaktan

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1830 gün geçti.

emcan01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.661
17
47
az önce aradım neden hiç aramıyorsun dedim -off tatsızlık çıkarma dedi . ben de teşekkür ederim doğum günümü kutladığın için dedim dayanamayıp..ii geceler dedim. ii geceler dedi :KK43:((( az önce msj atmış .herşeyi bok ediyorsun daha yarım saat geçmeden buraya kadar sabretmek bile benim için mucize tyazmış. ben de unuttun umutmasaydın dakkasına yazardın dedim...

bencede biraz bok etmişsiniz.belki size süpriz falan yapacak çocuk.biraz fırsat verin

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.780
9
41
anlayabiliyorum canım keske arayıp demeseydin dicem ama insan dayanamıyor....bazı erkekler kızdıgı zaman ne soyledigini hic bilmiyor kalbini kırdıgını daha sonra farkedecektir...eger o sana ilgisizse bırak ustune gitme sen onu aradıkca emin ol aynı sekilde davranmaya devam edecektir biraz sık dişini taviz verme ozaman bak bakalım ne yapıcak...

serin7979

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
1.955
1
öncelikle dogum günün kutlu olsun umarım yeni yasın sana mutluluk getirir opuyorumnanaktan
erkek arkadasın için birsey diyemiyorum çünkü sadece ilgisiz demişin anlatmamısın ne konularda yada ne boyutta
dogum gününü unutabilir bence bu seni sevmediğini göstermez ki ,belki bugünlerde dalgın yada sıkıntısı var benim kafam mesgulse herseyi unutabiliyorum bence bugün dogum günün üzülme sende

dais

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2009
23
1
doğum günün kutlu olsun canım,üzülme lütfen.hak veriyorum sana ama ilgisizse gitme üstüne dahada şımarır.zaten olgun biriyse özür dileyerek döner sana..

E

EU2

Ziyaretçi

ne iğrenç bi uslup bu erkek arkadaşınızda

PastelBoya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
1.865
6
31
Doğu günün kutlu olsun canım :1hug:
Çok gıcık bir sevgilin var :kızgın:
Sürpriz yapabilirdi diyeceğim ama o b.kk lafını ne anlamada kullandığını anlamadım sürprizi bozdun anlamında mı yoksaa farklı bir nedenden mi?

Ayrıca sürprizini bile bozsan başka bir üslup kullansaydı keşke:eek:klava:
Yada ne bileyim sürprizimi bozdun da diyebilirdi ama o
bir an önce telefonu kapatmayı seçmiş..
Bence ilişkinizi gözden geçirin:nazar:

Son düzenleme: