sevgilim son zamanlarda ilgisizleşti :(((

huysuzvetatlikiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
239
0
38
moralim çok bozuk sevgilim son zamanlarda çok ilgisizleşti bana karşı. geçen hafta sonu onunla birlikteydim (ayrı şehirlerdeyiz) .herşey çok güzeldi.döndüm ama ilgisi kayboldu. işyerinde çok yogun olduğu için msj atmıyor hiç.bu da hoşuma gitmiyor ama yogunum dediği için anlayışlı olmaya çalışıyorum.ayın 6 sı yani dakikalar sonra doğum günüm bakalım hatırlıcak mı ..off çok üzülüyorum. beni sevmiyor mu :KK43:((mafoldumben

hatırlar canımcım
hemen negatıf dusunme
bıde benım arkadaslarım boyle unutmus gıbı yapıp once uzup sonra ılgı gosterıyorlar suprız yapıyorlar belkıde oda oyle bısey yapıyordur

az önce aradım neden hiç aramıyorsun dedim -off tatsızlık çıkarma dedi . ben de teşekkür ederim doğum günümü kutladığın için dedim dayanamayıp..ii geceler dedim. ii geceler dedi :KK43:((( az önce msj atmış .herşeyi bok ediyorsun daha yarım saat geçmeden buraya kadar sabretmek bile benim için mucize tyazmış. ben de unuttun umutmasaydın dakkasına yazardın dedim...

ne saygısız bir erkek arkadaşınız varmış.. ama siz nie aradınız doğum günümü kutla diye.. zorla iilik yaptırmaya çalışmayın şu adamlara....neyse cnm nice yıllara bu aradaopuyorumnanaktan

az önce aradım neden hiç aramıyorsun dedim -off tatsızlık çıkarma dedi . ben de teşekkür ederim doğum günümü kutladığın için dedim dayanamayıp..ii geceler dedim. ii geceler dedi :KK43:((( az önce msj atmış .herşeyi bok ediyorsun daha yarım saat geçmeden buraya kadar sabretmek bile benim için mucize tyazmış. ben de unuttun umutmasaydın dakkasına yazardın dedim...

bencede biraz bok etmişsiniz.belki size süpriz falan yapacak çocuk.biraz fırsat verin

anlayabiliyorum canım keske arayıp demeseydin dicem ama insan dayanamıyor....bazı erkekler kızdıgı zaman ne soyledigini hic bilmiyor kalbini kırdıgını daha sonra farkedecektir...eger o sana ilgisizse bırak ustune gitme sen onu aradıkca emin ol aynı sekilde davranmaya devam edecektir biraz sık dişini taviz verme ozaman bak bakalım ne yapıcak...

öncelikle dogum günün kutlu olsun umarım yeni yasın sana mutluluk getirir opuyorumnanaktan
erkek arkadasın için birsey diyemiyorum çünkü sadece ilgisiz demişin anlatmamısın ne konularda yada ne boyutta
dogum gününü unutabilir bence bu seni sevmediğini göstermez ki ,belki bugünlerde dalgın yada sıkıntısı var benim kafam mesgulse herseyi unutabiliyorum bence bugün dogum günün üzülme sende

doğum günün kutlu olsun canım,üzülme lütfen.hak veriyorum sana ama ilgisizse gitme üstüne dahada şımarır.zaten olgun biriyse özür dileyerek döner sana..

ne iğrenç bi uslup bu erkek arkadaşınızda

Doğu günün kutlu olsun canım :1hug:
Çok gıcık bir sevgilin var :kızgın:
Sürpriz yapabilirdi diyeceğim ama o b.kk lafını ne anlamada kullandığını anlamadım sürprizi bozdun anlamında mı yoksaa farklı bir nedenden mi?

Ayrıca sürprizini bile bozsan başka bir üslup kullansaydı keşke:eek:klava:
Yada ne bileyim sürprizimi bozdun da diyebilirdi ama o
bir an önce telefonu kapatmayı seçmiş..
Bence ilişkinizi gözden geçirin:nazar:

Son düzenleme:

Nice yıllara öncelikle..

Bence de off layıp sonrada gönlünü almak yerine bir de iyi geceler deyip kapaması..sonra da bok etme felan gibi bi savunma yapması çok kırıcı...canım bilemiyorum belki de sıkıntıları sorunları vardır bu dönemlerde tabii sen diyeceksin ki benim sıkıntım da olsa bi doğumgünü kutlamayı esirgemezdim onda ilgiyi, ama biz bayanız onlarsa dna larında odunluk bulunan erkek. Belki de böylesi işlerine geliyor..! Ben olsam o arayana kadar ne arar ne mesaj ceker ne de msn veya herhangi bir yerde görünmezdim..hatasını anlayıp en azından gönlünü almaya uğraşıyorsa, eskisi gibi ilgilenmeye başlıyorsa ya da sıkıntısı vs varsa senle paylaşıyorsa ne ala....

canım doğum günün kutlu olsun
keşke sevgilin seni böyle kırmasaydı
bende nilsu ya katılıyorum
suprızını bozmus olsan bıle boyle soylemesı gerekmıyordu

bu sabah saat 10 civarında bir günaydından başka msj atmadı .aramıyorum çünkü ona seni bi daha ben arayıp rahatsız etmicem demiştim gece.ve hiç sesi çıkmıyor kimbilir ne yapıyor ..bana seni htırlamam için fırsat vermiyorsun sürekli sana odaklayamam hayatımı demişti o yüzden aramıyorum bakalım ne zaman arıcak beni :çok üzgünüm:

X