sevgilim ve eski sevgilisinin cocuklari

Çocuklara bakma amacı kadını merak etmesi, acaba napıyor kadın vıdeoda cıkar mı cocuklar bısı der mı? Hayır hem aynısını yaptım hem bana yapıldı ordan biliyorum. Kımse sevgılısının cocukları gızlı gızlı ozleyıp stalklayacak kadar benımsemez. Kadını özlemıs

Ayril mi diyorsun sende
Hayır kişiyi tanımıyorum, eğer sorun çıkacağını öngörüyorsanız beş aydan fazla emek vermek manasız. Eğer bunun dışında problem görmüyorsanız devam edin. Çocukların da kadının da varlığı önceden belliymiş 5. Ayda ortaya çıkmamışlar.
ama bu durumu siz kabullenememişken aileniz nasıl kabullenebilir, işler tanışmadan sonra Arap saçına dönecekse eğer hiç o topa girmeyin. Yok problem çıkmaz gibi geliyorsa devam edin.
bana göre yorucu

Merhaba Kizlar,

isin icinden cikamiyorum lütfen düsüncelerinizi ve yorumlarinizi yazarmisiniz:

5 aydir beraber oldugum sevgilimin gecmiste bosanmis ve 2 cocukla bir beraberligi olmus 5 sene kadar, cocuklarin babasi yurt disinda yasiyormus.
Cesitli nedenlerden dolayi ayrilmislar 1 sene önce kadar ve geri dönüsü yokmus cok cok sevmis olmasina ragmen kadini, kendisi 32 yasinda kadin da 40.

Gece sosyal medaydan ögrendim ki sevgilim bu cocuklarla hala iletisim halinde, resimlerini begenmis videolarina bakmis daha cok yeni olaylar..
sevgilimin cocuklari takipte ama cocuklar onu degil.. Cocuklarin yasi 13 ve 10

ben aslinda ailemle tanistirmak istiyorum ciddi adim icin kendim 27 yasindayim ama bu durum kafami baya karistirdi..

siz olsaniz naparsiniz lütfen bir akil verin..
bunu kendisine sorun eğer mantık li sizi ikna eden bir açıklama yaparsa devam edin yok akli hala o taraftaysa yavaş ilerleyin derim

Kendisiyle konustum ve takibe devam edecegini anneleriyle ilgisi olmadigini onlari merak ettitigini söyledi...bisey söylemedm ama ayrilmayi düsülüyorum
bir de takibe devam edicem diyor yüzsüzce. resti de çekmiş hem suçlu hem güçlü. tabii ki anneleriyle ilgisi yok diyecek, evet çocuklara bakarken belki onu da görürüm ondan da haber alırım diyecek hali yok. geçmişin izlerini aranıza saatli bomba gibi bırakmış. karar sizin.

X