sevgilim ve yengesi arasındaki samimiyet

ladylala

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2017
9
5
29
arkadaşlar merhabalar,

dün geceden beri ne düşüneceğimi şaşırmış halde sinirliyim.

erkek arkadaşım ve evli abisi aynı evde yaşıyorlar. yenge abi küçük yeğen ve sevgilim yani.

dün yengesi erkek arkadasımın ayaklarını yıkıyor ve erkek arkadasım bunu videoya cekip bana gonderiyor.

yengem saolsun eşek felan ama iyi kız dedi değişik diyip şaşırdıgımda ise

masaj yapıyo bana omzumu ovalıyor sivilcemi sıkıyor felan dedi.

benim kızdıgımı anladıgında ise biz kardeş gibiyiz canım o benim felan dedi yengesi 3 yaş küçük sevgilimden bu arada.

sonra olay büyüdü tabi biz böyle yetişdik felan demeye başladı.

en son biz aleviyiz dedi ve ben orda koptum zaten. o alevi ben sünniyim ama bunu demesinin yeri yada zamanı degildi.

erkek kardeşim neyse abimde o senin içinde, sende onun kardeşi gibisin vs dedi.

bizde nefis yoktur felan diyede ekledi.

benim kıskançlıgım nefis felan değildi ben sadece yengeside olsa bu kadar samimiyeti fazla buluyorum.

kafam çok karışık saçmalıyormuyum haklımıyım bilmiyorum

iki kardeş arasındaki samimiyeti bile kıskananlar gördü bu gözler,
kolayı var, kabullenemiyorsanız ayrılın, belli ki yetiştirilme tarzlarınız ve aile yapılarınız çok farklı.

Neden hemen ilk konu olunca fake damgası yapıştırılıyor ? Belli ki onun derdi o , mezhepleri açıklamış ki demekki o söz onu baya düşündürmüş
anlayışın için teşekkürler, yanlış anlaşılma vs. olmasın diye mezhep kısmını tamamen sildim yazıdan.

ben bu kadar samimiyeti yanlış buldum

Neden hemen ilk konu olunca fake damgası yapıştırılıyor ? Belli ki onun derdi o , mezhepleri açıklamış ki demekki o söz onu baya düşündürmüş
- Her türlü dini ve siyasi konu ve yorum yasaktır. 'dan ne anlıyorsunuz.
Ben şimdi gireceğim konuya ben de aleviyim senin sevgilin ne demek istiyor, sen kimi kimden ayırıyorsun diyeceğim al sana kavga al sana hakaret al sana ban.
Boşuna muhalefet olma yani.

İğrenç bi ilişkileri varmış. Ben bunları eşime bile yapmıyorum. Sende gidip abisine mi masaj yapıcakmışsın? Ay nefsi olmayan insanda ilk defa duydum.
abiside kilolu yengesi olmasa abisi ayaklarını yıkasa ben abi dur ben yıkarım desem mutlu olurmuş

X