Sevgilim Yurt Dışına Gidiyor, Bir Bakar mısınız?

corekotlu

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
396
125
21
Aklınıza ihtiyacım var, tecrübelerinize..
Velhasıl kelam, bu devirde kiralar ve harcamalar bu denli artmışken çalışıp kazandığımız yetmeyebiliyor. Sevgilimde ailesine, kardeslerinede kendi bakıyor. Hem genç ,kendine vakti kalmayacak şekilde yoğun çalışıyor. Elbet zorlanıyor. Şu an ki çalıştığı yer, yurt dışında da varmış. Oraya eleman lazımmıs ve kendisi de gitmeyi kabul ediyor. Çünkü ; çalıştığı yerde yorucu bir iş de çalışıyor, ailesine asgari kazanç da yetmiyor işin ağırlığı da yoruyor, en azından yurt dışında kazancı yükselecek. Bu arada ayrı sehirlerde yaşıyoruz ama tabi ki evvelinde buluştuk görüştük. İliski şehir olarak uzaktan olduğunda elbet zorluklar-gerginlikler oluyor, çözmesi daha zor oluyor ama bu uzaklık birbirinden çiftleri 1 itse 5 bağlıyor , bağlılık katıyor nitekim. Sevgilim de olabildiğince her fırsatta sevgisini ve ilgisini gösterip söyleyen buna çabalayan birisi ve sevgimizin karşılıklı oluşundan da memnun ancak ayrı sehirlerde oluşumuzdan büyük üzüntü duyuyor ve "iliski zor yürütülüyor farkındasın telefonda muhabbeti sıkı tutmasak haliyle koparız ama çabalıyoruz" diyordu ancak bir şekilde sevgimiz olduğu için yürütüyorduk. Gerçekten karşılıklı hassas bi değer veriyoruz birbirimize, böyle düşünüyorum. Ki ben de planlar yapıyordum aynı ülke içinde daha da yakın olmak için. Ancak Bugün bu yurt dışı mevzusu yeni açıldı, pek detaylı konuşmadık şu anlık. Gitmesini isterim, çünkü ailesine ve kendisine maddi açıdan olanak iyi hale gelecek, yıpranmasına değecek belki kazancı sayesinde. Ancak onu seven bir ben, ve beni de seven o var. Demek istediğim seviyoruz birbirimizi ve "ayrılalım" demesine de hazırlıklı olsamda hiç istemiyorum böyle bir şeyi. Sizin başınıza böyle bir olay geldi mi, örneğini gördünüz mü? Çok mu umutsuz bir olay.. Hani zaten maddi ve izni hiç olmadığından dolayı bi suredir yanıma da gelemiyordu üzülüyordu. Gitse, hiç gelemeyecek belki..ama seviyoruz, harcanır mı bu sevgi korkuyorum.. maddiyat öyle zorlaşıyor ki bu günümüz dünyasında..iyi bi alanda okumuş ama alanında is bulamamıs. Bi is yerine girmiş orada da zor şartlar saçma bi maas var. Bu isi yurt dışında yapsa daha kârlı oluyor galiba. Nerden bakarsan bak, iyi bi fırsat ..ben karışamam zaten.. Nasıl yaklaşım sergilemeliyim sizce ? Neler diyerek yaklaşmalı..yani üzüntümden dolayı aniden atarlanıp yanlış laf etmek de istemiyorum ..bencil düşünmüyorum kesinlikle, gerçekten iyi bi fırsat ama hak verirsiniz ki biz de harcanalım istemiyorum ...üzüntüden insan yanlış düşünebiliyor, sizle konuşup sakinleşmek akıl almak istiyorum :KK43: lütfen.
 

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
29.700
109.657
30
Nasip işi burdan sonra tamamen. Biterse biteeer bitmezse bitmez 🤷🏻‍♀️
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 42 gün kaldı.

Eğer bebeğiniz bugün doğarsa sadece rahminizden dış dünyaya etkin bir geçiş yapabilir durumda olmayacak aynı zamanda hastalıklara karşı direnç gösterebilecektir. Bugün hamileliğinizin 8. ayı bitiyor. Hamilelik sürecinizde son düzlüğe girdiniz. Bol miktarda su içmeniz, ödem ve şişliklere karşı size yararlı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

A N T A R E S

Scorpio🌟🌟...
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2021
67
83
Gercekten cok zor bi durum. Aski değil mantigini secmis bu da bi gercek. İlişkinin devamını göremedim..
 

yenGEnC

Nirvana
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
9.932
44.577
Ne kadar uzak? Doğru kampanyaları seçerseniz birkaç yüz liraya tek yön bilet bulabilirsiniz. Vizesiz ulkeyse siz sık sık gidersiniz, vizeli ulkeyse o sık sık gelir.
Ama yürüyecek bir sey değil ya uzak ülke ilişkisi. Malesef ben de içine düşüyorum sık sık ama çekilecek çile değil
Bence hemen bitirmeyin, baktınız çok mutsuzsunuz yavaş yavas,azalta azalta bırakırsınız sigara gibi. Yine bir deneyin, bahara bilet falan alın,bir tatil yapın, bakalım yürüyor mu
 

corekotlu

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
396
125
21
Ne kadar uzak? Doğru kampanyaları seçerseniz birkaç yüz liraya tek yön bilet bulabilirsiniz. Vizesiz ulkeyse siz sık sık gidersiniz, vizeli ulkeyse o sık sık gelir.
Ama yürüyecek bir sey değil ya uzak ülke ilişkisi. Malesef ben de içine düşüyorum sık sık ama çekilecek çile değil
Bence hemen bitirmeyin, baktınız çok mutsuzsunuz yavaş yavas,azalta azalta bırakırsınız sigara gibi. Yine bir deneyin, bahara bilet falan alın,bir tatil yapın, bakalım yürüyor mu
Yer vizeli ya. Zaten ayrı sehirde yasamak zorken birde bu cıktı aynı yerde yasama planlarımı simdiden dusunmeye sekıllendırmeye baslayacaktım o da maddi olarak zor donemden gecıyor halıyle fırsat geldi. Uzak mesafeli iliski yürütmenin zor olduğunu o da diyordu bu yurt dışı mevzusundan evvel hatta yaşadığım şehre gelirsin belki is ayarlarız sana diyordu bunları konuşurken bu mevzu yoktu da. Dün de bu yurt dışı mevzusu çıktı derinlemesine konuşmadık halen çünkü üzüntüden yanlış kelime etmek istemem de. Gitme demeye hakkım yok da gitmesi iyi çünkü maddiyat açısından zorlanıyor ailesine o bakıyor ve asgari kazanc yetmiyor bide isi ağır o paraya değmiyor. Yuksek ihtimalle orada çalışıp biriktirip gelme derdine düsmüstür. Sonucta zorunlu uzaklık olursa diye belki sevgimizi olumsuz değil olumlu etkiler diye dusunuyorum ancak. Gerçekten beni sevdigine falan eminim bende onu sevdgmden kendimden emınım. Suan calıstıgı yerde bile zorlanırken bana diyor ki (sadece telefonda konuşuyor olsak da) sen varken dayanabiliyorum gbı seyler dıyor. Boyle demesinden dolayı da benden güc aldgnı his etmeme sebebiyet veriyor bu nedenle belki de kuruntu ediyorum biraz çalışır gelir belki bende giderim yanına diyorum ama..korkuyorum yasayacagımın sonuclarından. Tmm herkesin başına gelebilir yıllarca evliıler ayrılıyo ama hicbir iliski kiyaslanamaz her sevgi kendince farklı bnce. Gercekten acayip uzulurum o da uzulur. Ulke mısır bu arada. Aniden diyesim var bizi bırakıp nereye diye ama hesap sormaya hakkım yok cidden maddiyat olarak is imkanı olarak zor donemde oldgnu bılıyorum. Uzmek istemiyorum kotu konusup ama konusmalarımla destek olsam belki fazla uzun süre gelemicek bende calısmıyorm ama kenara biriktirip giderim diye dusunuyorm. Başlarda evlilik mevzusunda bile “genciz ayrıca umut vermek için konuşmuyorum sevdiğim için konuşuyorum maddi olarak dayanagım olmadan evlilik gibi şeyler bana imkansız düsünemem bile “ diyordu. Sonradan “belki birkaç sene içerisinde düzelirse durum gel evlenelim diye bi delilik yaparım “ diyip gülüyordu o da durumu düzelsin istiyor bnm kazancım bol olsunda esim ileride evle ilgilensin isle yorulmasın istiyorum diyor erkek olmasına karşın gerçekten ince dusuncelıdır. .
 

corekotlu

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
396
125
21
Gercekten cok zor bi durum. Aski değil mantigini secmis bu da bi gercek. İlişkinin devamını göremedim..
Bi açıdan bakarsanız da maddiyat olmadan askda olmuo cunku maddi imkansızlıklar bizi bi araya getirmez. Ailesine de kendisi baktıgı icin zorlandgnı bılıorum. Böyle zorlanmak bir erkeğe koyuyor kendini maddi acıdan guvenmyen erkeklr geleceğe de olumsuz bakıyor. O yuzden bu fırsatı degerlendirmesi yararına olacak bnm korkum uzağa gittiginde sevgisinin yok olması. Suanda ayrı şehirde yasıyoruz uzak mesafeli iliski zor bari is buluruz ileride bu tarafta yasarsın gibi şeyler diyordu bu yurtdsı mevzusndan evvel. Bu mevzu yeni acıldı o yuzden detaylı konusmadık. Uzak mesafeli iliski zorken ayrı ülkede olunca bitirmk isterse diye korkum yoksa ben btirmemde. Duzgun dusunmeye calısıyorm uzuntulu bi sekilde konusmayayım bu konuyu dedim onla.
 

yenGEnC

Nirvana
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
9.932
44.577
Yer vizeli ya. Zaten ayrı sehirde yasamak zorken birde bu cıktı aynı yerde yasama planlarımı simdiden dusunmeye sekıllendırmeye baslayacaktım o da maddi olarak zor donemden gecıyor halıyle fırsat geldi. Uzak mesafeli iliski yürütmenin zor olduğunu o da diyordu bu yurt dışı mevzusundan evvel hatta yaşadığım şehre gelirsin belki is ayarlarız sana diyordu bunları konuşurken bu mevzu yoktu da. Dün de bu yurt dışı mevzusu çıktı derinlemesine konuşmadık halen çünkü üzüntüden yanlış kelime etmek istemem de. Gitme demeye hakkım yok da gitmesi iyi çünkü maddiyat açısından zorlanıyor ailesine o bakıyor ve asgari kazanc yetmiyor bide isi ağır o paraya değmiyor. Yuksek ihtimalle orada çalışıp biriktirip gelme derdine düsmüstür. Sonucta zorunlu uzaklık olursa diye belki sevgimizi olumsuz değil olumlu etkiler diye dusunuyorum ancak. Gerçekten beni sevdigine falan eminim bende onu sevdgmden kendimden emınım. Suan calıstıgı yerde bile zorlanırken bana diyor ki (sadece telefonda konuşuyor olsak da) sen varken dayanabiliyorum gbı seyler dıyor. Boyle demesinden dolayı da benden güc aldgnı his etmeme sebebiyet veriyor bu nedenle belki de kuruntu ediyorum biraz çalışır gelir belki bende giderim yanına diyorum ama..korkuyorum yasayacagımın sonuclarından. Tmm herkesin başına gelebilir yıllarca evliıler ayrılıyo ama hicbir iliski kiyaslanamaz her sevgi kendince farklı bnce. Gercekten acayip uzulurum o da uzulur. Ulke mısır bu arada. Aniden diyesim var bizi bırakıp nereye diye ama hesap sormaya hakkım yok cidden maddiyat olarak is imkanı olarak zor donemde oldgnu bılıyorum. Uzmek istemiyorum kotu konusup ama konusmalarımla destek olsam belki fazla uzun süre gelemicek bende calısmıyorm ama kenara biriktirip giderim diye dusunuyorm. Başlarda evlilik mevzusunda bile “genciz ayrıca umut vermek için konuşmuyorum sevdiğim için konuşuyorum maddi olarak dayanagım olmadan evlilik gibi şeyler bana imkansız düsünemem bile “ diyordu. Sonradan “belki birkaç sene içerisinde düzelirse durum gel evlenelim diye bi delilik yaparım “ diyip gülüyordu o da durumu düzelsin istiyor bnm kazancım bol olsunda esim ileride evle ilgilensin isle yorulmasın istiyorum diyor erkek olmasına karşın gerçekten ince dusuncelıdır. .
Bırakın zamana madem.
Hemen karar vermek zorunda değilsiniz ki ilişkinizde ilgili. Yürürse yürür,yurumezse zaten zaman içinde alisirsiniz yokluğuna ikiniz de,ayrılması daha kolay olur
Ayrıca Mısır'a vize var da, alması çok kolay ve çok ucuz. Sadece aylar oncesinden başvuru yap,çok yavaşlar.
Yıllık izninden birkaç gün kullanıp yılbaşında git mesela yanına.daha geçen Mısır'a gidiş dönüş altiyuz liraya bilet bulmuştum,pegasus indiriminden ama almamıştım. Yani takipte kalın, kampanya oldukça alırsınız bilet. Sonrasında beklemeniz kolaylaşır.
Bayramda o gelir mesela. Yıllık izinlerinizi verimli kullanırsınız, o artık dolarla maaş aldığı için seyehati karşılama konusunda biraz fazla sorumluluk alır... Derken bir şekilde yürür yani.
Ama çok zor ve yıpratıcı bir süreç. Benim de var bir tane, teeeee 4 sene önce tanismistim. 'beni unutma,geri gelecegim' dedi,gitti memleketine-kuzeye.
Sonrasında defalarca geldi, gitti,ayrıldık ama bir şekilde tekrar barıştık, sonra tekrar geldi gitti tekrar ayrıldık sonra tekrar tekrar barıştık,sonra geldi bir süre yasadi gitti yine ayrıldık,yine barıştık derken daha geçenlerde tekrar geldi,harika zaman geçirdik ama artık ayrılıp bu döngüyü kirmayı düşünüyorum :) çünkü cidden zor bir süreç.
 

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
26.890
71.127
42
Evli insanlar bile uzun yıllar farklı ülkelerde yaşamak zorunda kalıyor,yine de devam ediyor,sizde de sorun çıkmayabilir.
Sevgi ve saygı sağlamsa gerisi önemli değil bence.
 

corekotlu

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
396
125
21
Bırakın zamana madem.
Hemen karar vermek zorunda değilsiniz ki ilişkinizde ilgili. Yürürse yürür,yurumezse zaten zaman içinde alisirsiniz yokluğuna ikiniz de,ayrılması daha kolay olur
Ayrıca Mısır'a vize var da, alması çok kolay ve çok ucuz. Sadece aylar oncesinden başvuru yap,çok yavaşlar.
Yıllık izninden birkaç gün kullanıp yılbaşında git mesela yanına.daha geçen Mısır'a gidiş dönüş altiyuz liraya bilet bulmuştum,pegasus indiriminden ama almamıştım. Yani takipte kalın, kampanya oldukça alırsınız bilet. Sonrasında beklemeniz kolaylaşır.
Bayramda o gelir mesela. Yıllık izinlerinizi verimli kullanırsınız, o artık dolarla maaş aldığı için seyehati karşılama konusunda biraz fazla sorumluluk alır... Derken bir şekilde yürür yani.
Ama çok zor ve yıpratıcı bir süreç. Benim de var bir tane, teeeee 4 sene önce tanismistim. 'beni unutma,geri gelecegim' dedi,gitti memleketine-kuzeye.
Sonrasında defalarca geldi, gitti,ayrıldık ama bir şekilde tekrar barıştık, sonra tekrar geldi gitti tekrar ayrıldık sonra tekrar tekrar barıştık,sonra geldi bir süre yasadi gitti yine ayrıldık,yine barıştık derken daha geçenlerde tekrar geldi,harika zaman geçirdik ama artık ayrılıp bu döngüyü kirmayı düşünüyorum :) çünkü cidden zor bir süreç.
Haydaaa ama mutluysanız dilerim birlikteliginiz artık son bulmadan daim olur :) sizin yorumlarınızı hep görürürüm severim de. Mutlu olmanızı isterim cidden :) olgun bi kadınsınız hak ediyorsunuz mutluluğu. Sizi üzene hiç bakmayın, zaten bakmazsınız :). Veee gerçekten öyle mi vizesi kolay mı mısırın 😳 internette kötü şeyler okudum doğru mu korktum aslında..temizliğe dikkat yokmus gidenler yanında fazlaca peçete götürsün çünkü bulması orada zor vs yazmışlar, garibime geliverdi 😳.. ve kesinlikle gitmek istiyorum giderse ardından bi gider bakarım. Dese ki bana biriktirip döneyim, is yapalım..severek beklerim her şekilde beklerim gerçi..o hep şey der “insanın kendi isi olsun limon sat zamanla kazan ama sabit bi is de birşey öğrenemiyorsun “ derdi. Ben 17-18 yaşımda dükkan açmış birisiyim korkmam riskten (pandemi de kapadım). Bu cesareti ona da veririm derse ki yapalım bi isler keske..ayrıca Pegasus dediniz çok iyi dediniz :) hemen bi baktım cidden düsük fiyata kampanya olabiliyor gün gün fiyatlar değişiyor en uygun Pegasus. Thy fiyatı abooooğğvv dedirtti :KK70: ..gerçekten onerileriniz fikirleriniz beni memnun etti :) keşke iliskimizde farklılık olumluluk katsa , olumsuzluk hiç vermese keşke bu durum. Bana kalırsa seven erkek dayanır. (Hepsini hep söyler belli eder benden de hep ilgi bekler hoşlanır ilgilenilmekten bende şecere ilgi veririm şikayetim yok, sesimi duymaya bile öyle alıskın ki sesini duyup da uyuyim der yanı müsait oldukça ..böyle bi erkeğin bozulup da “aman iyice uzak kaldık” diye bahane vermesini hiç istemiyorum umarım yapmaz ) gerçekten kıskanmayacagım bile (kimisi yurt dışı konusu açılınca aldatır vs diye düşünüyormuş kesinlikle aklımın ucundan geçmiyor insan sevdiğine güvenmeliymis bunu anladım ). İliskimiz mükemmel uyum içinde ayrı sehirlerde olmamız problemi dışında. Tam uzaklığı halletme bitirme planlarındaydım bu iş çıktı meydana..yüreğim üreğim dayanmiiirrrrr.. :’)
 

corekotlu

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
396
125
21
Evli insanlar bile uzun yıllar farklı ülkelerde yaşamak zorunda kalıyor,yine de devam ediyor,sizde de sorun çıkmayabilir.
Sevgi ve saygı sağlamsa gerisi önemli değil bence.
Gerçekten öyle değil mi..yapanlar var sonuç da. Sevgi gerçek bi sevgi herşeyin üstesinden gelir mi ? ..böyle bir zorluğun bile..kesinlikle beklerim dayanırım tek korkum o zorlanmasın. Sevgisine öyle eminim ki acayip bi şekilde (ayrı sehirlerde olmamız dışında iliskimiz bizim için mükemmel uyum da tam da mesafeyi bitirireyim yakınında iş bulayım gideyim derken bu olay çıktı taze olay henüz derinlemesine konuşmadık biraz üzüntülü olduğum için üzüntü kafasıyla ters laf etmek istemedim , tek beklentim bile yok ondan maddi olarak gelecek de ama o öyle gelecek kaygılı ki maddi anlamda fazla problemi eksiği var kendince ve haklı...o yüzden bunu yapmak iyiliğine olacaktır arkasındahım ama tek korkum olumsuz düşünceler )
 

corekotlu

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
396
125
21
Bırakın zamana madem.
Hemen karar vermek zorunda değilsiniz ki ilişkinizde ilgili. Yürürse yürür,yurumezse zaten zaman içinde alisirsiniz yokluğuna ikiniz de,ayrılması daha kolay olur
Ayrıca Mısır'a vize var da, alması çok kolay ve çok ucuz. Sadece aylar oncesinden başvuru yap,çok yavaşlar.
Yıllık izninden birkaç gün kullanıp yılbaşında git mesela yanına.daha geçen Mısır'a gidiş dönüş altiyuz liraya bilet bulmuştum,pegasus indiriminden ama almamıştım. Yani takipte kalın, kampanya oldukça alırsınız bilet. Sonrasında beklemeniz kolaylaşır.
Bayramda o gelir mesela. Yıllık izinlerinizi verimli kullanırsınız, o artık dolarla maaş aldığı için seyehati karşılama konusunda biraz fazla sorumluluk alır... Derken bir şekilde yürür yani.
Ama çok zor ve yıpratıcı bir süreç. Benim de var bir tane, teeeee 4 sene önce tanismistim. 'beni unutma,geri gelecegim' dedi,gitti memleketine-kuzeye.
Sonrasında defalarca geldi, gitti,ayrıldık ama bir şekilde tekrar barıştık, sonra tekrar geldi gitti tekrar ayrıldık sonra tekrar tekrar barıştık,sonra geldi bir süre yasadi gitti yine ayrıldık,yine barıştık derken daha geçenlerde tekrar geldi,harika zaman geçirdik ama artık ayrılıp bu döngüyü kirmayı düşünüyorum :) çünkü cidden zor bir süreç.
Ah bir de ailesinin maddi sorumluluğu da omuzlarına öyle dağ gibi çöktü ki çok yorgun his ediyor. Erkekler yorgunluğunu kadına belli etmek istemez belki ama “belli etmek istemem ama yorgunum yapamıyor dayanamıyor gibi his ediyorum..” derdi hep...bu is iyiligine olacak belkide. Maddi olarak ailesinin sorumluluğu da üzerine yıkılınca kendi için plan yapamaz oldu. Babası isten çıkarılmasa kpss çalışıp memur olmak istiyordu ya da is değişmek (alanında is bulmak ) ama ailesinin is açısından sıkıntısı olunca ailesine de o bakmak ve kız kardeşlerini de o okutmak durumunda kaldı. Ailesi “yoruluyorsun anlıyoruz bu is seni yoruyor belli çık isten” diyor ama bi yandan da borca sokuyorlar onu o da diyor ki “tamam çıkayım da çıkarsam ne yiyeceğiz onu düşünmüyorlar yoruldum düsünmekten “ diyor. Harbiden eğer ileride yanında olmama izin verirse uygun görürse ben yapacağımı biliyorum. Ailene verme etme demeyecem elbette asla ,kendi kazancı ama sadece maddi-manevi olanaklarını nasıl daha iyi kullanabilir bunu iyi yöneteceğimi düşünüyorum. Biraz manevi açıdan bakıyor maddi harcamalarda bu da bu gidişatın onu yormasına sebep bence. Ah bana bıraksa kendini ,güç de vericem maddi manevi ikiye de katlayacağım onu bunu yapma düşüncesi de yormuyor beni kendime güveniyorum. Gelecekle ilgili maddi kaygısına da hak verdiğimi ve tek kuruş beklentim olmadığını söylesem de “evlendiğim kadın rahat edecek yorulmayacak çalışıp yorulmasını istemiyorum gerekirse çalışsın eşim de ama maddiyatsızlıktan değil kendi istediği için “ diyor. Ah be yoruluyor.
 

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
26.890
71.127
42
Adamın sevgisinden eminsen neden bu kadar korkuyorsun,abartıyorsun anlamadım.
Hayat bu.
Hepimize altın tepside sunulmuyor imkanlar.
İlişkiler zorluk yaşamalı ki sağlamlaşmalı.
 

iggyzo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2018
1.162
3.099
zaten farklı sehirlerdesiniz hicbir fark olmayacak göreceksiniz :)
hangi ülkeye gidiyor arap ülkesi mi
 

corekotlu

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
396
125
21
zaten farklı sehirlerdesiniz hicbir fark olmayacak göreceksiniz :)
hangi ülkeye gidiyor arap ülkesi mi
o tarafta olabılır.mısır. hıjyenden uzak olan bi yer dıye okuorum hep. ayrıca haklı yerden girdiniz:) bncede fark olmamalı ama endisemin sebebi uzak yerde yasıyor olmak iliskimızın omrunu tehdit eden unsurdu. Bnde onun yasadgı yere gıder ıs bulurum dıye dusunurken böyle bisey cıkınca kendıme eyvah dedım cunku mesafeden sikayetciydi ozlemın acı vermesınden dolayı cnku insan sevdgnı yanında ıster.ondan oturu iliskimizi etkiliyodu mesafe. smdide gıderse aynı ülke de olup aniden çıkıp gelmeye gıtmeye fırsat olmucak tr de bırbrmızı 2 ayda bır goreceksek baska tarafda yılda bır kez belkı diye dusunuorm o yuzden gorusememek de ozlemı kotu hale getırecegınden ılıskı omrunu tuketırse korkusu olustu. Gercekten karsılklı sevdıgımızı bılıyorm bıtmek ıstemıyorm napmalıyım sasırdım destek olsam busefer uzak kaldık diye iliskı bozulursa destek olmazsam yine kotu olr. Kararsızlık belalı bısey. Hic böyle uzak ulkede ılıskı götüren var mı :)
 

corekotlu

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
396
125
21
Adamın sevgisinden eminsen neden bu kadar korkuyorsun,abartıyorsun anlamadım.
Hayat bu.
Hepimize altın tepside sunulmuyor imkanlar.
İlişkiler zorluk yaşamalı ki sağlamlaşmalı.
Dogru abla haklısın ancak mesafeden sikayetcydi bnde diyordm bu uzaklıgı bıtırcem dıye cnku yasadıgı sehırde ıs bulur calısırım dıyordum plan dusunmeye baslamıstım. Bu sırada suan calıstıgı yerden boyle bi ımkan cıkıncası sapıttım maddı olarak ona ıyı gelır bnce zor donemden gecıyo ancak aılesıne kendıne maddı olarak iyi gelen biseye bnde sevınırm ama karsılklı sevgi bulduk bırbırımızde halıyle ılıskı harcansın ıstemıorum. Bnde skıntı olmaz mesafe ama ayrı sehırde oldgumuzdan olan şikayetini yakınına giderek çözmeyi dusunen ben buna heveslıydım degecegini bılıyorum sevgisini bıldıgımden ama ulke uzaklıgı iliskimizi mahveder o ozleme iyice dayanamaz korkusu oldu bnde ondan telas